• GoHome Professional
nepremičnine maribor z okolico 320 m2 čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine maribor z okolico 320 m2 čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine maribor z okolico 320 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine maribor z okolico 320 m2 čim večje" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.439 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Center, 598.900 €, 350,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321068-84 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Krekovi ulici posredujemo pri prodaji 8 stanovanj, površine od 22,6 m2 do 52,8 m2. Prodaja se kompletno 5. nadstropje v staromeščanskem objektu brez dvigala, ki se nahaja v bližini fakultet in mestnega jedra.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 420.000 €, 350,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

350 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1900, 1.360 m2 zemljišča, pritličje, prodamo poslovne prostore za trgovsko dejavnost, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR Prodamo večje pritlične poslovne prostore namenjene trgovski dejavnosti, ki se nahajajo v samem centru Maribora, na Partizanski....

 
 
 
  Poslovni prostor, JARENINSKI DOL, 220.000 €, 350,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

350 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, 824 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Poslovna priložnost v osrčju vinorodne pokrajine – Jareninski Dol V Jareninskem Dolu, slikoviti vinski destinaciji v Slovenskih goricah, vam predstavljamo poslovni objekt z velikim potencialom....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine maribor z okolico 320 m2 čim večje'
450.000 €
287.000 €
365.000 €
  Hiša, JARENINSKI DOL, 220.000 €, 350,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

350 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 824 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Poslovna priložnost v osrčju vinorodne pokrajine – Jareninski Dol V Jareninskem Dolu, slikoviti vinski destinaciji v Slovenskih goricah, vam predstavljamo poslovni objekt z velikim potencialom za....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Koroška Vrata, 287.000 €, 348,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

348,9 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1989, klet, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR Investicijska priložnost v centru Maribora na eni izmed najbolj edinstvenih lokacij, ki so še na voljo v centru. Velikost prostora je cca 348,9 m2, ki se nahaja v kletni etaži v dveh ladjah. Višina je....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 460.000 €, 319,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

319,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2022, 524 m2 zemljišča, K+P+1, Velika hiša s 3 stan. v bližini centra Maribora, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Za vse, ki iščete: - veliko vzdrževano in lepo urejeno hišo s tremi ločenimi stanovanji za več družinsko bivanje ali....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 249.900 €, 318,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-86 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je urejena in obnovljena hiša na vinski poti s pogledom na Ruše in na Pohorje, ki je dovolj prostorna za bivanje dveh družin. Idealna za sobivanje starejše in mlajše generacije, saj imata obe zgornji etaži ločena vhoda,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 550.000 €, 314,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-116 Ogled oglasa na strani ponudnika Na zelo privlačni lokaciji v Mariboru, v Tomšičevi ulici, v neposredni bližini Mestnega parka prodamo stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1965. Objekt ima 314,20 m2 skupne površine od tega je 196,80....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRESTERNICA, 750.000 €, 310,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

310,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2013, 240,81 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Gaj nad Bresternico, Šober – gostinsko turistična poslovna priložnost v objemu narave Izkoristite priložnost svojega življenja in ustvarite uspešen posel na sanjski lokaciji,....

 
 
 
  Hiša, BRESTERNICA, 750.000 €, 310,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2024.,

www.indomio.si

310,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, adaptirana l. 2013, 240,81 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Gaj nad Bresternico, Šober – gostinsko turistična poslovna priložnost v objemu narave Izkoristite priložnost svojega življenja in ustvarite uspešen posel na sanjski lokaciji,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.640 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 492.640,00 EUR VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.639 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 1.600,00 EUR/m2 VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 290.000 € na 265.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 265.000 €, 307,00 m2 cca 860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 365.000 €
25.02.2026 - 290.000 €
06.05.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

307,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2009, 3.502 m2 zemljišča, Na sončni lokaciji, oddaljeni od mestnega vrveža v Dobrovcih je na voljo samostojna hiša z gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, v skupni izmeri 7.284 m2. Hiša ponuja udobno bivanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 500.000 €, 300,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

300 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1949, 2/2 nad., V centru mesta Maribor prodamo 5 stanovanj v isti etaži v kompletu, prodamo. Cena: cca 500.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 250.000 €, 295,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Mariboru cca 1.5 km od centra za AMZS Maribor,prodamo več stanovanj.Odlična lokacija za kakšno firmo oziroma dejavnost.Cena ni zadnja saj se bodo po vsej verjetnosti stanovanja prodala sosedu če kjeri da več kot 240000 euro naj pokliči čim prej dokler se še ni prodalo.Lahko se da....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 782.000 €, 289,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

289 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 651 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 782.000,00 EUR Maribor – Koroška vrata – Vrbanski plato Na eni najbolj cenjenih in iskanih lokacij v Mariboru je naprodaj samostojna, svetla in arhitekturno premišljena hiša z bazenom, ki združuje kakovostno gradnjo,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 15)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!