• GoHome Professional
nepremičnine do 580 m2 Zadnjih 14 dni - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine do 580 m2 Zadnjih 14 dni - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 580 m2 Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 580 m2 zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 266 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.676 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 550 m2 (malo manjši)
    • 610 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 170000 eur
    • do 210000 eur (povprečna cena)
    • do 260000 eur
    • do 2100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

36 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, adaptirana l. 1987, 1.704 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Lep vikend-hiša v naravi blizu Šentjurja - v kraju Bodrež z veliko parcelo naprodaj. Ponujamo vam priložnost nakupa lepega vikenda v mirnem kraju Bodrež, le nekaj minut....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

36 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2021, 3/3 nad., Prodamo 1 sobno stanovanje na Bregu, v Celju, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Prodamo leta 2021 prenovljeno 1.sobno stanovanje na Bregu v Celju. Stanovanje se nahaja v večstanovanjski stavbi, v 2.nadstropju in ima naslednje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 185.000 €, 32,00 m2 cca 5780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

32,1 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2010, 6/8 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji garsonjere v Dravljah. Odlična priložnost za investicijo. Velikost: neto tlorisna površina 32,10 m2, uporabna površina 24,10 m2. Nahaja se v 6. nadstropju večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 89.900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

32,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2020, 1/4 nad., Garsonjera na Mestnem trgu - majhna kvadratura, velik življenjski stil, prodamo. Cena: 89.900,00 EUR Večina stanovanj v oglasih začne s številkami, tole se začne z lokacijo. Mestni trg 1, peš cona, srce mesta. To....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, garsonjera, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2007, 3/3 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Končno imamo garsonjero, po kateri veliko sprašujete. Vedno nas sprašujete, ali imamo kakšno opremljeno garsonjero na dobri lokaciji. Zdaj jo imamo. Na iskani lokaciji na Taboru prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, GORNJA RADGONA, 45.900 €, 26,30 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.halodom.com

V Radencih, v samem srcu mesta, je na voljo prijetna garsonjera, ki predstavlja odlično priložnost tako za investicijo kot za lastno bivanje. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 93.000 €, 26,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

26 m2, garsonjera, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2018, 4. nad., Ljubljanska ulica, Magdalena, obnovljena streha in fasada leta 2018, menjano okno 2018, balkon, neposredna bližina center Maribor, vhod v UKC, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR Prodamo garsonjero na odlični in iskani lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 75.000 €, 24,20 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

V Brežicah je naprodaj pritlično 1 sobno stanovanje , ki se nahaja na izjemno atraktivni lokaciji z vso potrebno infrastrukturo na dosegu roke. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 144.990 €, 23,00 m2 cca 6300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

23 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, 1/4 nad., prodamo. Cena: 144.990,00 EUR Zelo lepa svetla in delno opremljena garsonjera na zelo dobri lokaciji v štepanjskem naselju, adaptirana, vpisana v ZK, hitro vseljiva, vsi priključki. Kupec prevzame del plačila za posredovanje v višini....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 36.360 € na 39.360 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 39.360 €, 20,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.05.2026 - 36.360 €
05.05.2026 - 39.360 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

20,2 m2, garsonjera, zgrajena l. 1981, 3/3 nad., garsonjera na odlični lokaciji črna na koroškem, prodamo. Cena: 39.360,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v Črni na Koroškem je naprodaj funkcionalna garsonjera, ki predstavlja odlično priložnost za bivanje ali investicijo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Garaža, MARIBOR, Studenci, 13.500 €, 13,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

13 m2, garaža, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2023, 13 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 13.500,00 EUR Si želite, da je vaše vozilo varno, zaščiteno in vedno na voljo? Na iskani lokaciji Studenci prodajamo garažo v velikosti 13 m² (letnik 1995), ki predstavlja odlično rešitev za varno....

 
 
 
  Garaža, MARIBOR, Koroška Vrata, 17.900 €, 12,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je