• GoHome Professional
nepremičnine ljubljana najdražje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine ljubljana najdražje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine ljubljana najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine ljubljana najdražje" je bilo najdenih 374 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.848 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 120 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eur
    • do 290000 eur (povprečna cena)
    • do 350000 eur
    • do 2900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 209.000 €, 55,90 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji trosobnega stanovanja, ki se nahaja v večstanovanjskem bloku v Šiški, zgrajenem leta 1961. Objekt leži v mirni ulici in je obdan z zelenimi površinami in drevesi. V bližini se nahaja vsa potrebna infrastruktura....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 209.000 €, 40,00 m2 cca 5230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

40 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, M/K+P+1+M, prodamo. Cena: 209.000,00 EUR PRODAMO- 2 sobno stanovanje v Dravljah na Vodnikovi cesti, ki se nahaja v trostanovanjski krajni vrstni hiši. Dvosobno stanovanja obsega predsobo, kopalnico, kuhinjo, dnevno sobo z jedilnico in samostojno spalnico.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 33,70 m2 cca 6080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Odlična lokacija. Adaptirano 2020 in opremljeno z novim funkcionalnim pohištvom izdelano po meri in vsemi kuhinjskimi aparati. Večina aparatov še v garanciji. V II. kleti je shramba v izmeri 5,29m2 z elektriko. Skupna površina stanovanje, shramba je 38.99m2. Zunanje parkirišče s kontrolo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

60,83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, polklet, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA – LJUBLJANA, BEŽIGRAD Na odlični lokaciji v Bežigradu je naprodaj prostorno in svetlo polkletno 3-sobno stanovanje v izmeri 60,80 m². Stanovanju pripada še....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje 64 m2 v VI nadstropju komplet obnova 2015 .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

gotovina .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-6 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora v pritličju dobro vzdrževane stanovanjsko-poslovne stavbe v Ljubljanskem Trnovem, zgrajene leta 1992. Trenutno v prostorih deluje čisto pravi Irish Pub - z dobro vpeljanim poslom lahko....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 198.900 €, 129,60 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-32 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Dunajski cesti, na zelo frekventni lokaciji - v podhodu Mercatorja, prodamo gostinski lokal. Skupna kvadratura lokala po Gurs podatkih znaša 129,6 m2. V osrednjem delu lokala je točilni pult. Lokal je možno preurediti v lokal....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 197.000 €, 50,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na mirni lokaciji v naselju Smrjene prodamo parcelo v velikosti 600m2. Na njej so sadovnjak, lesena brunarica z gradbenim dovoljenjem velikosti 5 x 5 m v dveh etažah in vrtna lopa. Brunarica ima hišno številko in je bila zgrajena leta 1994. Primerna je za vikend ali za bivanje. V....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Svetlo stanovanje, obrnjeno na južno stran. Izhod na atrij in pot do garaže, z razgledom na vrtove. Stanovanje je bilo v celoti adaptirano leta 2000. Okna so bila menjana leta 2011, takrat je bil vgrajen prezračevalni sistem, ki skrbi za primerno vlažnost zraka. Ogrevanje na mestni....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 189.000 €, 403,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V objemu narave prodamo zazidljivo zemljišče za gradnjo eno ali dvostanovanjske hiše. V naravi je zemljišče travnik in se nahaja tik ob zelenih površinah - ob robu zazidljivosti. Poleg zazidljivega dela je možen nakup tudi dodatne parcele, ki je kmetijsko zemljišče, v izmeri 470 m2.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 189.000 €, 210,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina je na mirnem kraju, obdana z zelenjem, urejena parkirišča so na voljo brezplačno, hiter dostop do obvoznice in do centra Ljubljane. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 188.000 €, 42,00 m2 cca 4480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.05.2025.,

www.indomio.si

42,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1932, 28 m2 zemljišča, PK/3 nad., 1 - sobno stanovanje - Polje, prodamo. Cena: 188.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja, ki se nahaja v naselju Ljubljana Polje. Stanovanje je delno polkletno in nahaja v večstanovanjski stavbi zgrajeni....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 187.000 €, 178,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pritličje NETO TLORISNE POVRŠINE 1. Vetrolov 2,96 m2 2. Stopnice 5,25 m2 3. Sanitarije 1,88 m2 4. Kuhinja z jedilnico 22,65 m2 5. Dnevni prostor 23,63 m2 SKUPAJ: 56,37 m2 Nadstropje NETO TLORISNE POVRŠINE 1. Stopnice 5,25 m2 2. Hodnik 8,01 m2 3. Spalnica 9,84 m2 4. Kopalnica 4,56....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 185.000 €, 32,00 m2 cca 5780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

32,1 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2010, 6/8 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji garsonjere v Dravljah. Odlična priložnost za investicijo. Velikost: neto tlorisna površina 32,10 m2, uporabna površina 24,10 m2. Nahaja se v 6. nadstropju večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je trisobno komfortno obnovljeno v letu2008,centralno ogrevano,kabelskaTV,brezžični internet.V bližini je trgovina, avtobusna postaja,banka,šola . .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 180.000 €, 47,00 m2 cca 3830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pol-mansarda v petnadstropni stavbi. Komplet opremljeno, obnovljena streha in okna. Ob stanovanju je zaprta sušilnica. Izmera 47m2 plus 5m2 klet. Brez dvigala. Bližina OŠ, vrtec, pošta itd. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 600,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V LJUBLJANI KUPIM POSLOVNI PROSTOR Z IZLOŽBO ALI BREZ /NEŽIVILSKA TRGOVINA/. VEL. CCA 400-600 M2. DOSTOP Z TOVORNJAKOM, ZAŽELENA PARKIRIŠČA. V STANOVANJSKEM NASELJU ALI NAKUPNIH CENTRIH OB GLAVNI CESTI ALI VPADNICI. ATRAKTIVNA IN LAHKO DOSTOPNA LOKACIJA, MOSTE-POLJE,FUŽINE. Ponudbe....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 180.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2019.,

www.visa.si

iščemo stanovanje cca 130.000,00 EUR za resno stranko Zaželjen je balkon, ni pa pogoj. Plačilo je brez posojila, prenos z računa na račun takoj ! .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Polje, 179.000 €, 403,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana Polje (Sneberje), velikost zemljišča 403,00 m2. Cena: 179.000 € OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. Na odlični lokaciji v Sneberjah, prodamo sončno in čudovito umeščeno zazidljivo zemljišče v velikosti 403,00 m2.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 67,80 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.07.2018.,

www.mp-projekt.si

V mirni soseski za Bežigradom prodamo svetlo in prijetno trisobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega bloka. Stanovanje je bilo popolnoma obnovljeno l. 2007 s kvalitetnimi materiali. Pohištvo je izdelano po meri in je visokega kakovostnega in cenovnega razreda, prav tako tudi vsa oprema....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 70,60 m2 cca 2480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje zajema dnevno sobo z zaprtim balkonom, ki je izkoriščen za relax in računalniški prostor; dnevna soba je povezana z jedilnico, ki ima direkten, odprt prehod v kuhinjo. Stanovanje ima dve spalnici, eno večjo in eno manjšo. Iz hodnika je vhod tudi v shrambo. Stanovanje ima....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 175.000 €, 40,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-58 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega enosobnega stanovanja v Polju, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1973. Stanovanje obsega 39,70 m2 bruto površine, od tega 35,5 m2 uporabne površine. Parkiranje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

31,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1938, adaptirano l. 2023, VP/1 nad., prenovljeno, urejeno, svetlo, v 4-stanovanjski hiši, opremljeno, vseljivo v 1-2 mesecih, parkiranje na ulici, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ljubljana - Zelena Jama / Manjše 1,5-sobno stanovanje v 4-stanovanjski hiši....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šiška, 168.000 €, 2100,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zemljišče se nahaja od javni asfaltirani poti , v naselju že obstoječih hiš, sončna lokacija s pogledom na jug. Komunalni priključki so v javni cesti. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.kumi.si

Razporeditev: predsoba bivalna kuhinja majhna kopalnica soba 1 soba 2 Lokacija: trgovina Mercator LPP št. 5, 22 in 23 obvoznica izvoz Podutik Priključki: elektika ima svoje odjemno mesto voda je skupna s solastnikom ogrevanja ni Prodaja se solastniški delež. Brez provizije za kupca.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Garsonjere izključene. Če ni dvigala kupim le od 1. do 3. nadstropja. Centralno ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 35,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2019.,

www.visa.si

Kontakt Prodajalec: Visa d.o.o. Naslov: Cesta v Zgornji log 32, 1000 Ljubljana, 1000 Ljubljana GSM: 040/900-101 Email: info@visa.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Vaše sporočilo nam je bilo poslano. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 160.000 €, 30,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.visa.si

Potrebujemo urejeno garsonjero ali manjše enosobno stanovanje, v bloku, z urejeno etažno lastnino, zaželjeno dvigalo, ni pa pogoj.. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Sporočite po telefonu ali mailu. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 160.000 €, 40,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji. Primerno za manjšo družino. V odličnem stanju. Ima klet. Ima ogrevanje. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Posavje, 157.000 €, 3927,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2024.,

www.indomio.si

3.927 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 157.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parcele v neposredni bližini hipodroma Stožice in reke Save (nepoplavno območje). Namenska raba: površine za oddih, rekreacijo in šport. Parcela je pravokotne oblike, osončena ves dan in ima dostop z javne....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 155.000 €, 61,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Viču v neposredni bližini Interspara prodamo 2-sobno stanovanje, 3 nadstropje, urejen lepo vzdrževan blok, brez dvigala, vsi priključki. Vseljivo po dogovoru (lahko tudi takoj) .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Bežigrad, 155.000 €, 796,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

lepa, rahlo nagnjena, pobočje obrnjeno na južno stran, odprt pogled, sončna, vsi priključki, cesta do parcele, v urejenem naselju, dobra prometna povezava, vpisana v ZK. Z 80% dokončanim projektom za pridobitev gradbenega dovoljenja, pridobljena vsa soglasja. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

63,3 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1974, polklet, LJ. BEŽIGRAD, Plava laguna, gostinski lokal, 63,3 m2, zgrajen l. 1974, polklet, priljubljena lokacija, prodamo. Cena: 150.000,00 EUREnerg. razred: C(35 - 60 kWh/ m2a), prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Dodaten opis Posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 148.580 €, 6460,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zelo ugodna znižana cena !! GSM: 041-698-432 .

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za tiste, ki vedo kaj je zeleno okolje in hkrati bližina Ljubljane. Prosimo, če kličejo le resni interesenti, ker je cena znižana (le 23 €/m2) in se o njej ne pogajamo. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 145.000 €, 248,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

BREZOVICA, KAMNIK POD KRIMOM, 248 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 567 m2 zemljišča, v 3. gr. fazi, tlorisne površine 11,60 m x 8,20 m v treh etažah (K+P+M) na sončni legi z asfaltnim dovozom. V kleti je predvidena garaža, kurilnica, shramba in WC; V pritličju so predvideni bivalni....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 139.990 € na 144.990 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 144.990 €, 23,00 m2 cca 6300 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 144.990 €
13.05.2026 - 139.990 €
14.05.2026 - 144.990 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

23 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, 1/4 nad., prodamo. Cena: 144.990,00 EUR Zelo lepa svetla in delno opremljena garsonjera na zelo dobri lokaciji v štepanjskem naselju, adaptirana, vpisana v ZK, hitro vseljiva, vsi priključki. Kupec prevzame del plačila za posredovanje v višini....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 141.670 €, 914,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zazidljiva parcela 914 m2 na Novi poti 136 v Vnanjih Goricah, 1,5 km od postaje LPP. Parcela je ravna, sončna, poplavno varna, na njej je hiša iz l. 1950 v izmeri 10,9 m x 9,6 m. Možna obnova, nadomestna gradnja ali rušitev. OPN dovoljuje gradnja eno- ali dvostanovanjskih hiš. Parcela....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!