• GoHome Professional
nepremičnine najceneje pritličje Nazadnje objavlje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine najceneje pritličje Nazadnje objavlje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine najceneje pritličje Nazadnje objavljeni oglasi

  • Za iskalni niz "nepremičnine najceneje pritličje nazadnje objavljeni oglasi" je bilo najdenih 38 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.052 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 210 m2
    • 250 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 190000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

40 m2, prostor za storitve, ambulanta, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR V Celje prodamo vrhunsko opremljen in popolnoma adaptiran poslovni prostor, primeren za izvajanje kozmetičnih, wellness in lepotnih storitev. Salon je v velikosti 40 m²....

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine najceneje pritličje nazadnje objavljeni oglasi'
460.000 €
120.000 €
175.000 €
  Hiša, VELIKI BREBROVNIK, 119.999 €, 151,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

151 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 7.275 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša na elitni lokaciji pri Jeruzalemu. 151 m2, 180° razgled, prenovljeno, klet, pritličje, mansarda. Preverite pogoje in turistični potencial, prodamo. Cena: 119.999,00 EUR V osrčju neokrnjene narave Jeruzalemskih....

 
 
 
  Hiša, BRESTOVICA PRI KOMNU, 198.000 €, 242,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

242,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 457 m2 zemljišča, Večja hiša z lastnim zasebnim dvoriščem, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V Brestovici pri Komnu sodelujemo pri prodaji avtentične kraške hiše z velikim dvoriščem. V mirni kraški vasici, le približno 3 km od nekdanjega mejnega....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 200.000 €, 208,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

208,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 233 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR V Idriji posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Gre za enostanovanjsko hišo, osnova objekta je iz leta 1952, dodatno je bilo nadzidano v 80-tih. Površina zemljišča je v izmeri 233 m2.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

151,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 3.096 m2 zemljišča, na koncu vasi, v neokrnjeni naravi, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih stanovanj, urejena gradbena dokumentacija, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Lokacija: v čistem,....

 
 
 
  Hiša, GORENJE VRHPOLJE, 220.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.kvadrat-nepremicnine.si

151,7 m², samostojna, zgrajena l. 1995, 3.096 m² zemljišča, na koncu vasi, v neokrnjeni naravi, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih stanovanj, urejena gradbena dokumentacija, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Lokacija : v čistem,....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 230.000 €, 346,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

346,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2010, 923 m2 zemljišča, Zgrajeno s kombinacijo različnih materialov. Industrijski tok posebej - starša sta imela gostinski lokal, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Hiša Sevnica, Blanca Na prodaj je večja hiša v bližini Sevnice, v kraju....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 240.000 €, 136,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

136,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2013, 2.797 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša ob gozdu, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Dol pri Hrastniku, ki je bila zgrajena leta 1977, ter stoji na 2.797 m2 velikem zemljišču.....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 257.000 €, 89,30 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in sončni lokaciji v Seči je naprodaj prijetno 2-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske hiše. .

 
 
 
  Hiša, DOLGA BRDA, 280.000 €, 193,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

193,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.200 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Na prodaj je stanovanjska hiša na izjemni razgledni lokaciji ob avstrijsko-slovenski meji, ki ponuja mirno bivanje v objemu narave ter odlično osončenost skozi ves dan. Hiša, zgrajena leta 1975,....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 295.000 €, 301,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.dfi.si

301 m², vrstna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2005, P+1+M, Vrstna hiša z stanovanjem ter poslovnim prostorom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Dodaten opis PRODAMO: Prostorna vrstna hiša z neizmernim potencialom v srcu Kamnika V samem centru Kamnika, le korak stran od najlepših mestnih....

 
 
 
  Hiša, VRHNIKA PRI LOŽU, 299.000 €, 240,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

240,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2001, 1.399 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Hiša se nahaja na robu narave, travnika in gozdov. Sama okolica hiše je zelo lepo urejena in ima obdelan zelenjavni vrt, lepo tlakovano dvorišče s fontano, travnate površine....

 
 
 
  Hiša, DOB, 319.000 €, 126,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

126,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2006, 1.728 m2 zemljišča, P+1+M, samostojna hiša na čudoviti lokaciji v naravi, velika parcela, odprta garaža z drvarnico, lopa, sadno drevje na parceli, velika parcela, lep razgled, narava, primerno za bivanje ali vikend, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA OB SOTLI, 330.000 €, 270,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

270,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 8.306 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR V Trebčah, v osrčju neokrnjene narave, posredujemo pri prodaji svetle in skrbno vzdrževane nepremičnine, ki obsega enostanovanjsko stavbo, pomožni kmetijski objekt in stavbo za spravilo....

 
 
 
  Hiša, ŠKALE, 350.000 €, 287,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

287,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, adaptirana l. 2020, 637 m2 zemljišča, P+1+M, V naselju Škale pri Velenju je naprodaj prostorna samostojna stanovanjska hiša, zgrajena leta 1989, ki se nahaja na parceli velikosti 637 m2 v prijetnem in sončnem okolju, le približno 500 m od jezera....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 276,20 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.agentkranj.si

V Zg. Bitnjah prodamo dvodružinsko hišo z pripadajočim zemljiščem. Hiša se je pričela grditi leta 1965 in je bila dokončana leta 1970. v pritličju objekta so pomožni prostori, v nadstropju eno stanovanje, v drugi etaži pa je bilo leta 2022 popolnoma obnovljeno še eno stanovanje. Ob....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 368.000 €, 195,00 m2 cca 1890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

195 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 1960, 337 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 368.000,00 EUR Prodaja se 1/2 solastniškega deleža nepremičnine( parc. v velikosti 674 m2) , ki v naravi predstavlja: stanovanjsko hišo v kateri sta 2 stanovanja in 2 solastnika ( klet....

 
 
 
  Hiša, TREBNJE, 388.000 €, 319,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

319 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1994, 6.886 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PONUDBA – IDILIČNO POSESTVO S ČUDOVITIM RAZGLEDOM V TREBNJEM Predstavljamo vam edinstveno priložnost za nakup nepremičnine, ki združuje popoln mir, naravno lepoto....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,10 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.agentkranj.si

Prodamo nizko energetsko klasično grajeno hišo v zaključni gradbeni fazi. Hiša obsega 173 m² neto tlorisne površine, v dveh etažah (pritličje +mansarda). Ogrevanje je predvideno z toplotno črpalko Mitsubishi, talno gretje povsod. Stavbno pohištvo kvalitetna okna in vrata, troslojna....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.639 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 1.600,00 EUR/m2 VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 495.000 €, 79,00 m2 cca 6270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

79,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2022, adaptirano l. 2023, 45 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR ZA PRODAJO JE NA VOLJO MODERNO DUPLEKS STANOVANJE Z ATRIJEM Na izjemni lokaciji, v neposredni bližini vse pomembne infrastrukture, je na voljo čudovito zasnovano dupleks stanovanje....

 
 
 
  Hiša, DRENOV GRIČ, 538.000 €, 324,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

324,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, adaptirana l. 2018, 3.558 m2 zemljišča, K+P+M, Posredujemo pri prodaji klasično grajene enostanovanjske hiše s skupno površino 324,7 m2, ki stoji na mirni in zeleni lokaciji v naselju Drenov Grič pri Vrhniki. Hiša, zgrajena leta 1998, stoji....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 
  Hiša, HRASTJE, 550.000 €, 457,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

457,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2002, 34.214 m2 zemljišča, K+P+M, Posest s samostojno hišo, le 10 min vožnje do centra Maribora, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR UE Maribor, Limbuš, Hrastje: prodamo posest s samostojno hišo, le 10 min vožnje do centra Maribora.....

 
 
 
  Hiša, DRAGOČAJNA, 588.000 €, 166,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

166 m2, dvojček, zgrajen l. 2016, 358 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 588.000,00 EUR SODOBNA DRUŽINSKA HIŠA S ČUDOVITIM RAZGLEDOM NA ALPE Lokacija: Dragočajna (blizu vseh potrebščin, a v mirnem okolju) Parcela:358 m² | Stanovanjska površina:166 m² | Leto izgradnje: 2016. NESKLADNA GRADNJA....

 
 
 
  Hiša, CELESTRINA, 590.000 €, 385,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

385,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Če iščete več prostora – ste ga pravkar našli. Le nekaj minut iz Maribora se nahaja res prostorna samostojna hiša, ki ponuja veliko možnosti za bivanje, delo ali kombinacijo obojega. Hiša je odlična....

 
 
 
  Hiša, PRESERJE PRI RADOMLJAH, 610.000 €, 216,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

216,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 478 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 610.000,00 EUR EKSKLUZIVNO: Vaš sanjski dom v oazi PRESERJE PRI RADOMLJAH Sodobna hiša – Ključ pripravljen za vas! Lokacija: Preserje pri Radomljah – Iskan, miren, a odlično povezan kotiček, kjer narava seže....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 680.000 €, 176,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

176 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 512 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST: Hisa s srcem v zelenih Vižmarjah MOZNOST DVEH SAMOSTOJNIH STANOVANJSKIH ENOT V ENI HIŠI! Parcela: 512 m² | Bivalna površina: 176 m² | Dodatni objekt: 20 m² | Leto gradnje: 1975....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 110,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

110 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/4 nad., 3-sobno stanovanje + garsonjera v pritličju, prodamo. Cena: cca 699.000,00 EUR V samem osrčju Piran, v neposredni bližini Tartinijev trg, prodamo čudovito trisobno stanovanje velikosti 90 m² ter garsonjero v pritličju....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dravlje, 735.000 €, 322,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

322 m2, vrstna, zgrajena l. 1989, 268 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 735.000,00 EUR TRIJE SVETOVI, EN DOM – DRAVLJE, LJUBLJANA Vrstna hiša z zelenim vrtom in tremi samostojnimi enotami 268 m² zemljišča · 322 m² neto tlorisa · 3 etaže · 3 domovi Lokacija, kjer mesto in mir živita skupaj....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 800.000 €, 539,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

539 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 2013, 1.492 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 800.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvostanovanjske hiše v Lescah na Gorenjskem Na prodaj je izjemna dvostanovanjska hiša v mirnem in urejenem okolju v Lescah, v neposredni bližini novega naselja Na Plani.....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 830.000 €, 299,00 m2 cca 2780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

299 m2, samostojna, zgrajena l. 2013, 420 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR SANJSKI DOM V SRCU ŠKOFJE LOKE – KJE SE ZGODI ČAROBNO ŽIVLJENJE Predstavljamo vam redko priložnost: samostojno stanovanjsko hišo na 420 m² veliki parceli, z 299 m² neto tlorisne površine, zgrajeno....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 850.000 €, 499,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

499 m2, hiša, zgrajena l. 1923, adaptirana l. 2023, 1.520 m2 zemljišča, V Črešnjevcih pri Gornji Radgoni se prodaja večja stanovanjska stavba z osmimi stanovanji, ki so trenutno vsa oddana v najem. Nepremičnina predstavlja zanimivo priložnost za investicijo oziroma nadaljnje oddajanje....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 930.000 €, 168,00 m2 cca 5540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

168 m2, atrijska, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2025, 422 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 930.000,00 EUR Vaše sanjsko bivanje: Popolnoma obnovljena atrijska hiša z neskončnimi možnostmi Popolnoma prenovljena in opremljena atrijska hiša s kakovostnimi materiali, ki se ne bo le odzivala....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, LAŠKO, 998.000 €, 1465,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

1.465 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2003, 3.250 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 998.000,00 EUR PRODAMO POSLOVNO – STANOVANJSKI OBJEKT Z NAJEMNIKI, 1.465 m², P+N+M, VEČJE PARKIRIŠČE Prodamo poslovno – stanovanjski objekt z urejenimi funkcionalnimi zemljišči in večjim parkiriščem....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-37 (od skupaj 37)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!