• GoHome Professional
nepremičnine maribor z okolico banka - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine maribor z okolico banka - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine maribor z okolico banka

  • Za iskalni niz "nepremičnine maribor z okolico banka" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.205 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eur
    • do 230000 eur (povprečna cena)
    • do 280000 eur
    • do 2300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-3%

Spremembe cen iz 138.990 € na 134.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 134.900 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 138.990 €
21.03.2026 - 134.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

49,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2015, VP/4 nad., prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Na iskani lokaciji v Mariboru na Teznem, natančenje na Keleminovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in opremljeno 2-sobno stanovanje. Nahaja se v visokem pritličju bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma obnovljeno 3 sobno stanovanje na Taboru. Od septembra 2007 pa do januarja 2008 je bilo stanovanje popolnoma prenovljeno vstavljena so bila nova PVC okna z roletami in notranjimi žaluzijami, pokrit je bil nov laminat, oplesk sten, video domofon, vrata, kopalnica in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 185.000 €, 79,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Optični internet in CATV, zemeljski plin, urejeno okolje bloka, obnovljena fasada leta 2011,obnovljena troslojna PVC okna, obnovljeni radiatorji, bližina centra Maribora (4 km), bližina avtobusne postaje 300m, bližina banke 300m, bližina lekarne 450m in ZD, bližina pošte 350m, bližina....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine maribor z okolico banka'
415.000 €
199.000 €
279.000 €
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 490.000 €, 136,00 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

136,12 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2020, P/8 nad., Gostinskii lokal, Maribor, Center, Levi breg, Cankarjeva ulica, BR nepremičnine, nepremicnine, BR, trgovina, pisarne, ordinacije, poslovni prostor, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL NA ODLIČNI LOKACIJI....

 
 
 
  Stanovanje, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 145.000 €, 60,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

60,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2007, 24 m2 zemljišča, P/2 nad., Pritlično stanovanje z atrijem in parkirnim mestom. Nizki stroški, sončna elektrarna. Prostorno stanovanje, ki je bilo preurejeno v 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR PRITLIČNO STANOVANJE Z ATRIJEM V MIKLAVŽU....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

87,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, 6/6 nad., Na prodaj prostorno 3-sobno dupleks stanovanje z izjemnim razgledom na Pohorje, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR Na prodaj prostorno 3-sobno dupleks stanovanje z izjemnim razgledom na Pohorje Vabljeni k ogledu redke priložnosti – prostorno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 149.000 €, 96,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2026.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – prostor za storitve, Podravska – Maribor (Center), zgrajen l. 1892, pritličje, neto tlorisna površina 96,70 m2. Cena: 195.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Poslovni prostor se nahaja na izjemno zanimivi in frekventni....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 138.000 € na 135.000 € z dne 03.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.02.2026 - 138.000 €
03.04.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1,5-sobno stanovanje, Podravska – Maribor Center, zgrajeno l. 1911, obnovljeno 2026, visoko pritličje, eno in pol sobno stanovanje, neto tlorisna površina 33,80 m2, od tega bivalni prostor 27,50 m2. Cena: 135.000,00 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

512 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, K+P+1+M, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno za....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 11)

<< <1> >>