• GoHome Professional
nepremičnine najdražje prvo nadstropje Zadnjih 14 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine najdražje prvo nadstropje Zadnjih 14 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine najdražje prvo nadstropje Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine najdražje prvo nadstropje zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 39 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.766 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 120 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, AJDOVŠČINA, 1.580.000 €, 440,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, 658 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne staromeščanske hiše na odlični lokaciji v centru Ljubljane, v neposredni bližini strogega mestnega jedra Ljubljane. Lokacija hiše omogoča čudovit pogled na Ljubljanski grad. Prostori so razporejeni....

 
 
 
  Poslovni prostor, STEGNE, 1.362.590 €, 1531,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

1.531 m2, skladišče, zgrajeno l. 1986, 1. nad., prodamo. Cena: 890,00 EUR/m2 PRODAMO SKLADIŠČE S PISARNAMI V POSLOVNI CONI V ŠIŠKI Na odlični lokaciji v poslovni coni v Šiški prodamo prostorne in funkcionalne poslovne prostore, ki so primerni za skladiščenje ali proizvodnjo ter spremljajoče....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 990.569 €, 1319,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. Lokacija:....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine najdražje prvo nadstropje zadnjih 14 dni'
319.000 €
790.000 €
750.000 €
  Hiša, LOG PRI BREZOVICI, 803.000 €, 300,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 373 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 803.000,00 EUR EKSKLUZIVNA VRSTNA HIŠA – LOG PRI BREZOVICI Izjemna lokacija | svetloba, prostor, udobje | vrt in mir Ali sanjate o domu, kjer združujete sodobno bivanje, naravo in udobje? Predstavljamo vam čudovito....

 
 
 
  Hiša, HRVATINI, 730.000 €, 179,00 m2 cca 4080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

179,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR HRVATINI, SANJSKA HIŠA NA MORJU S PANORAMSKIM POGLEDOM Predstavljamo vam izjemno priložnost za tiste, ki sanjajo o življenju ob morju – prostorno in svetlo hišo s čudovitim panoramskim pogledom....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 670.000 €, 708,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

708,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1960, prodamo. Cena: 670.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL S PIVNICO, LEGENDARNO IME, FREKVENTNA LOKACIJA, PRIČETEK DELA TAKOJ Na odlični lokaciji, v osrčju mestnega življenja – tik ob Tehniških fakultetah – je naprodaj večnamenski poslovni objekt z....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 598.000 €, 215,00 m2 cca 2780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

215 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 616 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 598.000,00 EUR Izjemna družinska hiša v mirnem naselju blizu Grosuplja s čudovitim razgledom Hiša se nahaja na privilegirani lokaciji, kjer uživate v popolnem miru in zasebnosti, hkrati pa ste le 8 minut vožnje....

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 596.400 €, 213,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

213 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1939, adaptirana l. 2010, 156 m2 zemljišča, P+1+M, malija - obnovljena lepa dvostanovanjska hiša s pogledom na morje143,6 m2 stanovanjske površine na parceli s 156 m2 v popolnoma obnovljeni hiši v prijetnem istrskem stilu z dvema stanovanjema (vsako....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 559.000 €, 196,00 m2 cca 2850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

196,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1934, adaptirana l. 1995, K+P+M, staro meščanska vila, velika parcela, odlična lokacija, delno prenovljeno, vrt, parkirišče, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 559.000,00 EUR POSREDUJEMO PRI PRODAJI HIŠE - STAROMEŠČANSKE VILE V KAMNIKU. LOKACIJA: Kovinarska....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 549.000 €, 126,00 m2 cca 4360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

126,41 m2, 4-sobno, v stavbi zgrajeni l. 1897, 1. nad., vseljivo po dogovoru, prodamo. Cena: 549.000,00 EUR Naprodaj je izjemno prostorno 4-sobno meščansko stanovanje, ki zaradi dveh velikih sob nudi možnost tudi 5- ali celo 6-sobnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Hiša, PLUŽNA, 538.000 €, 183,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

183 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, 1.339 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 538.000,00 EUR Čudovito prenovljena hiša se nahaja v očarljivi vasici Plužna, le 5 minut od Bovca. Nepremičnina ima na novo nameščen solarni sistem, zaradi česar je v veliki meri energetsko samozadostna. Ponuja tri....

 
 
 
  Hiša, SPODNJE PRAPREČE, 528.000 €, 241,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

241,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 545 m2 zemljišča, P+1+M, Posredujemo pri prodaji čudovite enodružinske hiše na mirni, a hkrati dostopni lokaciji v naselju Spodnje Prapreče v občini Lukovica. Hiša se ponaša s sodobno razporeditvijo prostorov, velikim ograjenim zemljiščem in....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI GROSUPLJEM, 470.000 €, 94,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GROSUPLJE, Brezje pri Grosupljem , v soseski Sončni Dvori , prodamo 3-sobno stanovanje , v skupni izmeri 94,20 m2, zgrajeno l. 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, ki je svetlo, energetsko učinkovito in funkcionalno zasnovano z uporabno površino v izmeri....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 398.000 €, 86,00 m2 cca 4630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

86 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 1980, 522 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST – SODOBNA HIŠA V IDILIČNI LOKACIJI MOSTE - ZALOG –delno obnovljena hiša (2025) s 412 m² parcele in 86,5 m² stanovanjske površine. Predstavljamo vam delno....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Center, 376.000 €, 88,30 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.inf-ing.si

Za Bežigradom - Fondovi bloki, se prodaja svetlo 2-sobno meščansko stanovanje. Obsega 88,3 m² in se nahaja v prvem nadstropju od treh. Bivalne površine je 70 m². Stanovanju pripada še večja klet in prostor na podstrehi. Stanovanje odlikujejo visoki stropovi in velike okenske površine.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 376.000 €, 88,00 m2 cca 4270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

88,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1932, adaptirano l. 2020, 1/3 nad., prodamo. Cena: 376.000,00 EUR Za Bežigradom - Fondovi bloki, se prodaja svetlo 2-sobno meščansko stanovanje. Obsega 88,3 m2 in se nahaja v prvem nadstropju od treh. Bivalne površine je 70 m2. Stanovanju pripada še večja....

 
 
 
  Hiša, LAZE V TUHINJU, 350.000 €, 633,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990, 870 m2 zemljišča, K+P+1+M, 633 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1990,870 m2 zemljišča, K+P+1+M, Investicijska priložnost z neomejenimi možnostmiV Lazah v Tuhinju prodamo gostinsko-stanovanjski objekt, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
  Hiša, STARA CERKEV, 330.000 €, 192,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

192,56 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 1.767,2 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na izjemno mirni in sončni lokaciji v Stari Cerkvi blizu Kočevja je na voljo samostojna hiša s skupno površino 362,4 m², ki stoji na prostorni parceli velikosti 1.766 m². Nepremičnina se ponaša....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 319.900 €, 189,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

189,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, 623 m2 zemljišča, Večja stanovanjska hiša s pripadajočim objektom - skladišče, pomožni prostor, garaža za 2 avtomobila; Mestna četrt Studenci; 189,8 m2 + 108 m2 + 15,7 m2, J-Z, mirna ulica, vogalno zemljišče, prodamo. Cena: 319.900,00 EUR Spoštovani,....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 315.000 €, 75,00 m2 cca 4200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

75 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, 1/11 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR V kratkem bo na voljo 3-sobno stanovanje na odlični lokaciji, primerni za družine. (v bližini Kino Šiška, trgovina, 800m Gimnazija Šiška, vrtec, Aleja) Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju, orientirano na....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 299.500 €, 285,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

285 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.157 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 299.500,00 EUR Dobrodošli v hiši, kjer se PROSTOR sreča z MOŽNOSTMI 285m² hiše + 80m² gospodarskega poslopja + 1157m² zemljišča = Vaš prihodnji LifeStyle....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 278.990 €, 121,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

121,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2000, 1/3 nad., V centru Maribora na Partizanski cesti je naprodaj poslovni prostor površine 121,3 m2. Nahaja se v prvem nadstropju poslovne stavbe in obsega štiri pisarne, čajnico ter lastne sanitarije. Prostori so neopremljeni,....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2004, 1/M, Delno opremljeno zelo iskana lokacija, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR PROSTORNO 2-SOBNO STANOVANJE (60 m²) Z LASTNIM PARKIRIŠČEM Na voljo je izjemno funkcionalno stanovanje na mirni in zelo iskani lokaciji. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 254.000 €, 50,00 m2 cca 5080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

50,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2008, 1/1 nad., V centru Kopra prodamo svetlo 2-sobno stanovanje v 1. nadstropju zgodovinske palače, z dodatnim dostopom do podstrešja (27,4 m2) - možnost združitve s stanovanjem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 254.000,00 EUR....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJE GORJE, 239.000 €, 78,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

78,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, 1. nad., sobno stanovanje v zgornjih gorjah - mirna lokacija, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR PRODAMO 3-SOBNO STANOVANJE V ZGORNJIH GORJAH – MIRNA LOKACIJA V Zgornjih Gorjah prodamo svetlo in prostorno 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 238.000 €, 103,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2024, 50 m2 zemljišča, P+1+2, V Koštaboni prodamo popolnoma obnovljeno vrstno hišo z dvemi kmetijskimi parceli, na mirni lokaciji, obdani z naravo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 238.000,00 EUR V Koštaboni prodamo popolnoma....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, DIVAČA, 185.000 €, 73,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

73,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, 1. nad., V Divači prodamo 3-sobno stanovanje (61,1 m2) z dodatno sobo (12,7 m2) v 1. nadstropju. Možnost združitve v eno enoto. Stavba iz leta 1900, fasada obnovljena 1993, streha 2002. Pripadajo 2 parkirni mesti. Ogrevanje na plin (CK). Mirna lokacija....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1903, 1/2 nad., Prostorno 2-sobno stanovanje ob Koroški cesti s parkiriščem na dvorišču, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR V stavbi ob Koroški cesti prodamo v celoti opremljeno 2-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju delno obnovljene stanovanjsko-poslovne....

 
 
 
 
+3%

Spremembe cen iz 140.000 € na 144.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, BERTOKI, 144.000 €, 72,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 140.000 €
07.05.2026 - 144.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, 47 m2 zemljišča, P+M, Hiša za obnovo na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR Prodamo hišo za obnovo v Bertokih V Bertokih mirni lokaciji na naslovu Cesta med vinogradi se nahaja hiša v dveh etažah, namenjena prenovi. Zgrajena je bila leta....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....