• GoHome Professional
nepremičnine maribor z okolico 170 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine maribor z okolico 170 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine maribor z okolico 170 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine maribor z okolico 170 m2" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.568 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manjši)
    • 180 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LIMBUŠ, 269.000 €, 172,00 m2 cca 1560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-322 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni, mirni lokaciji v Pekrah, v naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 713 m2, na sončni legi, ravno in pravilne oblike. V neposredni bližini je vsa ostala infrastruktura....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 279.000 €, 171,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

171,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2024, 224 m2 zemljišča, takoj vseljiva, odlična lokacija, medgeneracijsko bivanje, okna in vhodna vrata prenovljena, ogrevanje na pelete centralno, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR MARIBOR-POBREŽJE-Zrkovska cesta 112 Na odlični lokaciji....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 140.000 €, 175,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

v hiši vse potrebna inštlacija(kabeljska,internet,..) .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine maribor z okolico 170 m2'
95.000 €
175.000 €
299.000 €
  Hiša, MARIBOR, Center, 440.000 €, 165,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

165,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2020, 613 m2 zemljišča, K+P, družinska hiša mb center za kalvarijo, prodamo. Cena: 440.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 680.000 €, 163,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2018, visoko pritličje, Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu Iščete več kot le stanovanje? Predstavljamo....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 425.000 €, 177,80 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

POSLOVNI PROSTOR NA VRHUNSKI LOKACIJI OB DRAVI – SODOBNO OBNOVLJEN ULIČNI LOKAL S PREKRASNIM RAZGLEDOM .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 319.900 €, 179,00 m2 cca 1790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

179,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1981, 268 m2 zemljišča, Spoštovani,predstavljamo vam vrstno hišo v mestni četrti Radvanje, eni najbolj zaželenih lokacij v Mariboru, kjer lega pod Pohorjem združuje mir narave z udobjem mestnega življenja. Hiša se nahaja v mirnem stanovanjskem območju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 275.000 €, 182,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-114 Ogled oglasa na strani ponudnika V poslovno stanovanjski stavbi v Mariboru - Melje, prodamo del pritličja, ki v naravi skupaj predstavlja 6 popolnoma obnovljenih sob in hodnik v velikosti skupaj182 m2. Prostori-sobe se nahajajo na južnem delu stavbe. Parkiranje....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUŠE, 289.000 €, 182,00 m2 cca 1590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

182,2 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, adaptiran l. 2019, 939 m2 zemljišča, pritličje, RUŠE - gostinski lokal na izjemni točki bo reki Dravi, z odlično ponudbo, piknik prostorom ter možnostjo uporabe reke Drave za čolnjarjenje in športni turizem. Odlična priložnost za vse, ki....

 
 
 
  Hiša, RADIZEL, 289.000 €, 183,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

183,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2018, 404 m2 zemljišča, Na mirni in sončni lokaciji v Radizelu prodamo hišo, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni in sončni legi v Radizelu (občina Hoče - Slivnica) prodamo lepo enostanovanjsko hišo zgrajeno l. 1990, sproti vzdrževano....

 
 
 
 
+3%

Spremembe cen iz 170.000 € na 175.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, MARIBOR, Tezno, 175.000 €, 183,00 m2 cca 960 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.03.2026 - 170.000 €
03.04.2026 - 175.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

183 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2018, 501 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Hiša naTeznu z zelenico Na voljo je priložnost za nakup hiše na Teznu. Hiša je bila zgrajena leta 1950, leta 2018 je bila delno menjana kritina na hiši (črna opeka), leta 2001....

 
 
 
  Zemljišče, ROŠPOH, 155.000 €, 184,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2024.,

www.indomio.si

184,1 m2, kmetija, Prodamo hišo s kmetijskim zemljiščem na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V bližini hipodroma v Kamnici in le 10 minut vožnje iz centra Maribora prodamo hišo s kmetijskim zemljiščem.Hiša zgrajena l. 1980 (K+P+1) se nahaja na mirni lokaciji, na parceli....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 168.000 €, 185,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Trenutno prazna hiša, brez kuhinje in ostale opreme,takoj vseljiva. Obnovljena v letu 2000,2001. .

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 300.000 € na 290.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MARIBOR, Center, 290.000 €, 185,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 300.000 €
24.03.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

185,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2019, 625 m2 zemljišča, K+P+1+M, Družinska hiša za Kalvarijo, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra Maribora.....

 
 
 
  Hiša, BEZENA, 160.000 €, 155,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

155 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1976, 11.453 m2 zemljišča, K+P, Eksluzivno Prodamo - kmetijsko posest v objemu narave, v Bezeni pri Rušah, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Predstavljamo vam idilično, mirno posest v objemu narave, a vendar v neposredni bližini mesta Ruše in vse potrebne....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-15 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!