• GoHome Professional
nepremičnine maribor z okolico 210 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine maribor z okolico 210 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine maribor z okolico 210 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine maribor z okolico 210 m2 najdražje" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.399 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manjši)
    • 220 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 97000 eur
    • do 120000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MARIBOR, Studenci, 335.000 €, 228,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321064-39 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji družinske hiše na mirni lokaciji (slepa ulica) v mestni četrti Studenci v Mariboru (228,1 m2 neto površine, povzeto po GURS), ki je bila kompletno obnovljena med leti 2005 - 2008) in....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 515.000 € na 545.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, PEKRE, 545.000 €, 198,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.07.2025 - 551.000 €
06.09.2025 - 515.000 €
24.02.2026 - 545.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2001, dokončano l. 2003, neto tlorisna površina 198,00 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 648,00 m2. Cena: 545.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne poslovno-stanovanjske hiše, ki se nahaja v mirnem naselju v Pekrah.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 455.500 €, 192,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

192,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2005, 4/4 nad., prodamo. Cena: 455.500,00 EUR Ekskluziven PENTHOUSE s teraso 100 m² in odprtim razgledom – Studenci, Maribor Na mirni in zaželeni lokaciji v Mariboru – Studenci, v neposredni bližini Pekrske gorce in Pohorja, vam predstavljamo izjemno....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine maribor z okolico 210 m2 najdražje'
300.000 €
288.625 €
279.000 €
  Hiša, PEKRE, 398.000 €, 200,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1835, adaptirana l. 2000, 1.867 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR MARIBOR - PEKRE / Samostojna stanovanjsko - hiša / Gospodarsko poslopje /Zemljišče za stanovanjsko - poslovno gradnjo V Pekrah (cca. 5 km od centra Maribora) v osrčju....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 350.000 €, 198,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

198 m2, samostojna, zgrajena l. 1928, adaptirana l. 1986, 912 m2 zemljišča, K+P+1+M, 2 stanovanji v stanovanjski hiši in garaža, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Na atraktivni lokaciji na Vrbanski cesti v Mariboru, v večstanovanjski hiši z vrtom, prodajamo polovico objekta z dvema stanovanjema....

 
 
 
  Hiša, MELJSKI HRIB, 265.000 €, 226,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji na Meljskem hribu prodamo družinsko hišo, zgrajeno leta 2017. Hiša po podatkih GURS meri 225,8 m2 neto tlorisne površine, od tega 131 m2 uporabne površine. Velikost pripadajočega zemljišča....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 260.000 €, 203,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490271003-366 Ogled oglasa na strani ponudnika MARIBOR - ZGORNJI KOŠAKI - posredujemo pri prodaji hiše - dvojček, zgrajeni leta 2007. Hiša leži na izredno lepi, sončni lokaciji, oddaljeni od Maribora 10 minut vožnje, nudi čudovit pogled na bližnje travnike.....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 255.000 €, 228,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490151007-521 Ogled oglasa na strani ponudnika V enem od gosto naseljenih, izjemno mirnih kratkih ulic pod Pohorjem, od koder se iz balkona širi pogled na pobočje Pohorja pod gondolo, prodamo skrbno, redno vzdrževano dvostanovanjsko hišo, etažnosti K+VP+M,....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 260.000 € na 250.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BISTRICA OB DRAVI, 250.000 €, 208,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.03.2026 - 260.000 €
24.04.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

208,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, adaptirana l. 2014, 406 m2 zemljišča, K+P+1, Družinska hiša v mirni slepi ulici v Bistrica ob Dravi. 137,3 m2 uporabne površine, 406 m2 parcela, terasa, balkon in 2x garaža. Ogrevanje s toplotno črpalko. Hiter dostop do Maribor. Idealno za družinsko....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 249.000 €, 205,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

205,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2024, 264 m2 zemljišča, Dvojček za dokončanje obnove na Studencih, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Na mirni lokaciji na Studencih prodamo hišo dvojček, zgrajeno l. 1970.Hiša se nahaja v slepi ulici v naselju individualnih hiš na ograjeni....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 225.000 €, 191,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321050-54 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem delu naselja v bližini cerkve bl. Antona Matina Slomška s pogledom na Pohorje prodamo svetlo hišo zgrajeno leta 1971, ter pred kratkim obnovljeno z novo fasado in streho, stoječo na zemljišču velikosti....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 220.000 €, 190,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

190 m2, samostojna, zgrajena l. 1943, adaptirana l. 1980, 1.265 m2 zemljišča, Vsi potrebni prikljucki+internet, trofazni tok, bivalni prostori, klet, shramba, kurilnica, susilnica-pralnica, delavnica, garaza, travnik, dvorisce .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 224.860 € na 216.683 € z dne 27.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 216.683 €, 216,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.07.2025 - 224.860 €
27.03.2026 - 216.683 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

216,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1890, adaptiran l. 1999, pritličje, Odlična poslovna priložnost- VIP pisarne. Za neverjetnih 1041 EUR/m2 lahko dvignete kakovost vašega posla na višjo raven. Rezervirajte svoj kvadrat še danes, prodamo. Cena: 999,00 EUR/m2 VELIKONOČNA POSLOVNA....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

200,8 m2, poslovni prostor, trgovski center, zgrajen l. 1992, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V samem središču PTC City je na prodaj lepo urejen poslovni prostor v skupni izmeri 200,8 m², ki predstavlja zanimivo investicijsko priložnost. Prostor je oddan v najem in se uporablja kot....

 
 
 
  Hiša, DRAGUČOVA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

192,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 5.056 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi hišo z manjšim gospodarskim poslopjem v kraju Dragučova (Pernica). Hiša obsega 192,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na 5056 m2 velikem zemljišču (GURS). Ob hiši je manjše gospodarsko poslopje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-15 (od skupaj 14)

<< <1> >>