• GoHome Professional
nepremičnine najceneje 100 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • nepremičnine najceneje 100 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine najceneje 100 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine najceneje 100 m2" je bilo najdenih 242 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.299 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manjši)
    • 100 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 150000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 220000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PORTOROŽ, 410.000 €, 97,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.indomio.si

97,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1963, P/1 nad., Pol hiše z vrtom od spredaj, do morja vodi kratka, posebna pešpot, pritličje samostojne stanovanjske hiše v centru Portoroža z dvoriščem in vrtom velikosti 333 m2,200 m do morja, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Pogoj prodajalca je,....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 410.000 €, 97,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

97,6 m2, bivalen, zgrajen l. 1963, 333 m2 zemljišča, Pol hiše z vrtom od spredaj, do morja vodi kratka, posebna pešpot, pritličje samostojne stanovanjske hiše v centru Portoroža z dvoriščem in vrtom velikosti 333 m2,200 m do morja, prodamo. Cena: 410.000,00 EUR Pogoj prodajalca je,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 410.000 €, 103,20 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391001-75 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji svetlega štirisobnega stanovanja neto tlorisne površine 103,2 m2. Objekt se nahaja na odlični, mirni lokaciji v samem mestnem središču, na Kersnikovi ulici. Objekt ima dvigalo ter je lepo vzdrževan. Parkiranje....

 
 
 
  Hiša, RAKOVNIK, 415.000 €, 108,00 m2 cca 3840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 108 m2, samostojna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2017, 204 m2 zemljišča, P+1, Svetla in urejena enodružinska hiša z vrtom, atrijem in balkonom. Mirna lokacija blizu centra Ljubljane, prodamo. Cena: 415.000,00 EUR V prijetni, mirni soseski na obrobju središče Ljubljane....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 419.000 €, 105,00 m2 cca 3990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

105,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1600, adaptirano l. 2005, 1. nad., prodamo. Cena: 419.000,00 EUR RAZGIBANO STANOVANJE V STROGEM CENTRU, 105,5 m2, 1. nad. V samem srcu stare Ljubljane, prodamo prostorno, prijetno in lepo razporejeno 4-sobno stanovanje z veliko značaja. Orientirano je....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 470.000 € na 420.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IZOLA, 420.000 €, 104,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.12.2025 - 470.000 €
10.04.2026 - 420.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

104,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRODAJA Posredujemo pri prodaji končne vrstne hiše v središču Izole. Nepremičnina ima tri etaže in skupna uporabna površina je 98,10 m2 ( in neto tlorisna površina je 104,70 m2). Ena lepših lastnosti te....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 435.000 €, 98,00 m2 cca 4440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, prodamo. Cena: 435.000,00 EUR Prodamo 3- sobno stanovanje v centru Ljubljane Na nakup je na voljo 3-sobno stanovanje na odliči lokaciji v centru Ljubljane v velikosti 98,40 m2. Stanovanje obsega: velik dnevni prostor kuhinjo spalnico otroško sobo....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 458.438 €, 94,50 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2022.,

www.nepremicnine-smuk.com

Nov apartma v izmeri 94,50 m 2 z lastnim parkiriščem v centru Kranjske Gore v popolnoma prenovljenem apartmajskem objektu NORDIC HOUSE KRANJSKA GORA – PRODAMO OBJEKT IMA PRAVNOMOČNO UPORABNO DOVOLJENJE APARTMA IMA MOŽNOST TURISTIČNEGA ODDAJANJA V centru Kranjske Gore prodamo popolnoma....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 460.000 €, 109,00 m2 cca 4220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.indomio.si

109,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2014, 3/3 nad., prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Na mirni lokaciji v samem središču Kopra, le korak stran od mestnega vrveža, se prodaja izjemen penthouse v tretjem nadstropju urejene stanovanjske stavbe brez dvigala. Stanovanje s premišljenim....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 465.000 €, 99,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2026.,

www.indomio.si

99,5 m2, 4-sobno, dupleks, zgrajeno l. 2002, 43 m2 zemljišča, pritličje, Eleganca bivanja v objemu narave - štirisobno duplex stanovanje v Nadgorici, Ljubljana, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR V eni izmed najbolj zaželenih in mirnih sosesk Ljubljane, v Nadgorici, je na voljo izjemno....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 470.000 €, 96,00 m2 cca 4900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

96,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, 1/4 nad., Terasasti bloki 3 - sobno stanovanje, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja z dvema prostornima balkonoma v mirnem in urejenem naselju v Kosezah, v terasastih blokih na Ulici Bratov Učakar. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI GROSUPLJEM, 470.000 €, 94,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GROSUPLJE, Brezje pri Grosupljem , v soseski Sončni Dvori , prodamo 3-sobno stanovanje , v skupni izmeri 94,20 m2, zgrajeno l. 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, ki je svetlo, energetsko učinkovito in funkcionalno zasnovano z uporabno površino v izmeri....

 
 
 
  Hiša, CERKLJE NA GORENJSKEM, 475.000 €, 103,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Hiša je bila zgrajena leta 1989 in popolnoma obnovljena v letu 2016. Približno polovico zemljišča predstavlja stavbno zemljišče, ostalo pa je gozdno zemljišče. .

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 479.000 €, 101,00 m2 cca 4740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

101,39 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1940, adaptirano l. 2009, 3/4 nad., prodamo. Cena: 479.000,00 EUR V prodaji – svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje v Spodnji Šiški, v neposredni bližini Pivovarne Union, parka Tivoli in centra Ljubljane. Na izjemno iskani lokaciji, v mirnem in urejenem....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 485.000 €, 98,00 m2 cca 4950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana - Šentvid, zgrajeno l. 1913, popolnoma prenovljeno l. 2025, PK./1. nad., v večstanovanjski hiši, neto tlorisna površina 98,00 m2, uporabna površina 98,00 m2, garaža s shrambo 24,20 m2, parkirno mesto 19,00 m2, vrt in terasa 279,00 m2. Cena: 485.000 EUR.....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 500.000 €, 98,00 m2 cca 5100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2025.,

www.indomio.si

98,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 1987, 24.483,02 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR NOVO MESTO, Petelinjek, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine 98,20 m2, zgrajene l. 1955. Hiša je zasnovana v treh etažah, P + N + M, ki so povezane z notranjimi....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 500.000 €, 109,00 m2 cca 4590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

109,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1701, adaptirano l. 2017, M/3 nad., prodamo. Cena: 500.000,00 EUR V starem mestnem jedru, na Gornjem trgu 10, s pogledom na Ljubljanski grad in samo streljaj od Plečnikove tržnice ter Tromostovja, prodamo popolnoma opremljeno 4-sobno stanovanje, primerno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 543.000 €, 100,50 m2 cca 5400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191136-1 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega 3-sobnega stanovanja v centru Ljubljane, v 4. nadstropju poslovno-stanovanjske stavbe na Slovenski cesti v Ljubljani. Stanovanje po podatkih Geodetske uprave RS obsega 100,5 m2 neto....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 549.000 €, 97,00 m2 cca 5660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

Stanovanje v dvostanovanjski hiši, Ljubljana Brod, zgrajeno l. 1972, prenovljeno l. 2025, P/1., skupna površina 144,80 m2, od tega bivalni prostor 96,90 m2, garaža, klet, balkon, 3 parkirna mesta, skupno zemljišče 437,00 m2. Cena: 549.000 EUR. Na Brodu na izredno mirni in zaželeni....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 560.000 €, 100,00 m2 cca 5600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2018, P+1+2+M, prodamo. Cena: 560.000,00 EUR Čudovita prenovljena hiša v Piranu Prodamo piransko hišo zgrajeno leta 1800, ki je bila skozi leta skrbno in ljubeče vzdrževana ter postopoma prenavljana. Hiša je bila deležna temeljite prenove,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

12.05.2026.,

www.indomio.si

108,23 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo.....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 570.000 €, 109,00 m2 cca 5230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

109 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2015, Trije apartmaji in terasa, prodamo. Cena: 570.000,00 EUR HIŠA S TREMI APARTAMJI in TERASO Le nekaj korakov od Tartinijevega trga v Piranu, se nahaja popolnoma prenovljena hiša velikosti 109 m², ki združuje izjemno lokacijo, premišljeno....

 
 
 
  Stanovanje, Podutik, 580.000 €, 93,00 m2 cca 6240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2024.,

www.indomio.si

93,9 m2, 3-sobno, v stavbi zgrajeni l. 2008, 238 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 580.000,00 EUR Na prodaj: Čudovito atrijsko stanovanje v sodobni soseski v Podotiku Ponujamo vam priložnost za nakup elegantnega atrijskega stanovanja, ki se nahaja v mirni in moderni soseski....

 
 
 
 
+16%

Spremembe cen iz 500.000 € na 580.000 € z dne 06.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, KRANJSKA GORA, 580.000 €, 109,60 m2 cca 5290 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.03.2026 - 500.000 €
06.04.2026 - 580.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

V centru Kranjske Gore smo zgradili, trostanovanjsko hišo v kateri se nahaja predmetno stanovanje, izdelano na ključ, z lastnim vhodom in čudovito teraso ter dvema parkirnima mestoma, ki bo zadovoljil tudi najzahtevnejše kupce. .

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2023, M/2 nad., V Portorožu prodamo ekskluziven 3-sobni penthouse s panoramskim razgledom na morje, vrtom in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Na eni izmed najbolj elitnih lokacij....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2023, prodamo 3 sobno penthouse 81 m2 z vrtom 132 m2, parkiriščem 82 m2, balkonom 7 m2 in teraso 13 m2 s prelepim pogledom na celoten piranski zaliv. stanovanje je bilo obnovljeno leta 2023, v hiši grajeni l 1984. ima gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 650.000 €, 103,00 m2 cca 6310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1896, adaptirano l. 2020, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Stanovanje sanj, v zgodovinskem centru mesta: Štirisobni duplex z vrtom 103,9 m² čistega prostora, miru in zasebnosti na prestižni lokaciji. Predstavljamo si vam izjemno priložnost za življenje....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 650.000 €, 105,00 m2 cca 6190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

105 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1932, 1/8 nad., prodamo. Cena: 650.000,00 EUR V urejeni meščanski stavbi z dvigalom je naprodaj prostorno, svetlo in zračno 3,5-sobno stanovanje, ki s svojo razporeditvijo nudi izjemen bivalni potencial. Razporeditev prostorov je funkcionalna in omogoča....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 680.000 €, 107,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

107,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, adaptirano l. 2024, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR MODERNO 4-SOBNO ATRIJSKO STANOVANJE NA MIRNI LOKACIJI, 107,7 m², 2 PARKIRNI MESTI Na mirni in zeleni lokaciji na Vrhovcih prodamo prostorno, svetlo in opremljeno 4-sobno atrijsko stanovanje. Nahaja....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, Po dogovoru, 100,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na hribovitem predelu,obsega tud vinograd .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, Po dogovoru, 102,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V stanovanju so zamenjana okna, prav tako je tudi prebeljeno, ima tudi balkon, kopalnica in WC sta ločena. .

 
 
 
  Hiša, LENDAVSKE GORICE, Po dogovoru, 103,60 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2024.,

www.halodom.com

PRODANA NEPREMIČNINA! .

 
 
 

Ste opazili napako?