• GoHome Professional
nepremičnine ljubljana z okolico banka - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine ljubljana z okolico banka - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine ljubljana z okolico banka

  • Za iskalni niz "nepremičnine ljubljana z okolico banka" je bilo najdenih 39 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.557 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 300000 eur
    • do 370000 eur (povprečna cena)
    • do 450000 eur
    • do 3700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 499.000 €, 226,60 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

I D oglasa: 490191115-10 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše dvojček v Polju. Vseskozi temeljito adaptirana in vzdrževana stavba je bila zgrajena leta 1962. Objekt ima po podatkih Geodetske uprave RS 226,6 m2 neto tlorisne površine, od tega 130,5 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 384.000 €, 131,50 m2 cca 2920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

V naselju Zelena jama , prodamo samostojno hišo velikosti 131,5 m2, na parceli 317 m2. Hiša je bila zgrajena leta 1925. Nahaja se v mirni ulici v naselju samostojnih hiš. Lokacija je zelo dobra in nudi vse prednosti mestnega bivanja . Razporeditev: K+P+M POLKLET : polkletni sobi namenjeni....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 520.000 € na 490.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 490.000 €, 313,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 520.000 €
25.03.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Odlična lokacija dvignjena nad Ljubljanskem barjem je na voljo hiša na Rudniki v bližini gozda in odprtim pogledom iz balkona na Krim, Ljubljansko barje, čudovita sončna J lega. Hiša ponuja zelo praktično lokacijo in super prometne povezave. Do LPP je 250m , AC pa je oddaljena minuto....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine ljubljana z okolico banka'
379.000 €
380.000 €
227.000 €
  Stanovanje, LJUBLJANA, 268.000 €, 61,60 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.gradex.si

V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane , v Zalogu, je naprodaj svetlo, prostorno in skrbno vzdrževano 2,5-sobno stanovanje , ki s svojo funkcionalno razporeditvijo, delnimi prenovami in prijetno atmosfero predstavlja odlično priložnost za ustvarjanje udobnega doma,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 122.500 €, 40,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma opremljem gostinski lokal 40m2, v obratovanju ze 30let. Lokal se nahaja za Bezigradom za Astro. Moznost pricetka dela - takoj. Vsi papirji urejeni. Moznost spremembe namembnosti v stanovanje. Mozna tudi oddaja za daljse obdobje, cena 750eur/mesec. Zdravstveni dom:....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 74.120 €, 436,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2022.,

www.kumi.si

priključki: na parceli električna omarica za tri odjemna mesta infrastruktura: LPP št. 3 nakupovalno središče Supernova, E Leclerk zelene površine neposredni dostop do Golovca, PST, Krajinski park Barje banka, šola, vrtec, pošta, ZD - tri avtobusne postaje Možnost dokupa 90m² parcele....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 899.000 €, 350,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.kumi.si

razporeditev: - pritličje - dve stanovanjski enoti + kurilnica - nadstopje - dve stanovanjski enoti po cca. 65m², ločen vhod - mansarda - 5 sobno stanovanje v skupni izmeri 140m² z balkoni skupno stopnišče, ki vodi v vsako enoto Uporabne površine 290m². Priključki/adaptacija: - KATV,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 180.000 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje je trisobno komfortno obnovljeno v letu2008,centralno ogrevano,kabelskaTV,brezžični internet.V bližini je trgovina, avtobusna postaja,banka,šola . .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Trnovo, 279.000 €, 108,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

108 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, 471 m2 zemljišča, P+1, Hiša na želeni lokaciji, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Na želeni lokaciji, Trnovskem predmestju posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše. Hiša je bila zgrajena leta 1963 in po podatkih GURS-a meri 163m2, od tega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 33,70 m2 cca 6080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Odlična lokacija. Adaptirano 2020 in opremljeno z novim funkcionalnim pohištvom izdelano po meri in vsemi kuhinjskimi aparati. Večina aparatov še v garanciji. V II. kleti je shramba v izmeri 5,29m2 z elektriko. Skupna površina stanovanje, shramba je 38.99m2. Zunanje parkirišče s kontrolo....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 412.848 €, 376,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vrsta: Poslovni prostor – pisarne, skladišče Regija: Ljubljana mesto Upravna Enota: Ljubljana – Vič Občina: Ljubljana Ponudba: Prodaja / najem Tip: Poslovni objekt Leto gradnje: 1986 Leto obnovitve: 2005 Velikost: 376,13 m2 Velikost parcele: 2879 m2 Cena: PISARNE - neto cena 1.098,00....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 230.000 €, 41,00 m2 cca 5610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Ljubljana – Bežigrad (BS3), zgrajeno l. 1976, 4./4. nad., neto tlorisna površina 47,60 m2, uporabna površina 40,80 m2, klet 1,30 m2, balkon 2,30 m2, nerazporejen prostor 3,20 m2. Cena: 230.000 EUR. Posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja v eni najbolj....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 1.390.000 €, 458,00 m2 cca 3040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor z izložbo – lokal/prodajalna, Ljubljana Center – Vila Urbana, zgrajeno l. 2008, prenovljeno l. 2015, medetaža v poslovno-stanovanjski stavbi, površina 458,10 m2. Cena: 1.390.000 EUR + DDV. Na frekventni lokaciji v neposredni bližini tržnice prodamo poslovni prostor....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 72.500 €, 19,20 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji garsonjere v 6. nadstropju stavbe Lipa na Celovški cesti 264 v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave RS obsega 19,2 m 2 neto tlorisne površine, od tega 19,2 m 2 uporabne površine. Razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 480.000 €, 125,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

125,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2022, 1/2 nad., prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Prodamo popolnoma obnovljeno 4-sobno stanovanje 125,6 m2 s pripadajočimi parkirišči. Stanovanje je l. 2022 popolnoma prenovljeno in opremljeno z visokokakovostnimi materiali. Ima 95 m2....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 449.000 €, 137,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3,5-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l.1874. Stanovanje je bilo izdelano 2022 (nova nosilna konstrukcija, izolacija, tla, okna, stene,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 399.000 €, 103,60 m2 cca 3850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-12 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3,5-sobnega stanovanja na Viču, v neposredni bližini centra Ljubljane. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju izjemne stanovanjske stavbe. Po podatkih Geodetske uprave RS stanovanje obsega 103,6 m2 neto....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 231.600 €, 56,30 m2 cca 4110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191133-11 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega, obnovljenega 2-sobnega stanovanja v Šiški, ki po podatkih GURS-a meri 56,3 m2 neto tlorisne površine, od tega 47,7 m2 uporabne površine, balkon 4 m2 in shramba 4,6 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 485.040 €, 376,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PRODAMO ali ODDAMO v najem, vseljive in neopremljene pisarne totalno obnovljene v letu 2005, ter skladišče v kleti. Pisarne so 1. nadstropju v poslovnem objektu, na lokaciji Cesta na Brdo 85, Ljubljana , ogrevane, stropno klimatizirane, z lastnimi sanitarijami, ter z vsemi instalacijami....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 268.000 €, 61,00 m2 cca 4390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

61,6 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 3/4 nad., delno prenovljeno, svetlo, optimalna razporeditev, balkon z odprtim pogledom na okolico, odlična lokacija, bližina infrastrukture, prodamo. Cena: 268.000,00 EUR V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane, v Zalogu, je....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 216.700 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191124-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v centru Ljubljane, na Šmartinski ulici posredujemo pri prodaji prostornega 3-sobnega, dupleks stanovanja, ki po GURSu meri 45m2, zaradi predelave in izdelave mansardne spalnice pa meri veliko več....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 222.000 €, 54,70 m2 cca 4060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-13 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 2,5-sobnega stanovanja na Viču, v neposredni bližini centra Ljubljane. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju stanovanjske stavbe, zgrajene l. 1961. Stanovanju pripada tudi prostorna in svetla garaža v....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 543.000 €, 100,50 m2 cca 5400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191136-1 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, v 4. nadstropju poslovno-stanovanjske stavbe na Slovenski cesti v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave RS obsega 100,5 m2 neto....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 345.000 €, 72,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

72,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, 11/12 nad., 3 - sobno stanovanje Lj - Moste, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja na odlični lokaciji v Mostah v Ljubljani na Kajuhovi ulici. Stanovanje se nahaja v enajstem nadstropju večstanovanjske stavbe....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.600.000 €, 298,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

298,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba - Vila z zgodovino in dušo na prestižni bežigrajski lokaciji. Predstavljamo vam izjemno priložnost za osvojitev avtentične, samostojne vile iz leta 1933, ki združuje čar preteklosti....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 385.000 € na 372.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 372.000 €, 85,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.03.2026 - 385.000 €
11.04.2026 - 372.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.indomio.si

85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1974, 143 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 372.000,00 EUR Splošni opis: Stanovanje se nahaja na v dvostanovanjski hiši z ločenim vhodom ter dobri lokaciji. V neposredni bližini je lpp, trgovina, tržnica, banka, ZDR. Hiša ima dva lastnika.Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 549.000 €, 97,00 m2 cca 5660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

Stanovanje v dvostanovanjski hiši, Ljubljana Brod, zgrajeno l. 1972, prenovljeno l. 2025, P/1., skupna površina 144,80 m2, od tega bivalni prostor 96,90 m2, garaža, klet, balkon, 3 parkirna mesta, skupno zemljišče 437,00 m2. Cena: 549.000 EUR. Na Brodu na izredno mirni in zaželeni....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI BOROVNICI, 435.400 €, 2488,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

2.488 m2, zazidljiva, 4 parcele + dovozna pot, za gradnjo eno in dvostanovanjskih stavb s spremljajočimi dejavnostmi, podolgovat tloris objekta lahko tudi lomljen v obliki črke L, razmerje stranic najmanj 1:1,2; Višinski gabarit največ (K)+P+1+M oziroma max. višina kapi 7,50 m, faktor....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 790.000 €, 154,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje – penthouse, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 2009, 3./3. nad., bruto površina 154,20 m2, neto površina 85,30 m2, terasa/balkon 60,20 m2, klet 8,70 m2. Cena: 790.000 EUR. Na mirni in zelo iskani lokaciji v Dravljah prodamo izjemno prostoren, svetel in razgleden penthouse,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dravlje, 688.000 €, 322,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

322 m2, vrstna, zgrajena l. 1989, 268 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 688.000,00 EUR SANJSKA PRILOŽNOST V ŠIŠKI - DRAVLJE – PROSTOR IN MIR SREDI MESTA Vrstna hiša – 268 m² parcele, 322 m² neto tlorisne izmere Lokacija, ki nudi vse. Banka, pošta, šola, vrtec, trgovina in avtobusna postaja....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 970.000 €, 269,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1967, P+1, skupna površina 269,40 m2, bivalni prostor 149,30 m2, garaža 22,40 m2, klet 15,80 m2, odprta terasa 53,40 m2, zimski vrt 16,80 m2, zemljišče 535,00 m2. Cena: 970.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 289.000 €, 51,00 m2 cca 5670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.indomio.si

51,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2025, 1. nad., Svetlo in popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v BS3, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji obnovljenega, svetlega in prostornega 3 sobnega stanovanja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 690.000 €, 164,00 m2 cca 4210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

164,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1983, 8/9 nad., dupleks s savno, teraso in izjemnimi razgledi v eni najbolj zaželenih sosesk, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega 5-sobnega stanovanja v trnovskih blokih - eni najbolj zaželenih sosesk v Trnovem. Nahaja....