• GoHome Professional
nepremičnine podravska 270 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska 270 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska 270 m2 urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska 270 m2 urejeno" je bilo najdenih 13 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.354 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 130000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Kmetija, ZGORNJA VELKA, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-290 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Tratah, le 1,5 km od mejnega prehoda Cmurek z Avstrijo, prodamo manjšo kmetijo, ki jo sestavljajo stanovanjska hiša, manjše gospodarsko poslopje, pomožni kmetijski objekti in zemljišče. Kmetija je primerna za turistično....

 
 
 
  Kmetija, KRESNICA, 295.000 €, 267,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska - Šentilj, zgrajena l. 1968, K+P+M, neto tlorisna površina 267,00 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 86.943,00 m2. Cena: 295.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Na sončni in mirni lokaciji....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 465.000 €, 280,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

280,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2000, 914 m2 zemljišča, K+P+M, samostojna hiša, Maribor, Tabor, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR Maribor, Tabor: na odlični lokaciji je naprodaj prostorna hiša s samostojno garažo. Skrbno negovano zemljišče je velikosti 914 m2. Površina....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska 270 m2 urejeno'
220.000 €
215.000 €
782.000 €
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Hiša, PESNICA, 445.000 €, 255,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

255,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, adaptirana l. 2014, 27.052 m2 zemljišča, K+P, Eksluzivno prodamo butično posestvo z zgodovinsko hišo, vinsko kletjo s prešo ter obsežnimi zemljišči, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR V zavetju valovite štajerske pokrajine, kjer se tradicija vinogradništva....

 
 
 
  Hiša, ROGOZA, 365.000 €, 250,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

250,84 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, adaptirana l. 2020, 942 m2 zemljišča, -vsa infrastruktura v bližini-avtocestni izvoz 500 m-popolnoma renovirana in opremljena hiša-mirna lokacija-bližina mesta, hkrati pa v naravi, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR PRODAJA SE POPOLNOMA OBNOVLJENA....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 385.000 €, 250,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1300, adaptirana l. 2015, 7.222 m2 zemljišča, mirno naselje, sončna lokacija, urejen asfaltiran dovoz, restavrirana hiša, odprti prostori, hiter dostop do Slovenske Bistrice, prodamo. Cena: 385.000,00 EUR CEZLAK, SLOVENSKA BISTRICA: Prodamo popolnoma....

 
 
 
  Hiša, RAČE, 219.000 €, 249,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.indomio.si

249,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 1.048 m2 zemljišča, P+1+M, blizu prometne infrastrukture, prostorna razporeditev sob, sončna lega, polno opremljeno, možnost dejavnosti v pritličju, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR MORJE PRI FRAMU; Strma 19: Prodamo lepo vzdrževano samostojno....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 269.000 €, 291,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

291,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2017, 555 m2 zemljišča, Z veseljem vam predstavljamo samostojno hišo v Lenartu v Slovenskih goricah, ki s svojo prostornostjo, premišljeno razporeditvijo in prenovo iz leta 2017 nudi udobno, kakovostno in brezskrbno bivanje v mirnem....

 
 
 
  Hiša, OREHOVA VAS, 290.000 €, 248,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

248 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, 549 m2 zemljišča, dvostanovanjska hiša, delno obnovljena, odlična lokacija, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na Rački cesti v Podravju je na voljo hiša, primerna za večjo družino ali dvogeneracijsko bivanje. Nepremičnina stoji v urejenem naselju....

 
 
 
  Stanovanje, HRASTOVEC, 549.500 €, 292,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.indomio.si

Turistični kompleks, Podravska, Hrastovec - Zavrč, trije samostojni objekti, leto gradnje 2023, skupna neto površina 292,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2451,00 m2. Cena: 549.500,00 EUR. Predstavljamo vam redko priložnost za nakup izjemne nepremičnine z velikim razvojnim....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 350.000 €, 245,00 m2 cca 1430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

245,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2005, 778 m2 zemljišča, P+1+M, Na odlični lokaciji v središču Zgornje Polskave se prodaja prostorna in dobro vzdrževana stanovanjska hiša z 245,7 m2 neto tlorisne površine na urejeni parceli velikosti 778 m2. Hiša nudi možnost....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-12 (od skupaj 11)