• GoHome Professional
nepremičnine nazadnje objavljeni oglasi do 112 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine nazadnje objavljeni oglasi do 112 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine nazadnje objavljeni oglasi do 112 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine nazadnje objavljeni oglasi do 112 eur/m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 106 eur/m2 (malo cenejši)
    • 117 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOBARID, Po dogovoru cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.07.2018.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-375 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo stavbno zemljišče, delno za turizem in delno za industrijsko dejavnost. V celoti stavbno zemljišče, dostop do javne asfaltne ceste, bližina glavne ceste skozi Bovec. cena: 82€/m2. Prodajalcu povejte da ste oglas videli....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Radvanje, 148.980 €, 1337,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

1.337 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 148.980,00 EUR Pozdravljeni, Parcela v velikosti 1337 m2 se nahaja v Mariboru, pod Ledino. Parcela je primerna, za raznoliko uporabo, odvisno od prostorskih in urbanističnih ureditev. Glede na svojo lokacijo je primerna za različne naložbene projekte,....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 87.000 € na 80.000 € z dne 04.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PODKRAJ PRI VELENJU, 80.000 €, 718,00 m2 cca 110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.03.2026 - 87.000 €
04.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

718 m2, zazidljiva, Gradbena parcela z gradbenim dovoljenjem v pridobivanju, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Na lepi razgledni točki je na prodaj parcela za gradnjo. Parcela je na sončni strani. V bližini so vsi komunalni priključki. Na parceli je predvidena modrna enostanovanjska hiša,....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 55.000 €, 495,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

495 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, naprodaj - stavbno zemljišče na artvižah, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR V mirni brkinski vasi Artviže, obdani z naravo in razgledi na Slavnik, Snežnik ter Učko, je naprodaj stavbno zemljišče, ki ga sestavljata dve parceli v skupni velikosti 495m²....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 46.000 € na 44.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 44.000 €, 396,00 m2 cca 110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.03.2026 - 52.000 €
14.03.2026 - 47.000 €
18.03.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 44.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

396 m2, zazidljiva, V Konjiški vasi prodamo stavbno zemljišče v izmeri 396 m2 (GURS). Na zemljišču je starejši objekt, ki ni primeren za bivanje vendar ima hišno številko, elektriko in vodo. Parcela je ob gozdu in je pod zmernim naklonom. Dostop je urejen po javni cesti. Do centra....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.650.000 €, 15000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

ZA ZNANEGA KUPCA IŠČEMO INDUSTRIJSKO STAVBNO ZEMLJIŠČE KOT INVESTICIJA .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 75.460 €, 686,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja nad vasjo Velika loka. Sončna lega v okolici gozda z pogledom na dolino Velike loke in Žalne. Na mirni lokaciji. V bližini so še 3-4 počitniške hišice. Od mesta Grosuplje oddaljeno 5 km. Do avtoceste cca. 5min. Dobra cestna povezava. Na parceli je manjši sadovnjak....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 3.036.330 €, 27603,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.indomio.si

27.603 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 110,00 EUR/m2 Na prodaj je parcela št. 817/25, k.o. Bršljin s površino 27.603 m2. Namenska raba: 83,5% druga območja centralnih dejavnosti in 16,5% gozdnega zemljišča. Cena zazidljivega dela: 110 EUR/m2 Cena gozdnega zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 110.000 €, 1000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2025.,

www.indomio.si

1.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 1000m2, predhodno bo potrebna parcelacija dela zemljišča. Zemljišče se nahaja v naselju Vogrsko (del v smeri proti Prvačini) na Goriškem. Telekomunikacije so ob dostopni poti, elektrika je na....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVLJE PRI CELJU, 489.390 €, 4449,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2024.,

www.indomio.si

4.449 m2, zazidljiva, celje, trnovlje pri celju, zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 110,00 EUR/m2 V naselju Trnovlje pri Celju je naprodaj 4449 m2 zazidljivega zemljišča, ki je primerno za gradnjo šestih eno ali dvostanovanjskih objektov. Voda in elektrika v bližini. Zemljišče se....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 112 eur/m2 (1344)
  • nepremičnine nazadnje objavljeni oglasi (4)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!