Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine najceneje balkon zadnjih 7 dni moderno" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.051 €/m2
Omeji iskanje
09.05.2026.,
www.indomio.si
285 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.157 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 299.500,00 EUR Dobrodošli v hiši, kjer se PROSTOR sreča z MOŽNOSTMI 285m² hiše + 80m² gospodarskega poslopja + 1157m² zemljišča = Vaš prihodnji LifeStyle....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si