• GoHome Professional
nepremičnine do 91 eur/m2 vsaj 3170 m2 - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • nepremičnine do 91 eur/m2 vsaj 3170 m2 - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 91 eur/m2 vsaj 3170 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 91 eur/m2 vsaj 3170 m2" je bilo najdenih 636 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 23 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 3010 m2 (malo manjši)
    • 3330 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 86 eur/m2 (malo cenejši)
    • 95 eur/m2 (malo dražje)
    • do 1200 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VUZENICA, 68.627 €, 9274,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

9.274 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 7,40 EUR/m2 Prodaja: Zazidljivo zemljišče v Vuzenici Na mirni in sončni lokaciji v Vuzenici je na voljo odlično zazidljivo zemljišče, primerno za gradnjo enodružinske hiše ali sodobnega objekta po vaših željah. Parcela se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJA DRAGA, 240.427 €, 9337,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.11.2022.,

www.forma-nepremicnine.si

9.337 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za gradnjo več stanovanjskih hiš, 6846 m² stavbnega zrmljišča, 2491m kmetijsko zemljišče ( gozd). Dostopno. Elektrika voda na parceli, prodamo. Cena: 240.427,00 EUR Dodaten opis Zemljišče se proda samo, kot celota. ZK stanje urejeno.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 12.000 €, 9366,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

9.366 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji mešanega gozda (smreka, geber, kostanj) na območju katastrske občine Cerovec. Kupec plača polovico stroškov, ki nastanejo pri prodaji gozda. .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 516.000 €, 9383,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

9.383 m2, zazidljiva, V bližini centra občine Duplek, v stanovanjskem naselju v Spodnjem Dupleku, prodamo zazidljivi gradbeni parceli. Zemljišče ima urejen dostop z asfaltnega cestišča. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za investicijo za gradnjo....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 846.630 €, 9407,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

9.407 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 V Poslovno ekonomski coni Kromberk v Novi Gorici je naprodaj zemljišče v izmeri 9.407 m2. Namenjeno je trgovski, poslovni, proizvodni, obrtni in servisni dejavnosti. Namenska raba zemljišča so območja stavbnih....

 
 
 
  Zemljišče, LENART V SLOV. GORICAH, 251.000 €, 9454,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.03.2025. - 251.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

9.454 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam v celoti zazidljivo zemljišče v centru mesta Lenart v Slovenskih Goricah, ki ponuja edinstveno priložnost za investicijo ali razvoj vaših sanjskih projektov, prodamo. Cena: 251.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam v celoti zazidljivo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 451.820 €, 90364,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 90.364 m 2 Šifra: K-29 Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE PRI ZDOLAH, 23.102 €, 15401,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.novdom.si

V kraju Ravne pri Zdolah je naprodaj ravninsko kmetijsko in gozdno zemljišče v izmeri cca. 15401 m². .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.300 €, 35290,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2 . .

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 65.000 €, 11981,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nesta.si

MORAVŠKA GORA, 58 A - Prodaja, Posest Drugo .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 83.000 €, 53000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ŠMARTNO pri LITIJI – okolica , k.o.VINTARJEVEC -kmetijsko zemljišče cca 53.000,oo m2, , ( 1/2 njive, travniki in 1/2 gozd). Prodamo - cena 83.000,00 €. KODA P5789VV Za dodatno posredovanje podatkov o predmetni nepremičnini smo dosegljivi v poslovni enoti TREBNJE oz. pokličite v družbo....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 124.335 €, 24867,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 24867 m 2 Šifra: K -21 Cena: 124.335 € Deli: Ruj&Meridoma team 031 449 833 .

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 51.586 €, 25793,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2021.,

www.kumi.si

Gozd v izmeri 25.793 m² parc.št. 1196/4 k.o. 2167 Rateče. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon: 01/256-62-00 GSM: 041/257-623 GSM: 031/372-511 Email: info@kumi.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 28.203 €, 18802,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 18802 m 2 Šifra: K-30 Cena: 1,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 669.000 €, 12140,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

NAMESTITVENI CENTER S ŠTIRIMI ZVEZDICAMI ZA NASTANITEV 20 DO 28 GOSTOV in VEČNAMENSKA STAVBA, SKUPAJ 1.032 m², vse na 1,2 ha VELIKEM POSESTVU, Z MOŽNOSTJO IZGRADNJE ENE ALI DVEH DODATNIH STAVB .

 
 
 
 
+16%

Spremembe cen iz 125.000 € na 145.000 € z dne 17.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, GABROVKA, 145.000 €, 24124,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.09.2025 - 125.000 €
17.02.2026 - 145.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.hisanepremicnine.si

GABROVKA, zemljišče 24.126,oo m2 , od tega zazidljivo cca 7.000,oo m2 , z 117,7o m2, hiš a , L. 1905, zadnja obnova 1985, gospodarski objekt 62,oo m2, dvorišče, parkirna mesta, zelenica, sadovnjak, zelenjavni vrt, njive, travniki , gozd, itd ……, na obrobju mirnega naselja , v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 623.450 €, 12469,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Zazidljivo zemljišče za investitorje – Rakek, 12.469 m² .

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 21.581 €, 16860,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2020.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Parcele se nahajajo v blizini ceste med Komnom in Pliskovico. Moznost nakupa posamezno ali skupno, Parcela je kmetijska v naravi gozd in delno travnik. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 840.000 €, 11904,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.02.2026.,

www.indomio.si

11.904 m2, zazidljiva, V gospodarski coni v bližini trgovskega centra BTC v Murski Soboti prodamo zazidljivo stavbno zemljišče namenjeno za gradnjo proizvodnih -gospodarskih dejavnosti, prodamo. Cena: 840.000,00 EUR Namenska raba prostora: gospodarske cone, ki so namenjene obrtnim,....

 
 
 
  Zemljišče, BRDA, 511.371 €, 19297,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Goriška Brda, Hum, 19.297 m2, zazidljivo zemljišče v enem kosu. .

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 158.075 €, 31615,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Ključne specifikacije Parcela: 31615 m 2 Luksuz Lep razgled Zelo sončno Ambient Lep razgled Zelo sončno Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, HRAŠE, 89.278 €, 13325,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2024.,

www.inf-ing.si

V naselju Hraše v sklopu občine Radovljica se prodaja večje kmetijsko zemljišče z lepim razgledom. Parcela meri 13.325 m². Je večinsko ravna. .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 455.000 €, 12861,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

PRODAJA SE ATRAKTIVNA PARCELA NA LIPIŠKI CESTI – IDEALNA PRILOŽNOST ZA INVESTITORJE IN INDIVIDUALNE GRADITELJE! .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 94.000 €, 18417,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.kumi.si

Večje ravno zemljišče po namenski rabi kmetijsko zemljišče K2. Zemljišče je sestavljeno iz več različnih parcel različne kvadrature. Možnost nakupa celote ali nakup posameznih parcel. Meje zemljišča so znane in urejene. Izjemna priložnost za tiskega, ki vidi poslovni potencial na....

 
 
 
  Zemljišče, CEROVEC POD BOČEM, 175.000 €, 37180,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

37.180 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 37.180 m2, kmetija, stavbno zemljišče, posest, zemljišče, zazidljivo zemljišče, dobra investicija, parcelacija v več zazidljivih parcel, ranč, vzreja konjev, ravnina, kmetijski objekt, Rogaška Slatina, Cerovec pod Bočem, blizu zdravilišč,....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 45.000 €, 23169,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Na idiličnem območju Sovjak, v neposredni bližini vasice Trnovska vas, vam ponujamo edinstveno priložnost za nakup kmetijskega zemljišča. Zemljišče, meri obsežnih 23.169 kvadratnih metrov in je delno ravno, delno pa rahlo nagnjeno.....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 69.000 €, 21696,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

21.696 m2, zazidljiva, "Investirajte v Zemljišče v Ivanjkovcih - Žvab", prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Nepremičninska priložnost: večje, delno zazidljivo, zemljišče v Ivanjkovcih - Žvab Predstavljamo vam večje kmetijsko in delno zazidljivo zemljišče v naselju Žvab, ki obsega....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 270.050 €, 12275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

12.275 m2, kmetijsko zemljišče, POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 12.275 m2, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijska zemljišča z dostopom z asfaltirane ceste v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, KRAJNA BRDA, 145.000 €, 81662,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

81.662 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR V Krajnih Brdih prodamo cca. 5.500 m2 stavbnega zemljišča. Skupna površina celotnega kompleksa, kjer se nahaja stavbno zemljišče je 2,8 ha, kar predstavlja travnik in zaraščeno površino. Na tem delu se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 68.093 €, 68093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o.2439 št.parcele 1148/16 (14.258 m2), k.o. 2440 št.parcele 1323/50 (13.309 m2), št. parcele 1474/0 (4.535), št.parcele 1876/0 (1.320 m2), parcela št. 306/0 (950 m2), parcela št. 384/0 (4.244 m2), parcela št. 385/0 (8.830 m2), parcela št. 565/18 ( 7.169m2), parcela št. 620/0 (2.500....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 1.548.560 €, 19357,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.04.2025.,

www.indomio.si

19.357 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, zemljišče za industrijsko gradnjo - sežana terminal, prodamo. Cena: cca 80,00 EUR/m2 ZEMLJIŠČE ZA INDUSTRIJSKO GRADNJO - V SEŽANI prodamo zemljišče za industrijsko - poslovno gradnjo. Zemljišče leži tik ob tovornem terminalu je velikosti....

 
 
 
  Kmetija, ŠENTILJ, 265.000 €, 43692,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: šentilj ID oglasa: 490321064-47 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji večje posesti/kmetije z enodružinsko hišo, vinsko kletjo z leseno apartmajsko hišo (1x studio) in hlevom v zaselku Srebotje na širšem območju Šentilja - cca. 5 km vstran.....

 
 
 
  Kmetija, LESIČNO, 150.000 €, 66325,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281035-16 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetije v Zagorju (občina Kozje). Kmetija obsega 66.325 m2 zemljišč od tega: - 34.998 m2 gozdnih zemljišč (Gozd je mešan, prevladuje bukev, hrast in smreka.); - 30.148 m2 kmetijskih zemljišč in - 1.179....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJE LAKNICE, 27.000 €, 22185,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

22.185 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med naselji Dolenje Laknice in Čužnja vas. Parcela je približno 750 metrov dolga in 30 metrov široka, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 550.000 €, 10000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2025.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Zazidljivo zemljišče za poslovni namen v Vel. Laščah, blizu železniške postaje. Vsi priključki ob parceli.Parcelne številke: 316/25, 316/26, 316/27, 316/28, 322/2, 323/2, 679/67, 679/68, 679/126, 679/127, 679/128, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMOHOR, 750.000 €, 64991,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2024.,

www.indomio.si

Zemljišče za investicijo, Savinjska – Šmohor nad Laškim, 64.991 m2. Cena: 750.000 EUR. Sredi neokrnjene narave, na Šmohorju nad Laškim, prodamo posest v skupni izmeri cca. 64.991 m2, ki predstavlja odlično priložnost za investicijo in razvoj turizma. Lokacijsko je oddaljena 9 km od....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 39.500 €, 22696,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stoletna trta išče novega gospodarja. Na koncu naselja in z odprtim pogledom na travnike je domačija iz l. 1800. Cimprača s pripadajočimi gospodarskimi poslopji. Njive in travniki so v neposredni bližini. .

 
 
 
  Zemljišče, SENOVO, 477.945 €, 10621,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

10.621 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 477.945,00 EUR ZEMLJIŠČE V PRIVLAČNI LOKACIJI – KRŠKO, SENOVO – IDEALNO ZA VAŠ NASLEDNJI PROJEKT! KRŠKO, Senovo, 10.621 m2 zazidljivega zemljišča v odlično povezani lokaciji, samo nekaj korakov od vseh potrebnih storitev. Neposredna bližina: ✔️....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 490.000 €, 10000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, stavbnega zemljišča cca10.000 m2, sprejet OPN za gradnjo samostojnih hiš, predvidenih 9 samostojnih hiš, blizu Celjski grad, center Celje, prodamo. Cena: 49,00 EUR/m2 Prodamo večje stavbno zemljišče za investicijo na odlični lokaciji v Celju, Zagrad, Stegujev....

 
 
 
  Zemljišče, BRDA, 14.900 €, 11548,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

11.548 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Kmetijska zemljišča v Goriških Brdih - vas Belo, prodamo. Cena: 14.900,00 EUR Naprodaj je sklop šestih parcel v skupni površini 11.548 m2, pretežno kmetijska zemljišča, tudi boniteta 44 in del gozdno zemljišče. Parcele se nahajajo v k.o. Kožbana,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 1.847.194 €, 19651,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

19.651 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, gradbeno zemljišče / investicija, prodamo. Cena: 94,00 EUR/m2 PRODAJA / GRADBENO ZEMLJIŠČE ZA INVESTICIJO Šempeter v Savinjski dolini / 19.651,40 m² / Poslovno–stanovanjska raba Posredujemo pri prodaji večjega gradbenega zemljišča....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 379-420 (od skupaj 636)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!