• GoHome Professional
nepremičnine do 91 eur/m2 najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine do 91 eur/m2 najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 91 eur/m2 najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 91 eur/m2 najdražje" je bilo najdenih 1 244 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 35 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2430 m2
    • do 3030 m2
    • 3030 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3030 m2
    • 3640 m2
  •  Po ceni
    • 86 eur/m2 (malo cenejši)
    • 95 eur/m2 (malo dražje)
    • do 2800 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VRTOJBA, 733.875 €, 7725,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

7.725 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, Na odlični lokaciji naprodaj zemljišče za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 95,00 EUR/m2 V neposredni bližini avtoceste, na razpolago zemljišče v območju gospodarske cone, ki je namenjeno obrtnim, skladiščnim, prometnim, trgovski....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 712.880 €, 10184,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 712.880,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! Na čudoviti in mirni lokaciji, obdani z naravo, vam v nakup lahko ponudimo večje zazidljivo zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 712.880 €, 10184,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! SLIKA JE IDEJA ZA PARCELACIJO. PARCELE V NARAVI NISO RAZPARCELIRANE IN NAKUP POSAMEZNIH PARCEL NI MOŽEN!....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 700.000 €, 7000,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V Poslovni coni prodamo zazidljivo zemljišče - za poslovno gradnjo. Nahaja se na odlični lokaciji v neposredni bližini avtocestnega priključka. .

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE NA KOROŠKEM, 680.000 €, 9082,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

9.082 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Investicijska priložnost - Projekt stanovanjske gradnje (68 enot) - Ravne na Koroškem, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče Z GRADBENIM DOVOLJENJEM (predvidena 2 objekta, 68 stanovanjskih enot) Zemljišče z gradbenim....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 669.000 €, 12140,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

NAMESTITVENI CENTER S ŠTIRIMI ZVEZDICAMI ZA NASTANITEV 20 DO 28 GOSTOV in VEČNAMENSKA STAVBA, SKUPAJ 1.032 m², vse na 1,2 ha VELIKEM POSESTVU, Z MOŽNOSTJO IZGRADNJE ENE ALI DVEH DODATNIH STAVB .

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE NA KOROŠKEM, 662.986 €, 9082,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

9.082 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče z gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 73,00 EUR/m2 Zazidljivo zemljišče Z GRADBENIM DOVOLJENJEM (predvidena 2 objekta, 68 stanovanjskih enot) Zemljišče z gradbenim dovoljenjem. Lokacija: Dobja vas, Ravne....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 656.197 €, 8989,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

8.989 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 73,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče v izmeri 8989 m2, ki je po namenski rabi opredeljeno kot: C-območje centralnih dejavnosti. Podrobni OPPN še ni bil sprejet. Lokacija: Zemljišče se nahaja na strateški legi poslovni industrijskih con Novega....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 623.450 €, 12469,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Zazidljivo zemljišče za investitorje – Rakek, 12.469 m² .

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 609.000 €, 12675,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2023.,

www.indomio.si

12.675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja se ruševina stanovanjske stavbe s hišno številko in priključkom za vodo, na mirni, sončni lokaciji z urejenim, asfaltiranim dostopom, in 9 parcel, skupno 12.675 m2, dve od teh parcel, v velikosti 594 m2 se nahajata v območju obrtne....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 590.000 €, 6744,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

6.744 m2, kmetijsko zemljišče, rodaja kmetijskega zemljišča z edinstvenim razgledom nad Sečovljami, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Opis nepremičnine: Lokacija: Nad slikovitimi Sečovljami, na mirni in sončni legi. Površina: (vstavite površino) Razgled: Neprekosljiv pogled na čudovite....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 590.000 €, 14569,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2025.,

www.indomio.si

14.569 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Posebna priložnost za podjetništvo in udobno bivanje v naravnem okolju, ugodno.Na odlični,sončni in mirni lokaciji,le 5km od avtocestega priključka,je naprodaj podjetje s čudovita posestjo,ki obsega popolnoma prenovljeno stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Pobrežje, 567.630 €, 6307,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-615 Ogled oglasa na strani ponudnika ZNIŽANO! Prodamo zazidljivo zemljišče na Pobrežju, površine 6307 m2. Nahaja se na desnem bregu Drave, v soseski deloma strnjene in deloma razpršene izgradnje stanovanjskih objektov, na področju občine, ki je pozidano pretežno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 550.000 €, 10000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 ŠENTJERNEJ, Levičnikova cesta, prodamo zazidljivo zemljišče, v skupni izmeri cca. 10.000,00 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot površine drugih območij (namenjene za: večje nakupovalne centre, sejmišča, zabaviščne parke,....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 550.000 €, 10000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2025.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Zazidljivo zemljišče za poslovni namen v Vel. Laščah, blizu železniške postaje. Vsi priključki ob parceli.Parcelne številke: 316/25, 316/26, 316/27, 316/28, 322/2, 323/2, 679/67, 679/68, 679/126, 679/127, 679/128, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 550.000 €, 13000,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

13.000 m2, za investicijo, gozd, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Posestvo nudi potencial za manjše turistično naselje/glamping – ekskluzivno bivanje v naravi. Posestvo je veliko 1,3 ha, nahaja se v neposredni bližini urejenega igrišča za nogomet. Od bližnjih hiš je oddaljeno 300 m.....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 516.000 €, 9383,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

9.383 m2, zazidljiva, V bližini centra občine Duplek, v stanovanjskem naselju v Spodnjem Dupleku, prodamo zazidljivi gradbeni parceli. Zemljišče ima urejen dostop z asfaltnega cestišča. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za investicijo za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, BRDA, 511.371 €, 19297,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Goriška Brda, Hum, 19.297 m2, zazidljivo zemljišče v enem kosu. .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 500.000 €, 9083,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.07.2025.,

www.indomio.si

9.083 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR Izjemna priložnost za razvoj butičnega eko turističnega naselja le korak od priljubljenega Bukovniškega jezera, ene največjih naravnih znamenitosti Prekmurja. Parcela v velikosti 9.083 m² ima veljavno gradbeno dovoljenje in poravnane....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 499.000 €, 24886,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2024.,

www.indomio.si

24.886 m2, kmetija, v enem kosu, na lepi in mirni lokaciji, toda do priključka avtoceste je le cca 6 km, možno dodatno kupiti v bližini kmetije še gozd ca 18 ha in 16.5 ha kmetijskega zemljišča, prodamo. Cena: 499.000,00 EUR Objekti na kmetiji: - prenoveljena hiša leta 2000, zgrajena....

 
 
 
  Kmetija, ZGORNJA KUNGOTA, 499.000 €, 98161,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321050-42 Ogled oglasa na strani ponudnika V slikoviti pokrajini prodamo zaščiteno kmetijo blizu Srca Med Vinogradi. Le pet kilometrov od Srca Med Vinogradi se nahaja zaščitena kmetija v izmeri 98.161 m2. Na posestvu se nahaja več objektov: Nova stanovanjska hiša letnik....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 495.600 €, 8260,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

8.260 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, investicija priložnost, veliko v celoti zazidljivo zemljišče, primerno za gradnjo več stanovanjskih hiš, razvoj manjšega stanovanjskega naselja, dobra lokacija, dostop iz javne poti, priključki potekajo ob parceli, visok investicijski potencial,....

 
 
 
  Zemljišče, OSOJNICA, 495.000 €, 38658,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

38.658 m2, kmetija, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR V okolici Žirov v prodajo ponujamo sklop več kmetijskih parcel in stanovanjskih objektov s pomožnimi kmetijskimi delom:. Kmetijskih del znaša cca 30923m2. Po uradnih podatkih GURS-a gre za gozdna in druga kmetijska zemljišča. Večinoma....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 490.950 €, 16365,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2023.,

www.indomio.si

16.365 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 30,00 EUR/m2 Lokacija: V Novem mestu v neposredni bližini Adrie Mobil prodamo zazidljivo parcelo primerno za poslovno gradnjo. Namen gradnje: iz Lokacijske informacije je razvidno, da je oznaka namenske rabe I. območje....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 490.000 €, 10000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, stavbnega zemljišča cca10.000 m2, sprejet OPN za gradnjo samostojnih hiš, predvidenih 9 samostojnih hiš, blizu Celjski grad, center Celje, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo večje stavbno zemljišče za investicijo na odlični lokaciji v Celju, Zagrad, Stegujev....

 
 
 
  Zemljišče, ANHOVO, 490.000 €, 10906,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

10.906 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Parcela velikosti 10.906 m2 v industrijski coni Anhovo. Na parceli proizvodni prostor površine 262 m2 in pisarne površine 117 m2. Elektrika in vodovod priključena. Lahek dostop. V ceni ni vključen DDV, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, PODBOČJE, 490.000 €, 19018,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

19.018 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Na izjemni in redko dostopni lokaciji v Podbočju je naprodaj nadstandardno veliko stavbno zemljišče, ki predstavlja odlično priložnost za investitorje in razvijalce nepremičnin. Velikost in konfiguracija zemljišča omogočata načrtovanje....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 487.800 €, 9756,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

9.756 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljive parcele za investicijo ali gradnjo hiše, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcel v Nezbišah, 3 minute vožnje iz naselja Pristava pri Mestinju. Primerne za gradnjo hiš - investicijo. Možnost odkupa tudi....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 481.500 €, 10700,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2024.,

www.indomio.si

10.700 m2, zazidljiva, 10.700 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Na dostopni lokaciji ob glavni cesti, blizu AC priključka Tepanje, prodamo. Cena: cca 45,00 EUR/m2, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Na dostopni lokaciji ob glavni cesti, blizu AC priključka Tepanje.Na prodaj še zadnja....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGRADIŠČE, 480.000 €, 69308,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

69.308 m2, posest, mešana namenska raba, približno 1.200 m2 je zemljišča v območju razpršene poselitve, ostalo je kmetijsko in gozdno zemljišče, vse parcele strnjene okoli stanovanjske hiše, sončna lega, čudovit pogled proti Ljubljani in Alpam, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Streljaj....

 
 
 
  Zemljišče, SENOVO, 477.945 €, 10621,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

10.621 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 477.945,00 EUR ZEMLJIŠČE V PRIVLAČNI LOKACIJI – KRŠKO, SENOVO – IDEALNO ZA VAŠ NASLEDNJI PROJEKT! KRŠKO, Senovo, 10.621 m2 zazidljivega zemljišča v odlično povezani lokaciji, samo nekaj korakov od vseh potrebnih storitev. Neposredna bližina: ✔️....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 473.625 €, 6315,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.11.2025.,

www.indomio.si

6.315 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Stavbna zemljišča za centralne dejavnosti - 6.315 m2, Šentjur, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 PRODAJA: Stavbna zemljišča za centralne dejavnosti – 6.315 m², Šentjur Na izjemni lokaciji ob Cesti Kozjanskega odreda v Šentjurju posredujemo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 470.000 €, 20778,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.08.2025.,

www.indomio.si

20.778 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Prodamo nezazidano stavbno zemljišče v Češči vasi pri Novem mestu. Celotno zemljišče meri 20.778 m2, možen je dodaten nakup sosednje parcele v izmeri 10.320 m2. Zemljišče je večji del v območju drugih urejenih zelenih površin in....

 
 
 
  Zemljišče, ČERNELAVCI, 465.040 €, 5813,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

5.813 m2, zazidljiva, Ravno, sončno stavbno zemljišče 5.813 m2 v Černelavcih pri Murski Soboti, ob glavni cesti in v neposredni bližini nakupovalnega centra Maximus; delno komunalno opremljeno, možnost nakupa celote ali delitve, idealno za investicijo ali gradnjo stanovanj, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 460.425 €, 6139,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stavbno zemljišče za namen športa in rekreacije. Možna gradnja gostinskega objekta s prostorom za šport in rekreacijo. Leži ob parceli hotela Grad Podvin, ki sedaj ne obratuje in je tudi naprodaj. .

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 460.000 €, 7967,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-123 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 13 parcel v skupni izmeri 7. 967 m2 v okolici Benedikta. Parcele so locirane ob glavni cesti in v so naravi. Na parcelah so že postavljene 3 hiše, ki so v 3. gradbeni fazi. LOKACIJA: šola, vrtec, trgovine,....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 455.000 €, 12861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

PRODAJA SE ATRAKTIVNA PARCELA NA LIPIŠKI CESTI – IDEALNA PRILOŽNOST ZA INVESTITORJE IN INDIVIDUALNE GRADITELJE! .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 451.820 €, 90364,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 90.364 m 2 Šifra: K-29 Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, PADEŠKI VRH, 450.360 €, 15012,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2023.,

www.indomio.si

15.012 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 30,00 EUR/m2 V naselju Padeški Vrh v bližini smučišča Rogla - priložnost za investicijo, prodamo večje zazidljivo zemljišče, za katerega je bila že izdelana idejna zasnova projekta za gradnjo 13 počitniških hiš dimenzije 6*7....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, BISTRICA OB DRAVI, 450.000 €, 5387,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

5.387 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1886, adaptiran l. 2020, 2.761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR POSLOVNI KOMPLEKS V BISTRICI OB DRAVI – VAŠA PRILOŽNOST ZA POSLOVNI PREBOJ. ZGODOVINA IN PRILOŽNOST V ENEM Legendarna tovarna v Bistrici ob Dravi, kjer so nastajali....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 450.000 €, 12695,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

12.695 m2, za investicijo, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita terasa, garaža, velik rastlinjak,....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 450.000 €, 20000,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2024.,

www.indomio.si

20.000 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR Prodaja se kmetijsko zemljišče velikosti 20000 m2, ki je delno zazidljivo za kmetijsko industrijske namene. Zazidljivih je 3500 m2. Izdano je pravnomočno gradbeno dovoljenje za objekt v velikosti 1000 m2.....