• GoHome Professional
nepremičnine ljubljana - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • nepremičnine ljubljana - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine ljubljana

  • Za iskalni niz "nepremičnine ljubljana" je bilo najdenih 360 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.765 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 130 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 280000 eur (povprečna cena)
    • do 340000 eur
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 229.000 €, 43,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

43,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., Stanovanje v urejenem naselju. Odprti razgledi iz 13. nadstropja. B2 energetska učinkovitost. Potrebna obnove, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR Prodaja 1-sobnega stanovanja z razgledom Ljubljana, Jakčeva ulica Na odlični lokaciji v Ljubljani,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 680.000 €, 1127,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

1.127 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, naprodaj zemljišče za poslovno-stanovanjsko gradnjo - lavrica pri ljubljani, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo izjemno atraktivno zemljišče, namenjeno gradnji poslovno-stanovanjskega objekta, ki se nahaja v Lavrici, le približno....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 465.000 € na 439.000 € z dne 22.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 439.000 €, 90,00 m2 cca 4880 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026 - 465.000 €
22.05.2026 - 439.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana - Šentvid, zgrajeno l. 1913, popolnoma prenovljeno l. 2025, 1./1. nad., v večstanovanjski hiši, neto tlorisna površina 90,60 m2, uporabna površina 90,60 m2, garaža 17,00 m2, parkirno mesto 18,00 m2. Cena: 439.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 970.000 €, 269,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1967, P+1, skupna površina 269,40 m2, bivalni prostor 149,30 m2, garaža 22,40 m2, klet 15,80 m2, odprta terasa 53,40 m2, zimski vrt 16,80 m2, zemljišče 535,00 m2. Cena: 970.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Posavje, 470.000 €, 152,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

152,8 m2, vrstna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2020, 144 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Na odlični in mirni lokaciji na Ježici, v bližini Ruskega carja, prodamo vrstno hišo, ki stoji na urejenem zemljišču velikosti 144 m². Hiša obsega tri etaže (P+N+M) in je bila leta....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Golovec, 349.000 €, 800,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, Bizovik, stavbno zemljišče, primerno za INVESTITORJE, neposredna bližina gozda, 5 km iz centra Ljubljane in v bližini obvoznice, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji, 5 km od središča Ljubljane in obvoznice, ter v neposredni bližini gozda,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 350.000 €, 79,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

79,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 1998, 6/11 nad., prodamo. Cena: 350.000,00 EUR V Ljubljani, na odlični in iskani lokaciji v neposredni bližini nakupovalnega centra Aleja, posredujemo pri prodaji funkcionalnega in svetlega 3-sobnega stanovanja, ki se nahaja v 6. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 294.000 €, 56,00 m2 cca 5250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2026.,

www.indomio.si

56,25 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, 4. nad., prodamo. Cena: 294.000,00 EUR Prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje z balkonom na Tržaški cesti Na odlični lokaciji na Tržaški cesti je naprodaj prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v 4. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 388.000 €, 85,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 2000, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Mansardno stanovanje s TERASO – Center, Vodmat, BLIZU KLINIČNEGA CENTRA Splet zgodovine, miru in mestnega utripa V centru mesta na Vodmatu, v prenovljeni dvostanovanjski vili iz leta 1929, se odpira....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 460.000 € na 440.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 440.000 €, 239,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 460.000 €
07.05.2026 - 440.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

239,41 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1969, adaptiran l. 2010, prodamo. Cena: 440.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST - Naprodaj je gostinski lokal v dveh etažah z velikim potencialom, ki se nahaja na eni najbolj frekventnih lokacij v centru - ob Dunajski cesti v Bežigradu. Število sedišč....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Posavje, 157.000 €, 3927,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

3.927 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 157.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parcele 3.927m2 v neposredni bližini hipodroma Stožice in reke Save (nepoplavno območje). Namenska raba: površine za oddih, rekreacijo in šport. Parcela je pravokotne oblike, osončena ves dan in ima dostop....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dolgi Most, 865.000 €, 312,00 m2 cca 2770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

312 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 846 m2 zemljišča, parkirišče, zelenica, prodamo. Cena: 865.000,00 EUR Na Viču v Ljubljani prodamo lepo urejeno in dobro vzdrževano samostojno družinsko hišo z zemljiščem 846 m2. Hiša je bila zgrajena leta 2007. V njej so urejene tri stanovanjske....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 310.000 € na 295.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 295.000 €, 52,00 m2 cca 5670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.04.2026 - 310.000 €
19.05.2026 - 295.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

52,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, 3/5 nad., v celoti prenovljeno, z balkonom, pogled na zelenico in drevje, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Prodamo stanovanje v bloku v bližini Gasilske brigade. Stanovanje je bilo v celoti kvalitetno prenovljeno leta 2010: novi estrihi, vse cevi od....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 485.000 € na 469.000 € z dne 22.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 469.000 €, 98,00 m2 cca 4790 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.04.2026 - 485.000 €
22.05.2026 - 469.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana - Šentvid, zgrajeno l. 1913, popolnoma prenovljeno l. 2025, PK./1. nad., v večstanovanjski hiši, neto tlorisna površina 98,00 m2, uporabna površina 98,00 m2, garaža s shrambo 24,20 m2, parkirno mesto 19,00 m2, vrt in terasa 279,00 m2. Cena: 469.000 EUR.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Posavje, 275.000 €, 103,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

103,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1925, Prijetno stanovanje za Bežigradom - Savlje, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR V mirni in priljubljeni soseski Ježica, na odlični lokaciji v Ljubljani, posredujemo pri prodaji izjemno prijetnega stanovanja v dvostanovanjski stavbi, ki združuje domačnost,....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 83.000 € na 80.000 € z dne 22.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 80.000 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 85.000 €
14.05.2026 - 83.000 €
22.05.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, pritličje, Opremljen gostinski prostor skupaj s teraso, takoj na razpolago za delovanje. Primeren za vse letne čase zaradi notranjega odprtega prostora in zunanje terase, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Poslovni prostor – Opremljen gostinski lokal....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 345.000 €, 66,00 m2 cca 5230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

66,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1972, 1. nad., prodamo. Cena: 345.000,00 EUR PRODAJA: LJUBLJANA MOSTE – 3-sobno stanovanje z balkonom V mirnem in urejenem delu Most prodamo svetlo, funkcionalno in prijetno 3-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju urejene večstanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 500.000 €, 1111,00 m2 cca 450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

1.111 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob Ižanski cesti, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča na odlični lokaciji. Zemljišče na katerem stoji starejša stavba in 2 pomožna objekta po podatkih Geodetske uprave zemljišče obsega 1.111 m2. Pri tem....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 268.000 € na 258.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 258.000 €, 42,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.05.2026 - 268.000 €
14.05.2026 - 258.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1958, 1. nad., prodamo. Cena: 258.000,00 EUR ODLICNA LOKACIJA – VAŠE ZAVETJE V SREDISCU MESTA Redka priložnost za tiste, ki jim lokacija pomeni vse! Predstavljamo vam dvosobno stanovanje (42 m²) na Taboru – kosu mesta, kjer utrip prestolnice diha skupaj....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Golovec, 490.000 €, 137,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

137,43 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, Prodamo proizvodni obrat s popolnoma opremljeno pekarno. V ceno so vključeni vsi stroji in oprema ter registrirane recepture za dietno hrano, kar omogoča takojšen zagon proizvodnje brez dodatnih vlaganj, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR NAPRODAJ:....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 930.000 €, 168,00 m2 cca 5540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

168 m2, atrijska, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2025, 422 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 930.000,00 EUR Popolnoma obnovljena atrijska hiša – ključ v roke, srce v Ljubljani. Predstavljajte si, da zjutraj odprete panoramska okna, zajamete svež zrak in pogled na zelenje, medtem ko je....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 495.000 €, 121,00 m2 cca 4090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1971, 11/18 nad., prodamo. Cena: 495.000,00 EUR Le nekaj minut stran od mestnega središča, na Topniški ulici, prodamo dobro vzdrževano in prostorno petsobno stanovanje, ki zaradi svoje velikosti in funkcionalne razporeditve predstavlja redko priložnost....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 180.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2019.,

www.visa.si

iščemo stanovanje cca 130.000,00 EUR za resno stranko Zaželjen je balkon, ni pa pogoj. Plačilo je brez posojila, prenos z računa na račun takoj ! .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 245.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2023.,

www.visa.si

Za stranko iščemo primerno stanovanje, najraje atrijsko ali stanovanje z balkonom. Stanovanje je za dve osebi tako, da mora biti vsaj dvosobno Stranka je že uredila prodala svojo nepremičnino in je finančno že pripravljena. Realizacija je lahko takoj, vselitev pa po dogovoru....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 243.900 €, 1111,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možna takojšnja izgradnja. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 160.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

16,3 m², garsonjera, adaptirana l. 2004, 1/5 nad., na odlični lokaciji, ob Ljubljanici, primerno tudi za študente ali oddajanje, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Lokacija: na odlični lokaciji v centru mesta, ob Ljubljanici, v bižini so šole, fakultete. Stanovanje je vseljivo brez večjih....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 330.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Za znano stranko, iščemo 3 sobno stanovanje na območju Kodeljevo, Zelena jama, Moste, Nove jarše in okolica. Potrebe so po eni spalnici in min eni otroški sobi/kabinetu. Cena in kvadratura sta prilagodljivi. V kolikor imate podobno stanovanje na voljo, nas pokličite, da vidimo ali....

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Bežigrad, 15.000 €, 14,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vpisana v zeljiško knjigo .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 350.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V prijetnem okolju pod Šmarno goro, v neposredni bližini avtoceste, za Vas gradimo dva energijsko varčna objekta in pomožni objekt s shrambami. Na voljo je šest štirisobnih stanovanj z balkonom oz. teraso, lastnimi parkirnimi mesti in otroškim igriščem. .

 
 
 
  Apartma, LJUBLJANA, Po dogovoru, 62,00 m2