• GoHome Professional
nepremičnine gorenjska vsaj 180 m2 čim manjše - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine gorenjska vsaj 180 m2 čim manjše - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine gorenjska vsaj 180 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine gorenjska vsaj 180 m2 čim manjše" je bilo najdenih 179 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.156 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manjši)
    • 190 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 61000 eur
    • do 77000 eur (povprečna cena)
    • do 92000 eur
    • do 774 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 336.000 €, 480,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, podkoren, parcela zazidljiva s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za enostanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 700,00 EUR/m2 ! IZJEMNA PRILOŽNOST, REDKA PONUDBA ! V občini Kranjska Gora, v naselju Podkoren posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel, vsaka v velikosti....

 
 
 
  Hiša, MAČE, 1.200.000 €, 490,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Mače pri Preddvoru se prodaja razkošna vila, ki je lahko tudi 4-stanovanjska. Obsega 490 m² (klet, pritličje in mansarda). Stoji na prostorni parceli 1149 m². V pritličju je 200 m² veliko vseljeno stanovanje s kaminom. V mansardi je stanovanje delno izdelano. V kleti so....

 
 
 
  Hiša, PREDDVOR, 1.200.000 €, 490,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

490 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2006, 1.149 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V naselju Mače pri Preddvoru se prodaja razkošna vila, ki je lahko tudi 4-stanovanjska. Obsega 490 m2 (klet, pritličje in mansarda). Stoji na prostorni parceli 1149 m2. V pritličju....

 
 
 
  Zemljišče, LOM POD STORŽIČEM, 73.950 €, 493,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.inf-ing.si

v naselju Lom pod Storžičem se prodaja zazidljiva parcela, velikosti 493 m². Po veljavni lokacijski informaciji je na parceli dovoljena gradnja prostostoječe stanovanjske hiše. Parcela je delno komunalno opremljena/ voda in elektrika se nahajata neposredno ob parceli. Dostop je urejen....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

493 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 v naselju Lom pod Storžičem se prodaja zazidljiva parcela, velikosti 493 m2. Po veljavni lokacijski informaciji je na parceli dovoljena gradnja prostostoječe stanovanjske hiše. Parcela je delno komunalno opremljena/....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 890.000 €, 495,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

495,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 1.467 m2 zemljišča, 495,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 1.467 m2 zemljišča, Okolica Bleda - Velika hiša z razgledom, v okolici Brezij. Prostorna hiša s skupno površino 459,9 m2 ponuja tri ločene stanovanjske enote, vsaka s svojim vhodom.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

Škofja Loka, kupimo zazidljivo parcelo, cca. 500 m², komunalno opremljeno, ravna in sončna lega. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 180.000 €, 500,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, kranj, stražišče, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V Kranju, v naselju Stražišče, je naprodaj zazidljiva parcela v velikosti 500 m2, pravokotne oblike ( cca 24 m x 20,8 m ). Na parceli je elektrika, voda in optika. Parcela je primerna za gradnjo....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 798.000 €, 517,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

517 m2, samostojna, zgrajena l. 1820, adaptirana l. 1994, 421 m2 zemljišča, K+P+1+2, Posredujemo pri prodaji večje staromeščanske poslovno-stanovanjske hiše v starem mestnem jedru Kranja. Prostori v stavbi so razporejeni v štirih etažah, in sicer: v kleti, v pritličju, v prvem ter....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 798.000 €, 517,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

Poslovno-stanovanjski objekt, Gorenjska - Kranj (Center), zgrajeno l. 1820, prenovljeno, l. 1997, K+P+1+Po, staromeščanska stavba, 4 parkirna mesta, skupna površina 517,70 m2. Cena: 798.000 EUR. V centru mesta Kranj prodamo poslovno-stanovanjski objekt / celotno staromeščansko stavbo....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 798.000 €, 517,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

 
 
 
  Hiša, RIBNO, 1.100.000 €, 519,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

519,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, 1,12 m2 zemljišča, V Ribnem pri Bledu prodamo atraktiven turistični penzion s 16 sobami in 1 apartmajem, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Samo 2 km od Blejskega jezera, v Ribnem, se prodaja turistični penzion v 4 etažah, ki ima 16 dvoposteljnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, JESENICE, 449.000 €, 526,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

526 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2025, 1.472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Na odlični lokaciji v neposredni bližini term Čatež in gradu Mokrice ter meje s Hrvaško prodamo gostilno s prenočišči. Velikost objekta 526 m2 (od tega poslovni del - gostilna....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA DOBRAVA, 68.000 €, 529,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

529 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v občini Moravče. Zemljišče meri skupno 529 m2 in ima urejen dostop neposredno z občinske asfaltirane ceste. Nahaja se na območju, namenjenem gradnji enostanovanjskih in dvostanovanjskih hiš. Priključki javne komunalne....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 800.000 €, 539,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

539 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2013, 1.492 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 800.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvostanovanjske hiše v Lescah na Gorenjskem Na prodaj je izjemna dvostanovanjska hiša v mirnem in urejenem okolju v Lescah, v neposredni bližini novega naselja Na Plani.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 490.000 €, 548,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Starejša hala 548m2, zemljišče 1.200 m2, bližina avtoceste, več parkirišč, vsi priključki, zemljiška knjiga. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, Po dogovoru, 548,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

starejša hala 548 m2, zemljišče 4.391 m2 .

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.11.2021 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
23.10.2024 - 75.000 €
12.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2021.,

www.inf-ing.si

Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m². Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko, vodo, telefon in kanalizacijo. Od avtocestnega priključka je oddaljeno....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.06.2024 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
22.10.2024 - 75.000 €
11.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

549 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m2. Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko,....

 
 
 
  Zemljišče, KOKRICA, 189.120 €, 591,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Kokrica pri Kranju se prodaja zazidljiva parcela, pravilne oblike. Komunalni vodi so zraven. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 130.000 €, 599,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2024.,

www.indomio.si

599 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče s gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: cca 130.000,00 EUR Prodamo stavbno zemljišče v izmeri 599,00m2 s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše z možnostjo ureditve poslovnega dela. Kot izhaja iz....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 756.000 €, 600,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

600 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, z izjemnim potencialom, prodamo. Cena: 756.000,00 EUR Na začetku čarobne Kranjske Gore, v idiličnem Savskem naselju, ponujamo sanjsko priložnost v tem priljubljenem turističnem biseru Gorenjske. Ta prostorna parcela po podatkih Geodetske uprave....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 152.500 €, 610,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ugodno prodam parcelo z gr. dovoljenjem. V račun vzamem novejši avtomobil. Možna menjava za stanovanje. Prosim kličite samo resni. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 45.195 €, 655,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče A – 655 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m². Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop do parcel je po občinski cesti Spodnje Gorje - Podhom. Komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m2. Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop....

 
 
 
  Poslovni prostor, JESENICE, 309.000 €, 752,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

752,57 m2, pisarna, zgrajena l. 1988, mansarda, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na Jesenicah, v industrijsko-poslovni coni PRODAMO pisarniške prostore, ki se nahajajo v špediterskem objektu. Pisarne so skupne 610,7 m2 in se nahajajo v mansardi stavbe. Prostorom pripada tudi tretjinski....

 
 
 
  Zemljišče, PUŠTAL, 307.080 €, 853,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2025.,

www.inf-ing.si

V naselju Puštal - Žovšče prodamo zazidljivo parcelo 853 m². Parcela je komunalno urejena. .

 
 
 
  Zemljišče, TRSTENIK, 126.000 €, 880,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

880 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 126.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji pod Storžičem, Orlove glave nad Trstenikom, posredujemo pri prodaji parcele v velikosti 880m2. Parcela leži kot zadnja v vrsti počitniških hiš. Na parceli je dopustna postavitev počitniške hiše,....

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

925 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo delno zazidljivo zemljišče, delno gozd v dolini Vrata pri Mojstrani. Površine razpršene gradnje - namembnost k ( površine za kmetije izven vasi), prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Opis: Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. Namembnost: 41,8%....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 400.000 €, 980,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kanalizacijski priključek (2x), voda, elektrika, dostop z javne poti, na eni strani meje potok, sončna lega,center vasi. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 250.000 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2023.,

www.mp-projekt.si

Odlična priložnost za investicijo! Na izredni in vidni lokaciji, ob glavni cesti Škofja Loka - Kranj ekskluzivno prodajamo zazidljivo parcelo v izmeri 1000 m2. Parcela se nahaja na območju centralnih dejavnosti - CU in je namenjena poslovni nestanovanjski gradnji. Dopustne dejavnosti....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 341.250 € na 354.200 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠENČUR, 354.200 €, 1012,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.02.2026 - 390.000 €
21.04.2026 - 341.250 €
07.05.2026 - 354.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, zazidljiva parcela na prvovrstnii, ravni in mirni lokaciji v središču Šenčurja. Parcela ima urejen dostop in ima vse komunalne priključke: vodo, elektriko, kanalizacijo in ostale telekomunikacijske prilkjučke. Na njej je mogoča za takojšnja gradnja enostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, VISOKO, 256.080 €, 1164,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

1.164 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na Visokem je naprodaj stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče je v rahlem naklonu proti vzhodu. Možno je dokupiti še sosednji zemljišči 915 m2 730 m2, prodamo. Cena: 220,00 EUR/m2 Na parceli stoji gospodarsko poslopje. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, CERKLJE NA GORENJSKEM, 850.000 €, 1169,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

1.169 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PONUDBA- idilično obrobljen z Alpami, blizu vse infrastrukture - trgovine, avtobus, gostinstvo, itd. Parcela v izmeri 1.169 m² na kateri je možnost dodatne gradnje kar omogoča odlično investicijo. Hiša: ✔ 224,60 m² stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, NAKLO, 196.020 €, 1188,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.12.2025.,

www.indomio.si

1.188 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 V Naklem prodamo zazidljivo parcelo, velikosti 1.188 m2. Osnovna namenska raba: Območje stavbnih zemljišč Podrobnejša namenska raba: SS – stanovanjske površine, ki so namenjene bivanju z ali brez spremljajočih dejavnosti Lokacija:....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 558.000 €, 1188,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

1.188,9 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2000, 1.001 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji gospodarsko-stanovanjskega poslopja v naselju Virlog, v občini Škofja Loka. Stavba ima 951,7 m2 stanovanjskih površin in 237,2 m2 proizvodno-skladiščnega prostora. Objekt ima gradbeno in uporabno....

 
 
 
  Zemljišče, ŽIRI, 73.000 €, 1200,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 73.000,00 EUR V okolici Žirov v prodajo ponujamo dve parceli. Manjša parcela je v izmeri 594m2, kvadratura večje pa je 606m2. Po veljavni lokacijski informaciji gre za območje stanovanjskih površin, kjer je dovoljena gradnja....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 500.000 €, 1221,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

1.221 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR URESNIČITE SANJE O DOMU NA GORENJSKEM V ČUDOVITI RADOVLJICI Zazidljiva parcela, 1.221 m², Radovljica – Vaša priložnost se začne tukaj! Predstavljamo vam izjemno priložnost za gradnjo sanjskega nizkoenergijskega doma na eni najboljših....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 288.190 €, 1253,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sprejet OPPN, komunalno opremljeno, komunalni vodi na parceli, plačan komunalni prispevek, dostop z asfaltirane poti. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 288.000 €, 1253,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.salomon.si

Prodam stavbno zemljišče za poslovno - stanovanjsko gradnjo. - sprejet OPPN - komunalno opremljeno - komunalni vodi na parceli - plačan komunalni prispevek - dostop z asfaltirane poti Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 85-126 (od skupaj 180)

<< <1 2 3 4 5> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled