• GoHome Professional
nepremičnine podravska 260 m2 najceneje balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska 260 m2 najceneje balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska 260 m2 najceneje balkon

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska 260 m2 najceneje balkon" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.101 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 250 m2 (malo manjši)
    • 270 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 86000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 130000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ZGORNJA VELKA, 129.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni sončni lokaciji na Zgornji Velki, v manjšem naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 2.188 m2, na sončni legi, delno ravno in delno pod naklonom, v celoti gradbeno,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 115.000 €, 270,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanjsko hišo, veliko 270m2, zgrajeno 1973, skoraj v celoti obnovljeno v l.2010 prodam za 115.000,00. Stoji v mirnem delu naselja Spodnje Hoče, zadnja v slepi ulici. Zelo primerna za mlade družine. V spodnji etaži ni predelnih sten, ker je trenutno skladišče. Lahko se preuredi....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 149.800 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, 2.265 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 149.800,00 EUR Slovenska Bistrica - Zgornja Polskava, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1978. Hiša po podatkih GURS meri 128,5 m2 (bivalni prostor 65,5 m2, garaža 15 m2, klet....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska 260 m2 najceneje balkon'
148.000 €
240.000 €
249.000 €
  Kmetija, ZGORNJA VELKA, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-290 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Tratah, le 1,5 km od mejnega prehoda Cmurek z Avstrijo, prodamo manjšo kmetijo, ki jo sestavljajo stanovanjska hiša, manjše gospodarsko poslopje, pomožni kmetijski objekti in zemljišče. Kmetija je primerna za turistično....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 230.000 €, 243,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490151007-522 Ogled oglasa na strani ponudnika V strnjenem spalnem naselju hiš konec slepe ulice v Lenartu v Slovenskih goricah prodamo skrbno, redno vzdrževano in negovano hišo, z letnico izgradnje 1991, nazadnje obnovljeno 2022 (kopalnica),....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 259.000 €, 243,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša ima 243 m2 tlorisne površine, leži na parceli 979m2, v njej je opremljen gostinski lokal (100m2) in dva stanovanja, manjše(60m2) z balkonom je v 1.nad.nad gost.lokalom in ima kuhinjo, kopalnico, dnevno sobo in še 2 sobi, večje(115m2) v pritličju pa ima poleg kuhinje, kopalnice,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 280.000 €, 236,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo lepo vzdrževano medetažno stanovanjsko hišo, po podatkih GURS-a skupne površine 235,5 m2. Hiša se nahaja na mirni in sončni legi, v naselju stanovanjskih hiš ter je zadnja v vrsti. Prostori v hiši so....

 
 
 
  Kmetija, KRESNICA, 295.000 €, 267,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska - Šentilj, zgrajena l. 1968, K+P+M, neto tlorisna površina 267,00 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 86.943,00 m2. Cena: 295.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Na sončni in mirni lokaciji....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 350.000 €, 245,00 m2 cca 1430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

245,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2005, 778 m2 zemljišča, P+1+M, Na odlični lokaciji v središču Zgornje Polskave se prodaja prostorna in dobro vzdrževana stanovanjska hiša z 245,7 m2 neto tlorisne površine na urejeni parceli velikosti 778 m2. Hiša nudi možnost....

 
 
 
  Hiša, ROGOZA, 365.000 €, 250,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

250,84 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, adaptirana l. 2020, 942 m2 zemljišča, -vsa infrastruktura v bližini-avtocestni izvoz 500 m-popolnoma renovirana in opremljena hiša-mirna lokacija-bližina mesta, hkrati pa v naravi, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR PRODAJA SE POPOLNOMA OBNOVLJENA....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI DUPLEK, 380.000 €, 274,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2012, 1.176 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR V slikovitem Spodnjem Dupleku, v občini Duplek, se nahaja elegantna trietažna stanovanjska hiša (260m²), zgrajena leta 1991. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi, predvsem....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 465.000 €, 280,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

280,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2000, 914 m2 zemljišča, K+P+M, samostojna hiša, Maribor, Tabor, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR Maribor, Tabor: na odlični lokaciji je naprodaj prostorna hiša s samostojno garažo. Skrbno negovano zemljišče je velikosti 914 m2. Površina....

 
 
 
  Hiša, ROŠPOH, 590.000 €, 284,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

284,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 885 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Maribor, ekskluzivna lokacija v Kamnici ob konjeniškem klubu - samostojna hiša na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Mariboru Top lokacija: 2 minuti iz centra, nasproti hipodroma Kamnica, na....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 13)

<< <1> >>