• GoHome Professional
nepremičnine maribor z okolico urejeno 190 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine maribor z okolico urejeno 190 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine maribor z okolico urejeno 190 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine maribor z okolico urejeno 190 m2" je bilo najdenih 10 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.546 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manjši)
    • 200 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MARIBOR, 225.000 €, 191,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321050-54 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem delu naselja v bližini cerkve bl. Antona Matina Slomška s pogledom na Pohorje prodamo svetlo hišo zgrajeno leta 1971, ter pred kratkim obnovljeno z novo fasado in streho, stoječo na zemljišču velikosti....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 319.900 €, 189,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

189,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, 623 m2 zemljišča, Večja stanovanjska hiša s pripadajočim objektom - skladišče, pomožni prostor, garaža za 2 avtomobila; Mestna četrt Studenci; 189,8 m2 + 108 m2 + 15,7 m2, J-Z, mirna ulica, vogalno zemljišče, prodamo. Cena: 319.900,00 EUR Spoštovani,....

 
 
 
  Hiša, DRAGUČOVA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

192,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 5.056 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi hišo z manjšim gospodarskim poslopjem v kraju Dragučova (Pernica). Hiša obsega 192,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na 5056 m2 velikem zemljišču (GURS). Ob hiši je manjše gospodarsko poslopje....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine maribor z okolico urejeno 190 m2'
300.000 €
175.000 €
350.000 €
 
-3%

Spremembe cen iz 300.000 € na 290.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MARIBOR, Center, 290.000 €, 185,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 300.000 €
24.03.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

185,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2019, 625 m2 zemljišča, K+P+1+M, Družinska hiša za Kalvarijo, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra Maribora.....

 
 
 
  Hiša, RADIZEL, 289.000 €, 183,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

183,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2018, 404 m2 zemljišča, Na mirni in sončni lokaciji v Radizelu prodamo hišo, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni in sončni legi v Radizelu (občina Hoče - Slivnica) prodamo lepo enostanovanjsko hišo zgrajeno l. 1990, sproti vzdrževano....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 515.000 € na 545.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, PEKRE, 545.000 €, 198,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.07.2025 - 551.000 €
06.09.2025 - 515.000 €
24.02.2026 - 545.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2001, dokončano l. 2003, neto tlorisna površina 198,00 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 648,00 m2. Cena: 545.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne poslovno-stanovanjske hiše, ki se nahaja v mirnem naselju v Pekrah.....

 
 
 
  Hiša, PEKRE, 398.000 €, 200,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1835, adaptirana l. 2000, 1.867 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR MARIBOR - PEKRE / Samostojna stanovanjsko - hiša / Gospodarsko poslopje /Zemljišče za stanovanjsko - poslovno gradnjo V Pekrah (cca. 5 km od centra Maribora) v osrčju....

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 299.000 €, 179,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

179,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2015, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR PROSTORNA DRUŽINSKA HIŠA V DRAVSKEM DVORU Na voljo je priložnost za nakup urejene prostorne hiše v Dravskem Dvoru. Hiša je bila zgrajena leta 1982. Leta 2007 je bila na hiši....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 260.000 €, 203,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490271003-366 Ogled oglasa na strani ponudnika MARIBOR - ZGORNJI KOŠAKI - posredujemo pri prodaji hiše - dvojček, zgrajeni leta 2007. Hiša leži na izredno lepi, sončni lokaciji, oddaljeni od Maribora 10 minut vožnje, nudi čudovit pogled na bližnje travnike.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-9 (od skupaj 8)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!