Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine podravska 240 m2 z atrijem" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.120 €/m2
Omeji iskanje
03.10.2025.,
www.indomio.si
250 m2, samostojna, zgrajena l. 1926, adaptirana l. 1990, 670 m2 zemljišča, Vila na elitni lokaciji, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Prodamo čudovito meščansko vilo v Art-deco slogu na Tomšičevem drevoredu, v neposredni bližini mestnega parka in centra mesta. Vila s pripadajočim zemljiščem....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si