• GoHome Professional
nepremičnine maribor z okolico čim manjše do 250 m - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine maribor z okolico čim manjše do 250 m - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine maribor z okolico čim manjše do 250 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine maribor z okolico čim manjše do 250 m2" je bilo najdenih 208 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.154 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manjši)
    • 260 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 160000 eur
    • do 200000 eur (povprečna cena)
    • do 240000 eur
    • do 2000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

Vrstna hiša, Podravska - Pobrežje, P+1, zgrajeno l. 2003, neto tlorisna površina 120,00 m2, garažni parkirni prostor. Cena: 330.000 EUR. V mirnem in urejenem naselju na Pobrežju prodamo prijetno vrstno hišo. Lokacija je izjemno privlačna zaradi hitre povezave do avtoceste ter dobre....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 233.000 €, 120,60 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-21 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji poslovno - stanovanjskega objekta. Objekt se nahaja v strogem centru Maribora (peš cona - Vetrinjska ulica). Zgradba ima 3 enote, in sicer 2 poslovna lokala v pritličju in stanovanje v 1.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 278.990 €, 121,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

121,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2000, 1/3 nad., V centru Maribora na Partizanski cesti je naprodaj poslovni prostor površine 121,3 m2. Nahaja se v prvem nadstropju poslovne stavbe in obsega štiri pisarne, čajnico ter lastne sanitarije. Prostori so neopremljeni,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 319.000 €, 121,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1938, 394 m2 zemljišča, 3/3 nad., Prostorno 3-sobno stanovanje v bližini UKC z balkonom in parkirnim mestom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v Mariboru, ki se nahaja v 3. nadstropju urejenega bloka....

 
 
 
  Stanovanje, SELNICA OB DRAVI, 135.000 €, 123,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

123,1 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1938, pritličje, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Prodamo prostorno in svetlo stanovanje v večstanovanjski zgradbi v Zgornji Selnici, ki ima lasten vhod – prednost, ki omogoča več zasebnosti in občutek bivanja v hiši. Neto tlorisna površina stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 180.000 €, 124,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, P/2 nad., stanovanje v dveh etažah, lasten vhod, izjemna lokacija, urejeno parkirišče, talno ogrevanje, gradbeno in uporabno dovoljenje, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU - ULICA MARJANA NEMCA Za vas imam stanovanje v dveh....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Košaki, 135.000 €, 124,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

124,6 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1972, P/1 nad., V celoti opremljeno 5-sobno stanovanje v Košakih, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V bližini centra mesta, v Košakih prodamo vzdrževano 5-sobno stanovanje s teraso (pogled na Maribor). Stanovanje se nahaja v dvostanovanjski stavbi, ki....

 
 
 
  Hiša, SLIVNIŠKO POHORJE, 300.000 €, 126,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

126 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.196 m2 zemljišča, Dva objekta na sončni legi Slivniškega Pohorja.Na približno 700 m nadmorske višine je na voljo stanovanjska hiša s samostojnim dodatnim objektom, v katerem se nahajata delavnica in garsonjera. Nepremičnina stoji na parceli....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 140.000 €, 127,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vecsobno, box v kleti, parkirno mesto, balkon, blizina Drave .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 189.000 €, 127,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 
  Stanovanje, RAZVANJE, 210.000 €, 128,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.indomio.si

128,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2000, P/2 nad., prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Prodamo stanovanje v Razvanju – pod Pohorjem Stanovanje se nahaja v Razvanju, eni zelo iskanih stanovanjskih lokacij v okolici Maribora, tik pod Pohorjem. Gre za območje, ki ponuja popolno ravnovesje med....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 539.000 €, 129,00 m2 cca 4180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

129,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, 168 m2 zemljišča, P+1, top lokacija, opremljena, urejena, nadstrešek za 2 avtomobila, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Prodamo izjemno hišo, ki se nahaja na sončni in iskani lokaciji pod vznožjem Pohorja. Hiša je izredno kvalitetno grajena, s sodobno....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 134.900 €, 130,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

130,1 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2024, 326 m2 zemljišča, K+P+M, Prodamo stanovanji v dvostanovanjski stavbi s parcelo in teraso z razgledom na Ruše - idealna priložnost za bivanje in oddajanje, prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Prodamo stanovanji v dvostanovanjski....

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 335.000 €, 132,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-81 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA HIŠA Kamnica, Kamnica pri Mariboru Kamnica pri Mariboru - KAMNICA, naprodaj je družinska hiša (površina stavbe (GURS) 132 m2, velikost parcele 606 m2), leto izdelave 1996. Hiša Kamnica se nahaja v lepem in urejenem....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 149.000 €, 133,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

133,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1897, adaptiran l. 2023, pritličje, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR V Mariboru, v mestni četrti Magdalena, vam ponujamo edinstveno priložnost za nakup ali najem reprezentativnega poslovnega prostora v elegantni meščanski stavbi. Prostor združuje....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 220.000 €, 134,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša se nahaja v ograjenem naselju pod pohorjem, kjer so lepo urejene zelenice, ribnik...Hiša je prazna, vseljiva takoj. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 200.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

134,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., Prodaja se 4-sobno stanovanje v 2-stanovanjski hiši, obdano z naravo, na mirni, atraktivni in s soncem obsijani lokaciji. V naravi to predstavlja levi del hiše, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Značilnosti: velikosti:....

 
 
 
  Hiša, PEKRE, 234.000 €, 134,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

134 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, adaptirana l. 2003, 425 m2 zemljišča, K+P+M, prijetna, družinska hiša, odlična lokacija, velik potencial, urejeno naselje, 3 etaže, vrt, urejena okolica, pogled, terasa, bližina vrtca, šole, knjižnice, 134 neto m2, prodamo. Cena: 234.000,00 EUR....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 200.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

134,6 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1939, adaptirana l. 1996, 1/1 nad., Prodaja se 4-sobno stanovanje v 2-stanovanjski hiši, obdano z naravo, na mirni, atraktivni in s soncem obsijani lokaciji. V naravi to predstavlja levi del hiše, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Značilnosti: velikosti:....

 
 
 
  Hiša, PEKRE, 229.000 €, 134,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

134 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, adaptirana l. 2003, 425 m2 zemljišča, K+P+M, prijetna, družinska hiša, odlična lokacija, velik potencial, urejeno naselje, 3 etaže, vrt, urejena okolica, pogled, terasa, bližina vrtca, šole, knjižnice, 134 neto m2, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 220.000 €, 135,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V kopalnicah je položena keramika, v ostalih bivalnih prostorih pa afriški tik. V spodnji etaži je kopalnica z WC, shramba , kuhinja z jedilnico , dnevna soba z izhodom na zelenico- atrij.V zgornji etaži je kopalnica in tri spalnice. Hiša se nahaja v ograjenem naselju, v katerem so....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 490.000 €, 136,00 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

136,12 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2020, P/8 nad., Gostinskii lokal, Maribor, Center, Levi breg, Cankarjeva ulica, BR nepremičnine, nepremicnine, BR, trgovina, pisarne, ordinacije, poslovni prostor, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL NA ODLIČNI LOKACIJI....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 390.000 €, 140,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

140 m2, vrstna, zgrajena l. 1965, 76 m2 zemljišča, K+P+1, Prodamo vrstno hišo na zelo mirni lokaciji na Bezenškovi ulici, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Hiša leži na koncu ulice, zelo blizu sprehajalne poti ob reki Dravi. Ima naslednjo razporeditev: Pritiličje: - dnevni prostor z kuhinjo....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Po dogovoru, 140,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

velikost zemljišča min.950m2 velikost bivalne površine min140m2 .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 173.000 €, 144,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

144,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2017, pritličje, prodamo. Cena: 173.000,00 EUR LOKACIJA: Maribor Tabor; v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture. Virtualni ogled nepremičnine: https://youtu.be/Ahbyg3zH9J4?si=tsx5c42yPCxTOPsw PRODAMO 3 sobno stanovanje, ki....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

objekt je v celoti obnovljen leta 2008 .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 380.000 €, 150,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, vrstna, zgrajena l. 1980, 400 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Na izjemno priljubljeni lokaciji v Zgornjem Radvanju, tik pod Pohorjem, se nahaja lepo urejena in vseljiva vrstna hiša, ki ponuja popolno ravnovesje med mestnim udobjem in bližino narave. Lokacija je....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 350.000 €, 152,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

152,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2021, 683 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na izjemno zanimivi, mirni in zaželeni lokaciji pod Pohorjem v Mariboru vam ponujamo edinstveno hišo z velikim potencialom. Predmet prodaje je dvostanovanjska hiša z ločenimi....

 
 
 
  Hiša, BEZENA, 160.000 €, 155,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

155 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1976, 11.453 m2 zemljišča, K+P, Eksluzivno Prodamo - kmetijsko posest v objemu narave, v Bezeni pri Rušah, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Predstavljamo vam idilično, mirno posest v objemu narave, a vendar v neposredni bližini mesta Ruše in vse potrebne....

 
 
 
  Hiša, DOGOŠE, 379.000 €, 157,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

157,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2016, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba: Novejša samostojna hiša na mirni lokaciji v Dogošah Na elitni in mirni lokaciji na robu naselja Dogoše (Maribor) posredujemo pri prodaji sodobne samostojne hiše, zgrajene leta 2016. Nepremičnina....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 680.000 €, 163,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2018, visoko pritličje, Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu Iščete več kot le stanovanje? Predstavljamo....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 440.000 €, 165,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

165,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2020, 613 m2 zemljišča, K+P, družinska hiša mb center za kalvarijo, prodamo. Cena: 440.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 279.000 €, 171,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

171,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2024, 224 m2 zemljišča, takoj vseljiva, odlična lokacija, medgeneracijsko bivanje, okna in vhodna vrata prenovljena, ogrevanje na pelete centralno, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR MARIBOR-POBREŽJE-Zrkovska cesta 112 Na odlični lokaciji....

 
 
 
  Hiša, LIMBUŠ, 269.000 €, 172,00 m2 cca 1560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-322 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni, mirni lokaciji v Pekrah, v naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 713 m2, na sončni legi, ravno in pravilne oblike. V neposredni bližini je vsa ostala infrastruktura....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 140.000 €, 175,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

v hiši vse potrebna inštlacija(kabeljska,internet,..) .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 175.000 €, 177,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2025.,

www.indomio.si

177,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1992, V Trgovskem centru City, v samem središču Maribora, je na voljo za prodajo prostoren poslovni prostor v velikosti 177,5 m2. Gre za odlično priložnost za podjetja, ki iščejo reprezentativen, svetel in funkcionalen prostor v urejenem poslovnem....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 425.000 €, 177,80 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

POSLOVNI PROSTOR NA VRHUNSKI LOKACIJI OB DRAVI – SODOBNO OBNOVLJEN ULIČNI LOKAL S PREKRASNIM RAZGLEDOM .

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 299.000 €, 179,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

179,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2015, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR PROSTORNA DRUŽINSKA HIŠA V DRAVSKEM DVORU Na voljo je priložnost za nakup urejene prostorne hiše v Dravskem Dvoru. Hiša je bila zgrajena leta 1982. Leta 2007 je bila na hiši....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 319.900 €, 179,00 m2 cca 1790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

179,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1981, 268 m2 zemljišča, Spoštovani,predstavljamo vam vrstno hišo v mestni četrti Radvanje, eni najbolj zaželenih lokacij v Mariboru, kjer lega pod Pohorjem združuje mir narave z udobjem mestnega življenja. Hiša se nahaja v mirnem stanovanjskem območju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 275.000 €, 182,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-114 Ogled oglasa na strani ponudnika V poslovno stanovanjski stavbi v Mariboru - Melje, prodamo del pritličja, ki v naravi skupaj predstavlja 6 popolnoma obnovljenih sob in hodnik v velikosti skupaj182 m2. Prostori-sobe se nahajajo na južnem delu stavbe. Parkiranje....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUŠE, 289.000 €, 182,00 m2 cca 1590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

182,2 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, adaptiran l. 2019, 939 m2 zemljišča, pritličje, RUŠE - gostinski lokal na izjemni točki bo reki Dravi, z odlično ponudbo, piknik prostorom ter možnostjo uporabe reke Drave za čolnjarjenje in športni turizem. Odlična priložnost za vse, ki....

 
 
 
  Hiša, RADIZEL, 289.000 €, 183,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

183,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2018, 404 m2 zemljišča, Na mirni in sončni lokaciji v Radizelu prodamo hišo, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni in sončni legi v Radizelu (občina Hoče - Slivnica) prodamo lepo enostanovanjsko hišo zgrajeno l. 1990, sproti vzdrževano....