• GoHome Professional
nepremičnine maribor z okolico Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine maribor z okolico Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine maribor z okolico Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine maribor z okolico zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 38 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.913 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 210000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine maribor z okolico zadnjih 14 dni'
319.900 €
990.569 €
649.900 €
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 269.000 €, 89,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

89 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2024, pritličje, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Maribora prodamo veliko, obnovljeno, staro meščansko 2 sobno stanovanje, ki se lahko preuredi v trisobno. Objekt, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.639 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 1.600,00 EUR/m2 VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 79,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

79 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1997, adaptiran l. 2025, 2/3 nad., Na odlični in frekventni lokaciji na Teznem, v urejeni poslovni stavbi, prodamo izjemno privlačen poslovni prostor v izmeri 79 m2, ki se nahaja v 2. nadstropju lepo vzdrževanega objekta, prodamo. Cena: 135.000,00....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

71,1 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1934, visoko pritličje, Na ulici Pariške komune v Mariboru posredujemo pri prodaji svetlega in zelo prostornega 2,5-sobnega stanovanja. Nahaja se v visokem pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta 1934, ki s svojo arhitekturo ohranja prijeten....

 
 
 
  Hiša, ROŠPOH, 590.000 €, 284,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

284,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 885 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Maribor, ekskluzivna lokacija v Kamnici ob konjeniškem klubu - samostojna hiša na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Mariboru Top lokacija: 2 minuti iz centra, nasproti hipodroma Kamnica, na....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

71,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, 4/4 nad., prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Na eni izmed zaželenih lokacij v Mariboru, na Kamniški ulici, prodamo prostorno in funkcionalno 3-sobno stanovanje, ki združuje mirno bivanje v neposredni bližini narave ter hiter dostop do mestnega središča.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SELNICA OB DRAVI, 529.000 €, 575,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

575 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - gostinsko-športni objekt s kavarno, kegljiščem, zunanjim športnim parkom (igrala za otroke, fitnes na prostem, prostor za prireditve), 18 parkirnih mest in arhitekturno zanimiv apartma....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, PESNICA PRI MARIBORU, 3.750.000 €, 3500,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

3.500 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2023, 34.593 m2 zemljišča, Na prodaj je večnamenski poslovno-razvojni kompleks na območju občine Pesnica pri Mariboru, ki združuje stabilen denarni tok in izrazit razvojni potencial, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR PRIHODKOVNI....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 279.000 €, 171,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

171,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2024, 224 m2 zemljišča, takoj vseljiva, odlična lokacija, medgeneracijsko bivanje, okna in vhodna vrata prenovljena, ogrevanje na pelete centralno, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR MARIBOR-POBREŽJE-Zrkovska cesta 112 Na odlični lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
  Stanovanje, BEZENA, 159.000 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

48,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 159.000,00 EUR 2-sobno stanovanje z balkonom – Bezena, Ruše Na mirni in prijetni lokaciji v Bezeni (Ruše) je na voljo sodobno, funkcionalno zasnovano 2-sobno stanovanje, vseljeno in dokončano leta 2021. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 539.000 €, 129,00 m2 cca 4180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

129,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, 168 m2 zemljišča, P+1, top lokacija, opremljena, urejena, nadstrešek za 2 avtomobila, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Prodamo izjemno hišo, ki se nahaja na sončni in iskani lokaciji pod vznožjem Pohorja. Hiša je izredno kvalitetno grajena, s sodobno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNICA, 315.000 €, 113,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

113 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR 3-sobno stanovanje z zastekljeno teraso in parkiriščem v kleti Le nekaj minut iz centra Maribor, v objemu mirne in zelene Kamnice, se nahaja stanovanje, ki ni zgolj prostor za bivanje –....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 319.000 €, 121,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1938, 394 m2 zemljišča, 3/3 nad., Prostorno 3-sobno stanovanje v bližini UKC z balkonom in parkirnim mestom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v Mariboru, ki se nahaja v 3. nadstropju urejenega bloka....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, BISTRICA OB DRAVI, 450.000 €, 5387,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

5.387 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1886, adaptiran l. 2020, 2.761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR POSLOVNI KOMPLEKS V BISTRICI OB DRAVI – VAŠA PRILOŽNOST ZA POSLOVNI PREBOJ. ZGODOVINA IN PRILOŽNOST V ENEM Legendarna tovarna v Bistrici ob Dravi, kjer so nastajali....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 93.000 €, 26,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

26 m2, garsonjera, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2018, 4. nad., Ljubljanska ulica, Magdalena, obnovljena streha in fasada leta 2018, menjano okno 2018, balkon, neposredna bližina center Maribor, vhod v UKC, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR Prodamo garsonjero na odlični in iskani lokaciji....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Radvanje, 180.000 €, 600,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

600 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Zazidljiva parcela na prestižni lokaciji pod Pohorjem – Radvanje, Maribor V urejeni in mirni soseski stanovanjskih hiš v Radvanju prodamo zazidljivo parcelo, ki ponuja odlično priložnost za gradnjo sanjskega doma na eni izmed najbolj....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 131.904 €, 138,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

138,7 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1984, P/7 nad., Večnamenski poslovni prostor v centru mesta (bila ordinacija), možen nakup parkirnega mesta, prodamo. Cena: 131.904,00 EUR V strogem centru mesta, na Gregorčičevi ulici, prodamo večnamenski poslovni prostor (nazadnje je služil....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Poslovni prostor, JARENINSKI DOL, 199.000 €, 350,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

350 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, 824 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 199.000,00 EUR Poslovna priložnost v osrčju vinorodne pokrajine – Jareninski Dol V Jareninskem Dolu, slikoviti vinski destinaciji v Slovenskih goricah, vam predstavljamo poslovni objekt z velikim potencialom....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Hiša, CELESTRINA, 590.000 €, 385,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

385,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Če iščete več prostora – ste ga pravkar našli. Le nekaj minut iz Maribora se nahaja res prostorna samostojna hiša, ki ponuja veliko možnosti za bivanje, delo ali kombinacijo obojega. Hiša je odlična....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1903, 1/2 nad., Prostorno 2-sobno stanovanje ob Koroški cesti s parkiriščem na dvorišču, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR V stavbi ob Koroški cesti prodamo v celoti opremljeno 2-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju delno obnovljene stanovanjsko-poslovne....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Nova Vas, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

76,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1981, 4. nad., Predstavljamo vam opremljeno družinsko stanovanje, ki združuje funkcionalno razporeditev, nizke stroške in odlično lokacijo, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Iščete popolno ravnovesje med mestnim utripom in mirnim bivanjem? Predstavljamo....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 465.000 €, 280,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

280,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2000, 914 m2 zemljišča, K+P+M, samostojna hiša, Maribor, Tabor, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR Maribor, Tabor: na odlični lokaciji je naprodaj prostorna hiša s samostojno garažo. Skrbno negovano zemljišče je velikosti 914 m2. Površina....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-38 (od skupaj 38)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.