• GoHome Professional
nepremičnine do 94 eur/m2 padla cena - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine do 94 eur/m2 padla cena - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 94 eur/m2 padla cena

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 94 eur/m2 padla cena" je bilo najdenih 48 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 23 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2580 m2
    • do 3230 m2
    • 3230 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 3230 m2
    • 3880 m2
  •  Po ceni
    • 89 eur/m2 (malo cenejši)
    • 98 eur/m2 (malo dražje)
    • do 1200 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-42%

Spremembe cen iz 128.740 € na 74.375 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRESERJE PRI LUKOVICI, 74.375 €, 14875,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.01.2026 - 128.740 €
14.03.2026 - 74.375 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

14.875 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja travnik. Vse parcele se nahajajo v občini Lukovica. Pred sklenitvijo glavne kupoprodajne pogodbe mora ponudba za prodajo viseti na oglasni deski Upravne enote Domžale, prodamo. Cena:....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 149.000 € na 129.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SVETI JURIJ, 129.000 €, 27572,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.07.2025 - 149.000 €
11.03.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

27.572 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Sloveniji, v bližini Rogaške Slatine in Podčetrtka, je naprodaj čudovito posestvo s skupno površino 27.572 m². Zemljišče obsega 169 m² stavbnega zemljišča ter 27.403 m² kmetijskega zemljišča. Na posestvu....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 22.000 € na 19.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 19.000 €, 4403,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2025 - 29.900 €
31.01.2025 - 22.000 €
28.03.2026 - 19.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

4.403 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Prelepa zazidljiva parcela v objemu narave – Bišečki Vrh, Trnovska vas V osrčju čudovite narave, kjer se prepletata mir in domačnost, vas čaka nekaj posebnega — parcela v velikosti 4.403 m², od tega okoli 1.200 m² zazidljivega zemljišča,....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 38.000 € na 35.000 € z dne 13.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KUŠTANOVCI, 35.000 €, 15356,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2025 - 38.000 €
13.04.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

15.356 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji zelo zanimive posesti v kraju Kuštanovci, ki ponuja izjemen razgled ter omogoča mir in odmik od mestnega vrveža. Vas Kuštanovci spada pod občino Puconci in je dokaj razvejana ter redko poseljena. Do Murske....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 68.000 € na 65.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 65.000 €, 32594,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.10.2025 - 72.000 €
13.11.2025 - 68.000 €
27.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

32.594 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni bližini naselja Strelac.Trenutno v naravi parcele predstavljajo pašnik, njivo in gozdna zemljišča. Vse parcele so urejene in obdelovane. Do vseh je urejen dostop po uradni javni poti. Njiva in gozdno zemljišče....

 
 
 
 
-39%

Spremembe cen iz 9.000 € na 5.500 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ČRNA NA KOROŠKEM, 5.500 €, 2965,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.09.2025 - 9.000 €
16.04.2026 - 5.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

2.965 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 5.500,00 EUR V prodaji je kmetijsko in gozdno zemljišče v Črni na Koroškem. Vrsta namenske rabe zemljišč na parceli po GURS: - gozdna zemljišča: 37 % - najboljša kmetijska zemljišča: 63 % V naravi je to travnik, ki je v zaraščanju.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-48 (od skupaj 48)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.