• GoHome Professional
nepremičnine maribor z okolico najceneje urejeno - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine maribor z okolico najceneje urejeno - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine maribor z okolico najceneje urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine maribor z okolico najceneje urejeno" je bilo najdenih 123 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.008 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 130 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 210000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 335.000 €, 97,00 m2 cca 3450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

97,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, 905 m2 zemljišča, P+1, hiša z velikim zemljiščem, dvema garažama in gospodarskim poslopjem na izjemni lokaciji. hiša meri 97,4 m2 neto tlorisne površine in stoji na čudoviti v celoti zazidljivi parceli v velikosti 905 m2. skozi leta je bila redno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 339.900 €, 372,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – pisarne, Podravska – Maribor, zgrajeno l. 1980, obnovljeno l. 2023, K+P, neto površina 372,10 m2. Cena: 339.900 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Poslovni prostori se nahajajo na zanimivi in frekventni lokaciji v Mariboru.....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 350.000 €, 198,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

198 m2, samostojna, zgrajena l. 1928, adaptirana l. 1986, 912 m2 zemljišča, K+P+1+M, 2 stanovanji v stanovanjski hiši in garaža, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Na atraktivni lokaciji na Vrbanski cesti v Mariboru, v večstanovanjski hiši z vrtom, prodajamo polovico objekta z dvema stanovanjema....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 350.000 €, 152,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

152,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2021, 683 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na izjemno zanimivi, mirni in zaželeni lokaciji pod Pohorjem v Mariboru vam ponujamo edinstveno hišo z velikim potencialom. Predmet prodaje je dvostanovanjska hiša z ločenimi....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 355.000 €, 112,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

112 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1937, 3/3 nad., V središču Maribora, na priljubljeni Slovenski ulici, posredujemo pri prodaji svetlega in prostorno zasnovanega 3-sobnega stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju lepo vzdrževane staromeščanske stavbe in omogoča prijetno bivanje z odlično....

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 360.000 €, 475,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-273 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Kamnica v bližini mesta Maribor je naprodaj večstanovanjska hiša na parceli velikosti 1.657 m2. Etažnost hiše predstavlja mansarda kjer so 3 stanovanja, pritličje kjer so 4 stanovanja, v kletnem delu pa je 1 stanovanje,....

 
 
 
  Hiša, ROGOZA, 365.000 €, 250,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

250,84 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, adaptirana l. 2020, 942 m2 zemljišča, -vsa infrastruktura v bližini-avtocestni izvoz 500 m-popolnoma renovirana in opremljena hiša-mirna lokacija-bližina mesta, hkrati pa v naravi, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR PRODAJA SE POPOLNOMA OBNOVLJENA....

 
 
 
  Hiša, DOGOŠE, 379.000 €, 157,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

157,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2016, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba: Novejša samostojna hiša na mirni lokaciji v Dogošah Na elitni in mirni lokaciji na robu naselja Dogoše (Maribor) posredujemo pri prodaji sodobne samostojne hiše, zgrajene leta 2016. Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 390.000 €, 140,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

140 m2, vrstna, zgrajena l. 1965, 76 m2 zemljišča, K+P+1, Prodamo vrstno hišo na zelo mirni lokaciji na Bezenškovi ulici, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Hiša leži na koncu ulice, zelo blizu sprehajalne poti ob reki Dravi. Ima naslednjo razporeditev: Pritiličje: - dnevni prostor z kuhinjo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 395.000 €, 110,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

110,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2009, visoko pritličje, Čudovito 3,5-sobno staromeščansko stanovanje z garažo - center Maribora, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR V centru Maribora, v bližini mestnega parka in Lenta, posredujemo pri prodaji čudovitega 3,5-sobnega....

 
 
 
  Hiša, PEKRE, 398.000 €, 200,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1835, adaptirana l. 2000, 1.867 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR MARIBOR - PEKRE / Samostojna stanovanjsko - hiša / Gospodarsko poslopje /Zemljišče za stanovanjsko - poslovno gradnjo V Pekrah (cca. 5 km od centra Maribora) v osrčju....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Studenci, 399.000 €, 1062,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

1.062 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1959, 1.043 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST v Mariboru. V Industrijski Coni Studenci prodamo Poslovno-Skladiščni Objekt po ZNIŽANI CENI. Na voljo je poslovno-skladiščni objekt na atraktivni lokaciji....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 450.000 €, 339,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-314 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora na elitni lokaciji pod Kalvarijo prodamo dvonadstropno neobaročno vilo. Zgrajena je bila leta 1903, projektant je bil Karl Koenig. Imate izjemno priložnost za nakup hiše v centru mesta, vendar....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 460.000 €, 319,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

319,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2022, 524 m2 zemljišča, K+P+1, Velika hiša s 3 stan. v bližini centra Maribora, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Za vse, ki iščete: - veliko vzdrževano in lepo urejeno hišo s tremi ločenimi stanovanji za več družinsko bivanje ali....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 465.000 €, 280,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

280,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2000, 914 m2 zemljišča, K+P+M, samostojna hiša, Maribor, Tabor, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR Maribor, Tabor: na odlični lokaciji je naprodaj prostorna hiša s samostojno garažo. Skrbno negovano zemljišče je velikosti 914 m2. Površina....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.639 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 1.600,00 EUR/m2 VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.640 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 492.640,00 EUR VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 539.000 €, 129,00 m2 cca 4180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

129,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, 168 m2 zemljišča, P+1, top lokacija, opremljena, urejena, nadstrešek za 2 avtomobila, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Prodamo izjemno hišo, ki se nahaja na sončni in iskani lokaciji pod vznožjem Pohorja. Hiša je izredno kvalitetno grajena, s sodobno....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 515.000 € na 545.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, PEKRE, 545.000 €, 198,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.07.2025 - 551.000 €
06.09.2025 - 515.000 €
24.02.2026 - 545.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2001, dokončano l. 2003, neto tlorisna površina 198,00 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 648,00 m2. Cena: 545.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne poslovno-stanovanjske hiše, ki se nahaja v mirnem naselju v Pekrah.....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 599.000 €, 398,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321050-46 Ogled oglasa na strani ponudnika Le streljaj od treh ribnikov na vzpetini poleg kapelice. Dostop je iz privat ceste. Navdih za hišo in opremo je družina lastnika fotografa pridobivala med potovanji po svetu. Na tem mestu je včasih bila kmetija.....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 649.900 €, 447,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

447,64 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.220 m2 zemljišča, Poslovno-stanovanjskega objekta skupne neto tlorisne površine 447,65 m2 v Mestni četrti Studenci predstavlja odlično priložnost za opravljanje dejavnosti z možnostjo bivanja, prodamo. Cena: 649.900,00 EUR Osnovni objekt....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 686.029 €, 508,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

508,17 m2, pisarna, zgrajena l. 1992, V poslovno-trgovskem centru PTC City, enem najbolj prepoznavnih objektov v središču Maribora, je naprodaj prostoren in sodobno urejen poslovni prostor v skupni izmeri 508,17 m2, prodamo. Cena: 1.350,00 EUR/m2 V poslovno-trgovskem centru PTC City,....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Center, 780.000 €, 402,00 m2 cca 1940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

402,9 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1957, adaptiran l. 2022, K+P+1, V centru mesta prodamo nastanitveni kompleks (študentske sobe) in poslovni prostor, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR V centru mesta prodamo nastanitveni kompleks (študentske sobe) in poslovni prostor. Stavba....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 782.000 €, 289,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

289 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 651 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 782.000,00 EUR Maribor – Koroška vrata – Vrbanski plato Na eni najbolj cenjenih in iskanih lokacij v Mariboru je naprodaj samostojna, svetla in arhitekturno premišljena hiša z bazenom, ki združuje kakovostno gradnjo,....

 
 
 
  Zemljišče, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 830.631 €, 2029,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2023.,

www.indomio.si

2.029 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 830.631,00 EUR Podravska, Miklavž na Dravskem polju, v urejeni poslovni coni, prodamo komunalno urejeno investicijsko zemljišče skupne površine 5.891 m2. Poslovna cona je 5 km oddaljena od Maribora, leži tik ob Ptujski cesti in je 3,5 km oddaljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tezno, 950.000 €, 354,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

354 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2002, 591 m2 zemljišča, P+1, Na odlični lokaciji v industrijski coni Maribor - Tezno prodamo poslovno stanovanjski objekt. Objektu pripada veliko asfalirano parkirišče v izmeri 391 m2, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR Tezno se nahaja v jugovzhodnem....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 995.000 €, 720,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

720,5 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1550, 363 m2 zemljišča, Odlična investicijska priložnost v centru Maribora, prodamo. Cena: 995.000,00 EUR V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše.V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 1.000.000 €, 501,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

501,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2010, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR Razmišljate o naložbi? Nekam,kjer bo vaš denar varen? Bi želeli fascinantno stavbo ob Dravskem nabrežju? Za vas imamo odlično priložnost na Taborski ulici v Mariboru, tik ob dreki Dravi in....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, LIMBUŠ, 1.089.000 €, 1050,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.03.2026.,

www.indomio.si

1.050 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2006, 2.423 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.089.000,00 EUR V Poslovni coni Limbuš prodamo poslovni objekt z industrijsko-skladiščnimi prostori in s pisarnami. Objekt je bil zgrajen leta 2006. Višina industrijsko-skladiščnih prostorov je....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 1.150.000 €, 363,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-330 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše. V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti in v neposredni bližini Glavnega trga, ponujamo zanimivo nepremičnino,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 1.150.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-312 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše. V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti in v neposredni bližini Glavnega trga, ponujamo zanimivo nepremičnino,....

 
 
 
  Hiša, MALEČNIK, 1.199.000 €, 542,00 m2 cca 2210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

Naselje: malečnik ID oglasa: 490321056-54 Ogled oglasa na strani ponudnika STANOVANJSKO POSLOVNI KOMPLEKS na parceli velikosti 64.500 m2 Prodamo stanovanjsko poslovni kompleks, ki obsega: 1.Centralna stavba - hiša - velikosti 542 m2 2.Dodatna stavba - hiša - velikosti 145 m2 3.Poslovna....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 1.200.000 €, 354,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Poslovna stavba je samostojen poslovno stanovanjski objekt, ki se nahaja v urejenem trgovsko poslovnem delu Maribora, v neposredni bližini pa je več avto salonov in drugih urejenih poslovnih objektov. Poslovna stavba je bila zasnovana in je tudi idealno urejena za razstavni salon....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, PEKRE, 1.200.000 €, 1500,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

1.500 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1995, P+1+2/P+1+2, V Pekrah prodamo večnamensko poslovno stavbo s parkiriščem, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR V Pekrah prodamo večnamensko poslovno stavbo s parkiriščem. Stavba ima 3 etaže - pritličje, 1. in 2 nadstropje in jo sestavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.275.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, Večje investicijsko zemljišče v Hočah - 18.071 m2, prodamo. Cena: 1.275.000,00 EUR Na mirni idilični lokaciji v Hočah prodamo večje stavbno zemljišče skupne površine 18.071 m², namenjeno investicijski gradnji za trg. Velika površina omogoča različne tipe stanovanjske....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 1.330.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321004-454 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Teznu v poslovni coni Metalna prodamo poslovni objekt. Objekt je zaseden z najemniki in prinaša reden mesečni dohodek. Dostop do objekta je po asfaltirani lokalni cesti, v neposredni bližini se nahajajo....

 
 
 
  Zemljišče, PESNIŠKI DVOR, 1.350.000 €, 22291,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

22.291 m2, za investicijo, odlična investicijska priložnost, možnost izgradnje večjega objekta, sončna elektrarna, prodamo. Cena: 1.350.000,00 EUR PESNIŠKI DVOR, PESNICA: Na prodaj je skoraj v celoti zazidljivo zemljišče, ki se nahaja le nekaj minut vožnje od avtoceste. Zemljišče....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Tezno, 4.500.000 €, 2327,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

2.327,46 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2018, prodamo. Cena: 4.500.000,00 EUR V neposredni bližini AC izvoza Tezno prodamo sodoben poslovni objekt, kjer je še do pred kratkim deloval sodoben zdravstveni center. Objekt je povsem pripravljen za nadaljevanje opravljanja zdravstvene....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-123 (od skupaj 123)

<< <1 2 3> >>