• GoHome Professional
nepremičnine najceneje Zadnjih 7 dni - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • nepremičnine najceneje Zadnjih 7 dni - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine najceneje Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine najceneje zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 245 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.363 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eur
    • do 190000 eur (povprečna cena)
    • do 230000 eur
    • do 1900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 539.000 €, 129,00 m2 cca 4180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

129,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, 168 m2 zemljišča, P+1, top lokacija, opremljena, urejena, nadstrešek za 2 avtomobila, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Prodamo izjemno hišo, ki se nahaja na sončni in iskani lokaciji pod vznožjem Pohorja. Hiša je izredno kvalitetno grajena, s sodobno....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 549.000 €, 126,00 m2 cca 4360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

126,41 m2, 4-sobno, v stavbi zgrajeni l. 1897, 1. nad., vseljivo po dogovoru, prodamo. Cena: 549.000,00 EUR Naprodaj je izjemno prostorno 4-sobno meščansko stanovanje, ki zaradi dveh velikih sob nudi možnost tudi 5- ali celo 6-sobnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 550.000 €, 244,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

244,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, adaptirana l. 2024, 1.402 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Prostorna družinska hiša z ograjenim vrtom in dvema terasama V urejenem naselju v Vojniku je na voljo družinska hiša s parcelo 1.402 m². Hiša ima ograjen vrt in dve pokriti....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 559.000 €, 196,00 m2 cca 2850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

196,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1934, adaptirana l. 1995, K+P+M, staro meščanska vila, velika parcela, odlična lokacija, delno prenovljeno, vrt, parkirišče, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 559.000,00 EUR POSREDUJEMO PRI PRODAJI HIŠE - STAROMEŠČANSKE VILE V KAMNIKU. LOKACIJA: Kovinarska....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 565.000 €, 133,00 m2 cca 4250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

133,4 m2, dvojček, zgrajen l. 2008, prodamo. Cena: 565.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvojčka v Ljubljani (Rudnik) Za prodajo je na voljo prijeten in moderen dvojček, ki združuje prostornost, funcionalnost in domačnost. Dvojček nahaja se na odlični in mirni lokaciji na obrobju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 569.000 €, 108,00 m2 cca 5270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

108 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1976, pritličje, prodamo. Cena: 569.000,00 EUR Prostorno 4-sobno stanovanje z velikim atrijem – BS3 V mirnem in zelenem naselju BS3 prodamo svetlo in funkcionalno razporejeno stanovanje z velikim atrijem, ki nudi veliko zasebnosti in stik z naravo. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, ROŠPOH, 590.000 €, 284,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

284,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 885 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Maribor, ekskluzivna lokacija v Kamnici ob konjeniškem klubu - samostojna hiša na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Mariboru Top lokacija: 2 minuti iz centra, nasproti hipodroma Kamnica, na....

 
 
 
  Hiša, CELESTRINA, 590.000 €, 385,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

385,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Če iščete več prostora – ste ga pravkar našli. Le nekaj minut iz Maribora se nahaja res prostorna samostojna hiša, ki ponuja veliko možnosti za bivanje, delo ali kombinacijo obojega. Hiša je odlična....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 596.400 €, 213,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

213 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1939, adaptirana l. 2010, 156 m2 zemljišča, P+1+M, malija - obnovljena lepa dvostanovanjska hiša s pogledom na morje143,6 m2 stanovanjske površine na parceli s 156 m2 v popolnoma obnovljeni hiši v prijetnem istrskem stilu z dvema stanovanjema (vsako....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 598.000 €, 215,00 m2 cca 2780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

215 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 616 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 598.000,00 EUR Izjemna družinska hiša v mirnem naselju blizu Grosuplja s čudovitim razgledom Hiša se nahaja na privilegirani lokaciji, kjer uživate v popolnem miru in zasebnosti, hkrati pa ste le 8 minut vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2023, M/2 nad., V Portorožu prodamo ekskluziven 3-sobni penthouse s panoramskim razgledom na morje, vrtom in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Na eni izmed najbolj elitnih lokacij....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2023, prodamo 3 sobno penthouse 81 m2 z vrtom 132 m2, parkiriščem 82 m2, balkonom 7 m2 in teraso 13 m2 s prelepim pogledom na celoten piranski zaliv. stanovanje je bilo obnovljeno leta 2023, v hiši grajeni l 1984. ima gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 649.900 €, 447,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

447,64 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.220 m2 zemljišča, Poslovno-stanovanjskega objekta skupne neto tlorisne površine 447,65 m2 v Mestni četrti Studenci predstavlja odlično priložnost za opravljanje dejavnosti z možnostjo bivanja, prodamo. Cena: 649.900,00 EUR Osnovni objekt....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 650.000 €, 103,00 m2 cca 6310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1896, adaptirano l. 2020, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Stanovanje sanj, v zgodovinskem centru mesta: Štirisobni duplex z vrtom 103,9 m² čistega prostora, miru in zasebnosti na prestižni lokaciji. Predstavljamo si vam izjemno priložnost za življenje....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 650.000 €, 275,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

275 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.217 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kvalitetno grajene samostojne hiše v Šmartnem pod Šmarno Goro na lepi lokaciji z veliko parcelo. Hiša je grajena medetažno in je sestavljena iz predsobe, garaže s kurilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 690.000 €, 162,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

162 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR EKSKLUZIVNO PENTHAUS STANOVANJE V KOPRU – VAŠ SANJSKI DOM S POGLEDOM NA MORJE IN ALPE Predstavljamo vam luksuzno 162 m² veliko penthaus stanovanje na prestižni lokaciji Koper, kjer se združujejo sodobni komfort, naravna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 690.000 €, 164,00 m2 cca 4210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

164,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1983, 8/9 nad., dupleks s savno, teraso in izjemnimi razgledi v eni najbolj zaželenih sosesk, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega 5-sobnega stanovanja v trnovskih blokih - eni najbolj zaželenih sosesk v Trnovem. Nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, MOČVIRJE, 716.000 €, 716,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

716 m2, kmetijsko zemljišče, gozdno zemljišče, druga kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR Prodamo zemljišče v izmeri 716 m2 po ceni 1.000,00 EUR. Kupec poleg kupnine poravna stroške vpisa lastninske pravice na svoje ime in plača davek na promet nepremičnin v višini 2%....

 
 
 
  Hiša, SPODNJA POHANCA, 729.000 €, 205,00 m2 cca 3560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

205,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 2.555 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 729.000,00 EUR Ekskluzivna hiša z wellnessom v mirni naravi – Spodnja Pohanca (med Brežicami in Krškim) Na izjemni lokaciji v naselju Spodnja Pohanca, med Brežice in Krško, posredujemo pri prodaji prestížne....

 
 
 
  Hiša, HRVATINI, 730.000 €, 179,00 m2 cca 4080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

179,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR HRVATINI, SANJSKA HIŠA NA MORJU S PANORAMSKIM POGLEDOM Predstavljamo vam izjemno priložnost za tiste, ki sanjajo o življenju ob morju – prostorno in svetlo hišo s čudovitim panoramskim pogledom....

 
 
 
  Hiša, LOG PRI BREZOVICI, 803.000 €, 300,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 373 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 803.000,00 EUR EKSKLUZIVNA VRSTNA HIŠA – LOG PRI BREZOVICI Izjemna lokacija | svetloba, prostor, udobje | vrt in mir Ali sanjate o domu, kjer združujete sodobno bivanje, naravo in udobje? Predstavljamo vam čudovito....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 885.000 €, 223,00 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

223,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2025, 309 m2 zemljišča, popolnoma prenovljeno, opremljeno, garaža, prodamo. Cena: 885.000,00 EUR Vrhunsko prenovljen dom za tiste, ki iščejo kakovost brez kompromisov. Na mirni in urejeni lokaciji v Šentvidu posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 900.000 €, 248,00 m2 cca 3630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

248 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, adaptirana l. 2008, 667 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 900.000,00 EUR Sanjski dom v osrčju Kranjske Gore – popolna investicijska priložnost Vabljeni v objem narave, le nekaj korakov od vrveža centra, kjer se udobje prepleta z neokrnjeno naravo.....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 900.960 €, 5631,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

5.631 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, posredujemo pri prodaji lepe urejene in uravnane parcele za industrijsko gradnjo u poslovni coni Logatec, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Na prodaj je zazidljiva parcela v velikosti 5.631 m², namenjena industrijski oziroma poslovni gradnji,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 990.569 €, 1319,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. Lokacija:....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 1.000.000 €, 410,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

410 m2, samostojna, zgrajena l. 1913, 1.509 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR Prestolnica miru in raja Ekskluzivna vila iz leta 1913 v čudoviti vasici blizu Kozine Predstavljamo vam popolnoma obnovljeno vilo, kjer se srečujeta prestiž zgodovine in sodobno udobje, na nadmorski....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOGATEC, 1.200.000 €, 609,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

609 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1935, 5.022 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 1.200.000 €, 5022,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

5.022 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega naselja! Nepremičnina, ki združuje....

 
 
 
  Zemljišče, BREZJE, 1.392.300 €, 13923,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

13.923 m2, zazidljiva, Na prodaj je stavbno zemljišče v Brezju/Maribor skupne izmere 13.923 m2, umeščeno v območje z veljavnim OPPN za stanovanjsko gradnjo, ki omogoča urejen razvoj stanovanjskega naselja nižje gostote (P+M), prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 NAMEMBNOST IN MOŽNOSTI GRADNJE....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.499.000 €, 388,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

388,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 613 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.499.000,00 EUR V Bežigradu prodamo samostojno hišo V mirni ulici v Bežigradu prodamo izjemno samostojno, družinsko hišo, ki združuje vrhunsko kakovost gradnje, sodobne tehnološke rešitve in premišljeno razporeditev....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.600.000 €, 298,00 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

298,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.600.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba - Vila z zgodovino in dušo na prestižni bežigrajski lokaciji. Predstavljamo vam izjemno priložnost za osvojitev avtentične, samostojne vile iz leta 1933, ki združuje čar preteklosti....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, VODICE, 2.499.000 €, 37,00 m2 cca 67540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

37,78 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2000, 1.422,23 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 2.499.000,00 EUR PRODAJA POSLOVNEGA KOMPLEKSA IN UVELJAVLJENEGA PODJETJA KALAN – ODLIČNA LOKACIJA OB AVTOCESTI (VODICE) Posredujemo pri prodaji poslovnega kompleksa skupaj z uveljavljenim....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, PESNICA PRI MARIBORU, 3.750.000 €, 3500,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

3.500 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2023, 34.593 m2 zemljišča, Na prodaj je večnamenski poslovno-razvojni kompleks na območju občine Pesnica pri Mariboru, ki združuje stabilen denarni tok in izrazit razvojni potencial, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR PRIHODKOVNI....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, Po dogovoru, 17500,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.salomon.si

Prodam gozd 5.124 m2 in kmetijsko zemljišče 12.461 m2. Ravnina, strojna obdelava. Pri Svetem Štefanu, občina Šmarje pri Jelšah. Gozd 5.124 m2 - 5000€ Njiva ravnina 12.462 m2 - 2€ na m2 031 262 504 Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, Po dogovoru
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

samostojna, vrstna, lahko je tudi starejša, kupimo. .

 
 
 

Ste opazili napako?