• GoHome Professional
nepremičnine ekskluzivno 350 m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine ekskluzivno 350 m2 padla cena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine ekskluzivno 350 m2 padla cena

  • Za iskalni niz "nepremičnine ekskluzivno 350 m2 padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 330 m2 (malo manjši)
    • 370 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 390.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 390.000 €, 350,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 795.000 €
22.06.2024 - 700.000 €
10.08.2024 - 590.000 €
11.03.2025 - 545.000 €
26.07.2025 - 490.000 €
24.09.2025 - 420.000 €
22.04.2026 - 390.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

350,6 m2, hiša, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 1999, 6.036 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Dolenjske Toplice, Podhosta, stanovanjsko hišo, zgrajeno 1955, obnovljeno 1993 (streha) in 1999 (fasada) s površino dela stavbe 318,1m2, proizvodni prostor, zgrajen 1990,....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 250.000 € na 233.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SPODNJA IDRIJA, 233.000 €, 350,00 m2 cca 670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 250.000 €
21.04.2026 - 233.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

350,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, adaptirana l. 2022, 749 m2 zemljišča, P+1+2+M, prodamo. Cena: 233.000,00 EUR V okolici Spodnje Idrije v prodajo ponujamo enostanovanjsko hišo s pripadajočo parcelo in delavnico. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije bruto tlorisna....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 990.000 € na 950.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, KOSEZE, 950.000 €, 351,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 990.000 €
10.03.2026 - 950.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

351,2 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1970, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR Zastopamo stranko pri prodaji trgovskega lokala na naslovu Celovška cesta 150 v Ljubljani. Lokal se nahaja v pritličju poslovne stavbe, v izmeri 351,20 m2 (podatki GURS). Prodajna cena je 950.000,00 EUR....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 550.000 € na 529.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠOŠTANJ, 529.000 €, 344,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 550.000 €
08.05.2026 - 529.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

344,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1937, adaptirana l. 2023, 1.161 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi prostorno hišo na mirni lokaciji, ki se nahaja v mestu Šoštanju. Hiša obsega 344 m2neto tlorisne površine in stoji na čudovitem zemljišču površine 1161 m2 (GURS). Hiša je....

 
 
 
 
-24%

Spremembe cen iz 340.000 € na 260.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 260.000 €, 359,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.12.2025 - 340.000 €
19.02.2026 - 260.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.suvak.com

Poslovno stanovanjski objekt obsega pritličje v izmeri 219 m2 in prvo nadstropje v izmeri 140 m2 .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 830.000 € na 799.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BERTOKI, 799.000 €, 332,90 m2 cca 2400 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 830.000 €
19.03.2026 - 799.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in zeleni lokaciji se prodaja prostorna dvostanovanjska hiša , zgrajena leta 1995 , s skupno površino 332,9 m² , ki stoji na čudovitem zemljišču velikosti 1666 m² . Hiša se nahaja kot zadnja v vrsti , kar zagotavlja več zasebnosti in odprt pogled na naravo. .

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 282.000 € na 250.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LITIJA, 250.000 €, 329,00 m2 cca 760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 282.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

329,5 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2008, 41.292 m2 zemljišča, K+P+1, litija, konjšica-del, posest - kmetija, 2 samostojni hiši, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST! Nad Litijo, v naselju Konjšica - del, sredi neokrnjene narave in z lepim razgledom....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 429.000 € na 389.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PLEŠIVICA, 389.000 €, 376,20 m2 cca 1030 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 429.000 €
26.03.2026 - 389.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Iščete svoj miren kotiček sredi narave, a hkrati v sodobni in prostorni hiši? Predstavljamo vam čudovito samostojno hišo v Plešivici na Krasu , ki združuje udobje, prostornost in slikovito naravno okolje. .

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 440.000 € na 374.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STRAŽA, 374.000 €, 323,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.08.2025 - 469.000 €
09.01.2026 - 440.000 €
05.05.2026 - 374.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.08.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Na žago, prodamo poslovno-stanovanjsko stavbo, zgrajeno l. 1920, in obnovljeno med l. 2000 in 2005 (zamenjana streha in vgrajena nova PVC okna s trislojnim termopanom). Stanovanjska stavba obsega 322,70 m2 skupne površine in 250,00 m2 uporabne površine, zasnovane v treh etažah....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 395.000 € na 375.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STRAŽA, 375.000 €, 322,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.12.2024 - 489.000 €
15.12.2024 - 498.000 €
26.06.2025 - 479.000 €
21.08.2025 - 448.000 €
14.02.2026 - 395.000 €
11.04.2026 - 375.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

322,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, 1.037 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše, skupaj s poslovnim prostorom - delavnico in skladiščem v Straži pri Novem mestu. Za stanovanjsko hišo se nahaja poslovni objekt. Objekta sta....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine 350 m2 padla cena (15)
  • nepremičnine ekskluzivno padla cena (9)
  • nepremičnine ekskluzivno 350 m2 (17)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>