• GoHome Professional
nepremičnine gorenjska vsaj 190 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine gorenjska vsaj 190 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine gorenjska vsaj 190 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine gorenjska vsaj 190 m2" je bilo najdenih 172 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.122 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manjši)
    • 200 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 57000 eur
    • do 72000 eur (povprečna cena)
    • do 86000 eur
    • do 724 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 80.000 €, 500,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

Škofja Loka, kupimo zazidljivo parcelo, cca. 500 m², komunalno opremljeno, ravna in sončna lega. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 180.000 €, 500,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

500 m2, zazidljiva, kranj, stražišče, zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V Kranju, v naselju Stražišče, je naprodaj zazidljiva parcela v velikosti 500 m2, pravokotne oblike ( cca 24 m x 20,8 m ). Na parceli je elektrika, voda in optika. Parcela je primerna za gradnjo....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 798.000 €, 517,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

517 m2, samostojna, zgrajena l. 1820, adaptirana l. 1994, 421 m2 zemljišča, K+P+1+2, Posredujemo pri prodaji večje staromeščanske poslovno-stanovanjske hiše v starem mestnem jedru Kranja. Prostori v stavbi so razporejeni v štirih etažah, in sicer: v kleti, v pritličju, v prvem ter....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 798.000 €, 517,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

Poslovno-stanovanjski objekt, Gorenjska - Kranj (Center), zgrajeno l. 1820, prenovljeno, l. 1997, K+P+1+Po, staromeščanska stavba, 4 parkirna mesta, skupna površina 517,70 m2. Cena: 798.000 EUR. V centru mesta Kranj prodamo poslovno-stanovanjski objekt / celotno staromeščansko stavbo....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 798.000 €, 517,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

 
 
 
  Hiša, RIBNO, 1.100.000 €, 519,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

519,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, 1,12 m2 zemljišča, V Ribnem pri Bledu prodamo atraktiven turistični penzion s 16 sobami in 1 apartmajem, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR Samo 2 km od Blejskega jezera, v Ribnem, se prodaja turistični penzion v 4 etažah, ki ima 16 dvoposteljnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, JESENICE, 449.000 €, 526,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

526 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2025, 1.472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 449.000,00 EUR Na odlični lokaciji v neposredni bližini term Čatež in gradu Mokrice ter meje s Hrvaško prodamo gostilno s prenočišči. Velikost objekta 526 m2 (od tega poslovni del - gostilna....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA DOBRAVA, 68.000 €, 529,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

529 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v občini Moravče. Zemljišče meri skupno 529 m2 in ima urejen dostop neposredno z občinske asfaltirane ceste. Nahaja se na območju, namenjenem gradnji enostanovanjskih in dvostanovanjskih hiš. Priključki javne komunalne....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 800.000 €, 539,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

539 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2013, 1,49 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 800.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvostanovanjske hiše v Lescah na Gorenjskem Na prodaj je izjemna dvostanovanjska hiša v mirnem in urejenem okolju v Lescah, v neposredni bližini novega naselja Na Plani.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 490.000 €, 548,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Starejša hala 548m2, zemljišče 1.200 m2, bližina avtoceste, več parkirišč, vsi priključki, zemljiška knjiga. .

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.11.2021 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
23.10.2024 - 75.000 €
12.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2021.,

www.inf-ing.si

Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m². Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko, vodo, telefon in kanalizacijo. Od avtocestnega priključka je oddaljeno....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.06.2024 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
22.10.2024 - 75.000 €
11.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

549 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m2. Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko,....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, Po dogovoru, 548,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

starejša hala 548 m2, zemljišče 4.391 m2 .

 
 
 
  Zemljišče, BLED, 1.612.400 €, 5560,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.inf-ing.si

V naselju Dobe na Bledu se prodaja zazidljiva parcela - delno stavbna, delno kmetijska (več parcel), idealno za investicijo, velikosti 5.560 m². Parcela se nahaja na robu naselja. Je lepa, ravna, končna, z odprtimi razgledi. Zemljišče je primerno za razvoj projekta večih stanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 150.000 €, 1902,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2023.,

www.inf-ing.si

V naselju Šegotići pri Puli se prodaja večje zemljišče z gradbeno dokumentacijo za hišo z bazenom. Parcela je delno kmetijska, večinsko zazidljiva. Možna je prodaja v 2 delih: 1043 m² + 705 m². .

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 23.120 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2026.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA – Lipica, na sončni lokaciji, prodamo ravno, kmetijsko zemljišče, v naravi travnik, v izmeri 1.445 m². .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 45.195 €, 655,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče A – 655 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 63.440 €, 3172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2024.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO Kmetijsko zemljišče v izmeri 3.172 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti Kranjska Gora – Podkoren – PRODAMO V vasi....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 1.133.340 €, 5812,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.gradex.si

V prijetnem naselju hiš Lancovo, odmaknjenem od vse industrije, s pogledom na Radovljico prodamo čudovito, v celoti zazidljivo parcelo v velikosti 5.812 m². Parcela je pretežno vzhodno orientirana in je v večjem delu ravna, le manjši pas zahodnega dela je v naklonu in prehaja v gozdiček.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 250.000 €, 1000,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2023.,

www.mp-projekt.si

Odlična priložnost za investicijo! Na izredni in vidni lokaciji, ob glavni cesti Škofja Loka - Kranj ekskluzivno prodajamo zazidljivo parcelo v izmeri 1000 m2. Parcela se nahaja na območju centralnih dejavnosti - CU in je namenjena poslovni nestanovanjski gradnji. Dopustne dejavnosti....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 51.586 €, 25793,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2021.,

www.kumi.si

Gozd v izmeri 25.793 m² parc.št. 1196/4 k.o. 2167 Rateče. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon: 01/256-62-00 GSM: 041/257-623 GSM: 031/372-511 Email: info@kumi.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, PUŠTAL, 307.080 €, 853,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2025.,

www.inf-ing.si

V naselju Puštal - Žovšče prodamo zazidljivo parcelo 853 m². Parcela je komunalno urejena. .

 
 
 
  Zemljišče, KOKRICA, 189.120 €, 591,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Kokrica pri Kranju se prodaja zazidljiva parcela, pravilne oblike. Komunalni vodi so zraven. .

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 135.000 €, 1741,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Zazidljivo zemljišče v Slatni – Srednja Vas v velikosti 1741 m2 na sončni lokaciji in čudovitim razgledom na okoliške hribe – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini regionalne ceste, od tega je zazidljivo v izmeri 1132 m2 in je namenjeno za stanovanjsko gradnjo ter kmetijsko v....

 
 
 
  Zemljišče, KOVOR, 100.000 €, 1277,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.12.2021.,

www.inf-ing.si

Na robu naselja Kovor se prodaja večinsko zazidljiva parcela - 2/3 poleg šole na ravnem terenu s čudovitim razgledom. Parcela je pravokotne oblike. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, Center, 1.268.400 €, 1812,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.inf-ing.si

Na območju Trnovega , med Cesto v Mestni log in Cesto dveh cesarjev se prodaja večje zemljišče, velikosti 1812 m², namenjeno poslovno-stanovanjski gradnji. Pozidljivost parcele je do 40% ali do 650 m² stavbnega tlorisa. Primerna je gradnja 2-3 objektov tipa stavb V, P+2+m ali T(10-15....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE GORJE, 105.000 €, 700,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja več zazidljivih parcel, velikosti 550 do 1060 m². Parcele so v naklonu s pogledom na Blejsko jezero. Parcele imajo urejeno zemljiško-knjižno stanje in so brez bremen. Dostop do parcel je po občinski cesti Spodnje Gorje - Podhom. Komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 560.000 €, 2800,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.07.2024.,

www.inf-ing.si

V poslovno-proizvodni coni v Radovljici se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 2800 m². .

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 500.000 €, 2530,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2024.,

www.inf-ing.si

Na S-delu industrijske cone Radovljica se prodaja zazidljiva parcela za industrijsko gradnjo. Parcela se nahaja poleg čistilne naprave v Radovljici.Parcele so v fazi komunalnega opremljanja in ravnanja terena. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 288.000 €, 1253,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.salomon.si

Prodam stavbno zemljišče za poslovno - stanovanjsko gradnjo. - sprejet OPPN - komunalno opremljeno - komunalni vodi na parceli - plačan komunalni prispevek - dostop z asfaltirane poti Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 248.000 €, 3681,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča v vasi Poljče pri Begunjah na Gorenjskem. Zemljišče obsega 3681m2, od tega je zazidljivih 18 % (662,58 m2) površine. Zemljišče je sončno in leži ob vznožju Begunjščice. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 152.500 €, 610,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ugodno prodam parcelo z gr. dovoljenjem. V račun vzamem novejši avtomobil. Možna menjava za stanovanje. Prosim kličite samo resni. .

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 400.000 €, 980,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kanalizacijski priključek (2x), voda, elektrika, dostop z javne poti, na eni strani meje potok, sončna lega,center vasi. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 288.190 €, 1253,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sprejet OPPN, komunalno opremljeno, komunalni vodi na parceli, plačan komunalni prispevek, dostop z asfaltirane poti. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

925 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo delno zazidljivo zemljišče, delno gozd v dolini Vrata pri Mojstrani. Površine razpršene gradnje - namembnost k ( površine za kmetije izven vasi), prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Opis: Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. Namembnost: 41,8%....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 460.425 €, 6139,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stavbno zemljišče za namen športa in rekreacije. Možna gradnja gostinskega objekta s prostorom za šport in rekreacijo. Leži ob parceli hotela Grad Podvin, ki sedaj ne obratuje in je tudi naprodaj. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 558.000 €, 1188,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

1.188,9 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2000, 1.001 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji gospodarsko-stanovanjskega poslopja v naselju Virlog, v občini Škofja Loka. Stavba ima 951,7 m2 stanovanjskih površin in 237,2 m2 proizvodno-skladiščnega prostora. Objekt ima gradbeno in uporabno....

 
 
 
  Zemljišče, TRSTENIK, 126.000 €, 880,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

880 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 126.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji pod Storžičem, Orlove glave nad Trstenikom, posredujemo pri prodaji parcele v velikosti 880m2. Parcela leži kot zadnja v vrsti počitniških hiš. Na parceli je dopustna postavitev počitniške hiše,....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 341.250 € na 354.200 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠENČUR, 354.200 €, 1012,00 m2 cca 350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.02.2026 - 390.000 €
21.04.2026 - 341.250 €
07.05.2026 - 354.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.012 m2, zazidljiva, zazidljiva parcela na prvovrstnii, ravni in mirni lokaciji v središču Šenčurja. Parcela ima urejen dostop in ima vse komunalne priključke: vodo, elektriko, kanalizacijo in ostale telekomunikacijske prilkjučke. Na njej je mogoča za takojšnja gradnja enostanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVJE, 24.990 €, 1581,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1.581 m2 velikega stavbnega zemljišča obdanega z gozdovi. Dostop je možen direktno iz javne ceste. Na zemljišču se nahajajo voda in komunikacije, elektrika pa je v neposredni bližini. Nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, VISOKO, 256.080 €, 1164,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

1.164 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na Visokem je naprodaj stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče je v rahlem naklonu proti vzhodu. Možno je dokupiti še sosednji zemljišči 915 m2 730 m2, prodamo. Cena: 220,00 EUR/m2 Na parceli stoji gospodarsko poslopje. Parcela....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-126 (od skupaj 172)

<< <1 2 3 4 5> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!