• GoHome Professional
nepremičnine maribor z okolico vsaj 260 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine maribor z okolico vsaj 260 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine maribor z okolico vsaj 260 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine maribor z okolico vsaj 260 m2" je bilo najdenih 191 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 694 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manjši)
    • 270 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 37000 eur
    • do 47000 eur (povprečna cena)
    • do 56000 eur
    • do 471 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.275.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, Večje investicijsko zemljišče v Hočah - 18.071 m2, prodamo. Cena: 1.275.000,00 EUR Na mirni idilični lokaciji v Hočah prodamo večje stavbno zemljišče skupne površine 18.071 m², namenjeno investicijski gradnji za trg. Velika površina omogoča različne tipe stanovanjske....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 41.100 € na 38.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NEBOVA, 38.000 €, 1027,00 m2 cca 40 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.05.2024 - 41.098 €
03.04.2025 - 41.100 €
23.04.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2024.,

www.indomio.si

1.027 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo gradbeno parcelo v velikosti 1.027,43 m2, ki se nahaja v naselju Nebova. Ta parcela ponuja izjemno priložnost za izgradnjo vašega sanjskega doma, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela se nahaja v naselju Nebova, ki je del Maribora.....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 101.900 €, 1274,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

1.274 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 101.900,00 EUR Zazidljiva parcela v skupni izmeri 1.274 m² se nahaja v naselju Log v bližini Bristrice ob Dravi. Parcela je namenjena gradnji, kar omogoča različne možnosti uporabe v skladu z veljavno prostorsko zakonodajo. Lokacija v Logu predstavlja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SELNICA OB DRAVI, 1.150.000 €, 1528,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

1.528,6 m2, gostinski lokal, s prehrano, zgrajen l. 1826, adaptiran l. 2022, 2.104 m2 zemljišča, Domača gostilna v Selnici ob Dravi, prodamo. Cena: 1.150.000,00 EUR Na dobro vidni in frekventni lokaciji v Selnici ob Dravi prodajamo prehrambni gostinski lokal in stanovanjski objekt.....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Studenci, 399.000 €, 1062,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

1.062 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1959, adaptiran l. 1981, 1.043 m2 zemljišča, P+1+M/P+1+M, Na Studencih prodamo poslovno stavbo, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Na Studencih prodamo poslovno stavbo, ki je bila po podatkih GURS zgrajena leta 1959. V pritličju so skladiščni....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 792.275 €, 18425,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

18.425 m2, zazidljiva, RADIZEL, ekskluzivno vam predstavljam investicijsko gradbeno zemljišče, v izmeri cca 18.425 m2, s trafo postajo, vodovodnim priključkom na parceli, kanalizacijo v ulici, dovozom in OPPN-jem v pridobivanju. Sončna lega, v neposredni bližini infrastrukure. Primerna....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Tezno, 4.500.000 €, 2327,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

2.327,46 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2018, prodamo. Cena: 4.500.000,00 EUR V neposredni bližini AC izvoza Tezno prodamo sodoben poslovni objekt, kjer je še do pred kratkim deloval sodoben zdravstveni center. Objekt je povsem pripravljen za nadaljevanje opravljanja zdravstvene....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 3.150.000 €, 4500,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2025.,

www.indomio.si

4.500 m2, skladišče, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2016, 6.117 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 3.150.000,00 EUR Predstavljamo vam priložnost za nakup poslovnega objekta s proizvodno-skladiščnim delom in prizidanimi pisarnami ob glavni vpadnici za Maribor. Objekt s skupno površino 4.483....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, BISTRICA OB DRAVI, 450.000 €, 5387,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

5.387 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1886, adaptiran l. 2020, 2.761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR POSLOVNI KOMPLEKS V BISTRICI OB DRAVI – VAŠA PRILOŽNOST ZA POSLOVNI PREBOJ. ZGODOVINA IN PRILOŽNOST V ENEM Legendarna tovarna v Bistrici ob Dravi, kjer so nastajali....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 141.920 €, 1774,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

1.774 m2, zazidljiva, Spoštovani,prodamo zemljišče s parcelno št. 701/9, k. o. 636 Kamnica v velikosti 1774 m2 na dvignjeni in osončeni parceli ob naslovu Kamniška Graba 78a, Kamnica, Upravna enota Maribor, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Namenska raba zemljišča je v deležu 63% kot območje....

 
 
 
  Zemljišče, TRČOVA, 279.000 €, 6781,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

6.781 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom. Si želite miru, narave in razgleda v občini Maribor? S prelepim razgledom, na s soncem obsijani lokaciji, prodamo zemljišče primerno za izgradnjo stanovanjske....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

1.062 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1959, 1.043 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST v Mariboru. V Industrijski Coni Studenci prodamo Poslovno-Skladiščni Objekt po ZNIŽANI CENI. Na voljo je poslovno-skladiščni objekt na atraktivni lokaciji....

 
 
 
  Zemljišče, CELESTRINA, 179.000 €, 3100,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2025.,

www.indomio.si

3.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Večje zazidljivo zemljišče v Malečniku, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v naselju Celestrina (Malečnik 2), v skupni izmeri približno 3.100 m².Gre za izjemno priložnost v enem najbolj priljubljenih in hitro razvijajočih....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, LIMBUŠ, 1.089.000 €, 1050,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.03.2026.,

www.indomio.si

1.050 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2006, 2.423 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.089.000,00 EUR V Poslovni coni Limbuš prodamo poslovni objekt z industrijsko-skladiščnimi prostori in s pisarnami. Objekt je bil zgrajen leta 2006. Višina industrijsko-skladiščnih prostorov je....