• GoHome Professional
nepremičnine do 640 m2 terasa Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine do 640 m2 terasa Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 640 m2 terasa Najnovejše

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 640 m2 terasa najnovejše" je bilo najdenih 9 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.346 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 610 m2 (malo manjši)
    • 670 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 210000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, SELNICA OB DRAVI, 529.000 €, 575,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

575 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - gostinsko-športni objekt s kavarno, kegljiščem, zunanjim športnim parkom (igrala za otroke, fitnes na prostem, prostor za prireditve), 18 parkirnih mest in arhitekturno zanimiv apartma....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 240.000 €, 325,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

325,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 1980, 394 m2 zemljišča, Ekskluzivna nepremičninska priložnost v Solkanu pri Novi GoriciTe nepremičninske priložnosti, ki jo predstavlja Keller Williams, ne smete zamuditi.V enem najbolj prepoznavnih, mirnih in zaželenih predelov širše....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 295.000 €, 301,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

301 m2, vrstna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2005, P+1+M, Vrstna hiša z stanovanjem ter poslovnim prostorom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR PRODAMO: Prostorna vrstna hiša z neizmernim potencialom v srcu Kamnika V samem centru Kamnika, le korak stran od najlepših mestnih trgov, priljubljenih....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine do 640 m2 terasa najnovejše'
275.000 €
359.000 €
240.000 €
  Hiša, KAMNIK, 469.000 €, 282,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

282,47 m2, samostojna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 1997, prodamo. Cena: 469.000,00 EUR Samostojna hiša s prostorno teraso na robu starega jedra Kamnika Na ekskluzivni lokaciji v neposredni bližini zgodovinske Šutne (Muzejska pot) posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Obnovljen....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 339.000 €, 78,00 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

78,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2000, 1/M, V mestnem jedru Kopra prodamo 4-sobno stanovanje z veliko strešno teraso, dostop z avtom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 339.000,00 EUR Na odlični lokaciji v mestnem jedru Kopra prodamo prostorno 4-sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 72,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

72,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2017, OPER - MESTNO JEDRO; V samem središču Kopra, le 200 m od morja in promenade, prodamo prenovljeno 3-sobno stanovanje (72,4 m2) z lastnim vhodom v dvostanovanjski vrstni hiši. Posebnost nepremičnine je prostorna terasa z letno....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 198.000 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

61,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2020, stanovanje z razgledom, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V mirni ulici na meji med Novo Gorico in Solkanom je naprodaj svetlo 2,5-sobno stanovanje z odlično izkoriščenim prostorom. Umeščeno je v mansardo, za lažji dostop je v....

 
 
 
  Stanovanje, MEKINJE, 278.000 €, 55,00 m2 cca 5060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

55,23 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2013, 2/2 nad., Kamnik, Mekinje, dvosobno stanovanje na mirni lokaciji z lepim razgledmom, prodamo. Cena: 278.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Kamnika, v naselju Mekinje, je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v drugem nadstropju. Površina....