• GoHome Professional
nepremičnine najdražje Nazadnje objavljeni oglasi - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine najdražje Nazadnje objavljeni oglasi - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine najdražje Nazadnje objavljeni oglasi

  • Za iskalni niz "nepremičnine najdražje nazadnje objavljeni oglasi" je bilo najdenih 24 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.652 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 180000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 270000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MOSTEC, 740.000 €, 146,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.inf-ing.si

Ob Koseškem bajerju - na Mostecu se prodaja prostorno pet sobno stanovanje v velikosti 146 m², od tega je 127 m² uporabne površine. V stavbi je 9 stanovanj. Okna so menjana z električnimi žaluzijami. Stanovanju pripada: balkon, garaža, lastno parkirno mesto. Lokacija združuje zasebnost,....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 110,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

110 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/4 nad., 3-sobno stanovanje + garsonjera v pritličju, prodamo. Cena: cca 699.000,00 EUR V samem osrčju Piran, v neposredni bližini Tartinijev trg, prodamo čudovito trisobno stanovanje velikosti 90 m² ter garsonjero v pritličju....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 492.000 €, 122,00 m2 cca 4030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

122 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2009, P+1+2+M, tik ob promenadi, 50m od mandrača, 2 stanovanjska, delno obnovljena, TOP lokacija, prodamo. Cena: 492.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji svetle 2 stanovanjske vrstne hiše, ki se nahaja na zelo privlačni lokaciji,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine najdražje nazadnje objavljeni oglasi'
335.000 €
330.000 €
321.900 €
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,10 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.agentkranj.si

Prodamo nizko energetsko klasično grajeno hišo v zaključni gradbeni fazi. Hiša obsega 173 m² neto tlorisne površine, v dveh etažah (pritličje +mansarda). Ogrevanje je predvideno z toplotno črpalko Mitsubishi, talno gretje povsod. Stavbno pohištvo kvalitetna okna in vrata, troslojna....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 276,20 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.agentkranj.si

V Zg. Bitnjah prodamo dvodružinsko hišo z pripadajočim zemljiščem. Hiša se je pričela grditi leta 1965 in je bila dokončana leta 1970. v pritličju objekta so pomožni prostori, v nadstropju eno stanovanje, v drugi etaži pa je bilo leta 2022 popolnoma obnovljeno še eno stanovanje. Ob....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 63,00 m2 cca 4680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

63,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 289.000 €, 55,00 m2 cca 5260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

55,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2012, 4/4 nad., prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Draveljski gmajni prodamo svetlo, prijetno in obnovljeno stanovanje v bloku brez dvigala. Stanovanje je obrnjeno na notranjo stran in gleda na park. Parkiranje je mogoče....

 
 
 
  Hiša, DOLGA BRDA, 280.000 €, 193,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

193,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.200 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Na prodaj je stanovanjska hiša na izjemni razgledni lokaciji ob avstrijsko-slovenski meji, ki ponuja mirno bivanje v objemu narave ter odlično osončenost skozi ves dan. Hiša, zgrajena leta 1975,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 265.000 €, 134,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.inf-ing.si

V naselju Polje - Bohinjska Bistrica, se prodaja 4-sobno stanovanje v nadstropju 2-stanovanjske hiše. Hiša je l. 1974 in obnavljana l. 2004. Potrebna je osvežitve. Stanovanja so etažirana. Priključki so skupni. Pripada 289 m² zemljišča. .

 
 
 
  Hiša, IŽAKOVCI, 255.000 €, 315,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

315 m2, dvojček, zgrajen l. 1950, adaptiran l. 2007, 751 m2 zemljišča, K+P+M, enota dvojčka, z gospodarskim poslopjem, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR V manjši soseski hiš dvojčkov v Ižakovcih (občina Beltinci) prodamo starejšo, a dobro vzdrževano hišo – enoto dvojčka z letnico gradnje....

 
 
 
  Zemljišče, MENGEŠ, 254.400 €, 424,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

424 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, komunalno opremljena parcela za stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 600,00 EUR/m2 Dostop do parcele je neposredno z javne občinske ceste, parcela je prosta vseh bremen in je v celoti komunalno opremljena (na parceli se nahajajo vsi potrebni....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 240.000 €, 136,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

136,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2013, 2.797 m2 zemljišča, K+P+M, Hiša ob gozdu, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Dol pri Hrastniku, ki je bila zgrajena leta 1977, ter stoji na 2.797 m2 velikem zemljišču.....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 240.000 €, 325,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

325,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 1980, 394 m2 zemljišča, Ekskluzivna nepremičninska priložnost v Solkanu pri Novi GoriciTe nepremičninske priložnosti, ki jo predstavlja Keller Williams, ne smete zamuditi.V enem najbolj prepoznavnih, mirnih in zaželenih predelov širše....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 200.000 €, 208,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

208,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 233 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR V Idriji posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Gre za enostanovanjsko hišo, osnova objekta je iz leta 1952, dodatno je bilo nadzidano v 80-tih. Površina zemljišča je v izmeri 233 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJA VAS, 197.200 €, 2320,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.320 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 197.200,00 EUR Stavbno zemljišče za investicijo v skupni izmeri 2320 m2 se nahaja v Gorenji vasi - Poljane, natančneje v naselju Lučine. Lokacija omogoča dostop do naravnega podeželskega okolja, kar predstavlja prednost za različne investicijske....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,1 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1937, visoko pritličje, Na ulici Pariške komune v Mariboru posredujemo pri prodaji svetlega in zelo prostornega 2,5-sobnega stanovanja. Nahaja se v visokem pritličju urejene večstanovanjske stavbe iz leta 1937, ki s svojo arhitekturo ohranja prijeten....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 158.800 €, 30,00 m2 cca 5290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

30,3 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2026, 2/4 nad., v stavbi brez dvigala, skupna površina 30,30 m2, bivalni prostor 27,50 m2, klet v velikosti 2,80 m2, parkiranje pred stavbo, mirna lokacija ter odlična investicijska priložnost. Cena: 158.800 EUR, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 44,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

44,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1962, 3/4 nad., Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici - nizki stroški, odlična lokacija, prodamo. Cena: do cca 149.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici – nizki stroški, odlična lokacija Na odlični in mirni....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 144.990 €, 23,00 m2 cca 6300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

23,24 m2, garsonjera, zgrajena l. 1977, 2/4 nad., prodamo. Cena: 144.990,00 EUR Zelo lepa delno opremljena in adaptirana garsonjera v Štepanjskem naselju, vpisana ZK, vsi priključki. Kupec prevzame del placuia za posredovanje v višini 2% + DDV od dogovorjene cene. .

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 112.000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

58,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2006, P/1 nad., prodamo. Cena: 112.000,00 EUR Stanovanje se nahaja tik ob cesti pri Hoferju in Mercator centru. Odličen dostop do vseh trgovin in centra mesta tudi brez avtomobila. Stanovanje je v pritličnem delu hiše, ima površino....

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

40 m2, prostor za storitve, ambulanta, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR V Celje prodamo vrhunsko opremljen in popolnoma adaptiran poslovni prostor, primeren za izvajanje kozmetičnih, wellness in lepotnih storitev. Salon je v velikosti 40 m²....

 
 
 
  Zemljišče, GALICIJA, 78.000 €, 2348,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.348 m2, nezazidljiva, V naselju Galicija prodamo posest s stavbo- stanovanje in kmetijskim zemljiščem, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR V naselju Galicija prodamo zemljišče na katerem stoji stavba-vikend s hišno številko in vso infrastrukturo (voda, elektrika, čistilna naprava). Zemljišče....