• GoHome Professional
nepremičnine podravska čim manjše ogrevanje na pli - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska čim manjše ogrevanje na pli - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska čim manjše ogrevanje na plin

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska čim manjše ogrevanje na plin" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.621 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 190 m2
    • 230 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 170000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PTUJ, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

82,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1880, P/2 nad., V centru Ptuja tik pod gradom je naprodaj staromeščansko stanovanje. Po Gursu obsega 82,2 m2 neto tlorisne površine in se nahaja v pritličju. Obsega kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, kopalnico ter dve prehodni sobi. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 220.500 €, 94,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

94,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 2009, 3. nad., Priložnost na Teznu - delno prenovljeno 3-sobno stanovanje, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 220.500,00 EUR Priložnost na Teznu – sodobno prenovljeno 3-sobno stanovanje, vseljivo takoj! Predstavljamo vam prostorno 3-sobno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 219.000 €, 102,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

102,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1931, 436 m2 zemljišča, 3s-stanovanje v hiši z garažo in P na Taboru, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR Na zanimivi lokaciji na Taboru, prodamo 3-sobno stanovanje v zgornjem nadstropju dvostanovanjske hiše. Hiša se nahaja na Ulici Pariške komune, praktično....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska čim manjše ogrevanje na plin'
109.000 €
259.000 €
210.000 €
  Stanovanje, KAMNICA, 315.000 €, 113,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

113 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR 3-sobno stanovanje z zastekljeno teraso in parkiriščem v kleti Le nekaj minut iz centra Maribor, v objemu mirne in zelene Kamnice, se nahaja stanovanje, ki ni zgolj prostor za bivanje –....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 140.000 €, 194,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

194,2 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1730, 1/1 nad., Izredna priložnost, na prodaj je celotna etaža v staro meščanski hiši, v Prešernovi ulici, na Ptuju, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Ptuja, na Prešernovi ulici, prodajamo eno etažo v prostorni staro....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 350.000 €, 198,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

198 m2, samostojna, zgrajena l. 1928, adaptirana l. 1986, 912 m2 zemljišča, K+P+1+M, 2 stanovanji v stanovanjski hiši in garaža, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Na atraktivni lokaciji na Vrbanski cesti v Mariboru, v večstanovanjski hiši z vrtom, prodajamo polovico objekta z dvema stanovanjema....

 
 
 
  Hiša, JURŠINCI, 189.000 €, 224,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

224 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1937, adaptirana l. 2008, 1.200 m2 zemljišča, naprodaj urejena in vzdrževana hiša, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR V Sakušaku, na mirni in sončni lokaciji, posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše skupne izmere 224,2, m, od tega 143,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 780.000 €, 250,00 m2 cca 3120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1926, adaptirana l. 1990, 670 m2 zemljišča, Vila na elitni lokaciji, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Prodamo čudovito meščansko vilo v Art-deco slogu na Tomšičevem drevoredu, v neposredni bližini mestnega parka in centra mesta. Vila s pripadajočim zemljiščem....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 480.000 €, 412,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.indomio.si

412,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2005, 1.200 m2 zemljišča, Na odlični lokaciji v Mariboru, tik ob Tomšičevem drevoredu in mestnem središču, se prodaja velika, lepo vzdrževana družinska hiša s 412,1 m2 uporabne površine. Gre za redko priložnost za vse, ki iščete....

 
 
 
  Poslovni prostor, OREHOVA VAS, 595.000 €, 472,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2025.,

www.indomio.si

Poslovno-stanovanjska samostojna stavba, Podravska – Maribor (Orehova vas), zgrajena l. 1890, obnovljena l. 1993, P+1+M, skupna neto površina 472 m2, zemljišče 280,00 m2, parkirna mesta. Cena: 595.000 EUR. V Orehovi vasi, ki je oddaljena 9 km od centra Maribora in le streljaj od Hočkega....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Tabor, 3.450.000 €, 4116,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

4.116,5 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1940, adaptiran l. 2001, 11.506 m2 zemljišča, Maribor - Tabor, na Vodovodni ulici 20, ekskluzivno naprodaj poslovno-industrijski kompleks, v neposredni bližini obvoznice Tržaška in AC priključka. Izjemna lokacija in priložnost nakupa....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 11)

<< <1> >>