• GoHome Professional
nepremičnine podravska 320 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska 320 m2 najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska 320 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska 320 m2 najdražje" je bilo najdenih 35 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.189 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 80000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 120000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Center, 598.900 €, 350,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321068-84 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Krekovi ulici posredujemo pri prodaji 8 stanovanj, površine od 22,6 m2 do 52,8 m2. Prodaja se kompletno 5. nadstropje v staromeščanskem objektu brez dvigala, ki se nahaja v bližini fakultet in mestnega jedra.....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 782.000 €, 289,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

289 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 651 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 782.000,00 EUR Maribor – Koroška vrata – Vrbanski plato Na eni najbolj cenjenih in iskanih lokacij v Mariboru je naprodaj samostojna, svetla in arhitekturno premišljena hiša z bazenom, ki združuje kakovostno gradnjo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRESTERNICA, 750.000 €, 310,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

310,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2013, 240,81 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Gaj nad Bresternico, Šober – gostinsko turistična poslovna priložnost v objemu narave Izkoristite priložnost svojega življenja in ustvarite uspešen posel na sanjski lokaciji,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska 320 m2 najdražje'
550.000 €
549.500 €
500.000 €
  Hiša, BRESTERNICA, 750.000 €, 310,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2024.,

www.indomio.si

310,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, adaptirana l. 2013, 240,81 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Gaj nad Bresternico, Šober – gostinsko turistična poslovna priložnost v objemu narave Izkoristite priložnost svojega življenja in ustvarite uspešen posel na sanjski lokaciji,....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA POHORJU, 699.900 €, 293,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2024.,

www.indomio.si

293 m2, samostojna, zgrajena l. 1810, adaptirana l. 2007, 6.487 m2 zemljišča, Novega lastnika išče čudovito posestvo s hišo zgrajeno leta 1810 in obnovljeno l. 2007 v aristokratsko podeželskem stilu. Ta edinstvena rezidenca z bogato zgodovino nudi hkrati udobje sodobnega podeželskega....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.640 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 492.640,00 EUR VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.639 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 1.600,00 EUR/m2 VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 460.000 €, 319,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

319,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2022, 524 m2 zemljišča, K+P+1, Velika hiša s 3 stan. v bližini centra Maribora, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Za vse, ki iščete: - veliko vzdrževano in lepo urejeno hišo s tremi ločenimi stanovanji za več družinsko bivanje ali....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 450.000 €, 339,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-314 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora na elitni lokaciji pod Kalvarijo prodamo dvonadstropno neobaročno vilo. Zgrajena je bila leta 1903, projektant je bil Karl Koenig. Imate izjemno priložnost za nakup hiše v centru mesta, vendar....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 420.000 €, 350,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

350 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1900, 1.360 m2 zemljišča, pritličje, prodamo poslovne prostore za trgovsko dejavnost, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR Prodamo večje pritlične poslovne prostore namenjene trgovski dejavnosti, ki se nahajajo v samem centru Maribora, na Partizanski....

 
 
 
  Hiša, PESNICA, 389.000 €, 330,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Opis nepremičnine: - Lokacija: Zgornja Velka, občina Šentilj, ob meji z AT - Velikost zemljišča: 7 hektarjev (vključno z manjšim gozdom) - Bivalna površina: 300 m2 - Letnik gradnje: 1980 - Lastniki: Prvi lastniki Hiša vključuje: - Pritličje: - Prostorna garaža z dvižnimi sekcijskimi....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, VELIKA NEDELJA, 380.000 €, 312,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2025.,

www.indomio.si

312,3 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1980, 2.694 m2 zemljišča, Poslovno trgovski objekt v Veliki Nedelji, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Novo na trgu! Večji poslovno-trgovski objekt se nahaja ob prometni cesti, ob vstopu v Veliko Nedeljo. Novejši objekt je bil zgrajen l. 1980,....

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 365.000 €, 333,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-308 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in iskani lokaciji v Bresternici prodamo samostojno družinsko hišo etažnosti (P+1+M). Hiša se nahaja v zadnji vrsti hiš z lepim pogledom na Dravo, na parceli velikosti 763 m2. z urejenim dostopom....

 
 
 
  Hiša, VURBERK, 345.000 €, 331,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321003-229 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo dobro vzdrževano stanovanjsko hišo, ki je bila dokončana in vseljena leta 2007. Skupna površina hiše je 331 m2, od tega je uporabne površine 223 m2, velikost kleti je 53 m2, balkon meri 19 m2. Hiša je zasnovana kot....

 
 
 
  Hiša, KORENJAK, 340.000 €, 311,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 85.733 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
 
-45%

Spremembe cen iz 549.000 € na 300.000 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, SELNICA OB MURI, 300.000 €, 312,00 m2 cca 960 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.03.2026 - 549.000 €
13.05.2026 - 300.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

312,4 m2, skladišče, zgrajeno l. 2015, 1.285 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Prodamo večje skladišče s pisarno V Selnici ob Muri, le 5 km iz Šentilja v smeri proti Sladkem Vrhu, prodamo novejši skladiščni prostor velikosti 292,7 m2, ob katerem je pisarna s čajno kuhinjo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Koroška Vrata, 287.000 €, 348,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

348,9 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1989, klet, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR Investicijska priložnost v centru Maribora na eni izmed najbolj edinstvenih lokacij, ki so še na voljo v centru. Velikost prostora je cca 348,9 m2, ki se nahaja v kletni etaži v dveh ladjah. Višina je....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

348,9 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1989, adaptiran l. 2025, klet, Spoštovani,predstavljamo vam izjemno investicijsko priložnost - lokal Gambrinusova klet v samem središču Maribora, na Gregorčičevi ulici. Gre za edinstveno nepremičnino z izrazitim značajem in velikim razvojnim potencialom,....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 295.000 € na 279.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, VINIČKA VAS, 279.000 €, 300,00 m2 cca 930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 295.000 €
06.05.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, adaptirana l. 2015, 15.906 m2 zemljišča, P+M, Posest, kmetija, Kmečki turizem, izletniška kmetija, poslovno stanovanjska hiša, hiša, dvostanovanjska, Gostinski lokal, BR nepremičnine, Lenart, Maribor, Vinička vas, BR, prodamo. Cena: 279.000,00....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 269.000 €, 291,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

291,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2017, 555 m2 zemljišča, Z veseljem vam predstavljamo samostojno hišo v Lenartu v Slovenskih goricah, ki s svojo prostornostjo, premišljeno razporeditvijo in prenovo iz leta 2017 nudi udobno, kakovostno in brezskrbno bivanje v mirnem....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 290.000 € na 265.000 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 265.000 €, 307,00 m2 cca 860 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2026 - 365.000 €
25.02.2026 - 290.000 €
06.05.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

307,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, adaptirana l. 2009, 3.502 m2 zemljišča, Na sončni lokaciji, oddaljeni od mestnega vrveža v Dobrovcih je na voljo samostojna hiša z gospodarskimi poslopji in pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, v skupni izmeri 7.284 m2. Hiša ponuja udobno bivanje....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 250.000 €, 295,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Mariboru cca 1.5 km od centra za AMZS Maribor,prodamo več stanovanj.Odlična lokacija za kakšno firmo oziroma dejavnost.Cena ni zadnja saj se bodo po vsej verjetnosti stanovanja prodala sosedu če kjeri da več kot 240000 euro naj pokliči čim prej dokler se še ni prodalo.Lahko se da....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 250.000 €, 349,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-123 Ogled oglasa na strani ponudnika V Turnišču, v minem naselju, je na prodaj večja stanovanjska hiša, obdana z zemljiščem v velikosti 1.302 m2. Stanovanjska hiša, grajena konec leta 1993, je bila redno vzdrževana in obnovljena. Delno je spremenjena namembnost....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 249.900 €, 318,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-86 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je urejena in obnovljena hiša na vinski poti s pogledom na Ruše in na Pohorje, ki je dovolj prostorna za bivanje dveh družin. Idealna za sobivanje starejše in mlajše generacije, saj imata obe zgornji etaži ločena vhoda,....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 240.000 €, 300,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hisa je vreedna ogleda saj je luksuzno opremljena ima centralno na plin olje v dnevi je tudi kamin, v eni od sob pa je solarij.kličite na 041 749 608 .

 
 
 
  Hiša, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Hiša, JARENINSKI DOL, 220.000 €, 350,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

350 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 824 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Poslovna priložnost v osrčju vinorodne pokrajine – Jareninski Dol V Jareninskem Dolu, slikoviti vinski destinaciji v Slovenskih goricah, vam predstavljamo poslovni objekt z velikim potencialom za....

 
 
 
  Poslovni prostor, PTUJ, 199.900 €, 338,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

338 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1997, Največji in najbolj obiskani klub Xtime na Ptuju, prodamo. Cena: 199.900,00 EUR Glasba, zabava in ples - to je slogan kluba Xtime.Na dobro znani lokaciji, v poslovno-stanovanjskem kompleksu je naprodaj 338 m2 velik prostor, ki se trenutno....

 
 
 
  Poslovni prostor, JARENINSKI DOL, 199.000 €, 350,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

350 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, 824 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 199.000,00 EUR Poslovna priložnost v osrčju vinorodne pokrajine – Jareninski Dol V Jareninskem Dolu, slikoviti vinski destinaciji v Slovenskih goricah, vam predstavljamo poslovni objekt z velikim potencialom....

 
 
 
  Hiša, DOLGE NJIVE, 179.000 €, 315,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

315,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2023, 1.382 m2 zemljišča, Prostorna družinska hiša, možnost izgradnje mansarde, lepa lokacija, veliko dvorišče, vinska klet, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR LENART, DOLGE NJIVE – PROSTORNA HIŠA ZA VELIKE DRUŽINE NA SONČNI LOKACIJI....

 
 
 
  Hiša, DORNAVA, 168.000 €, 345,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.indomio.si

345 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 1994, prostorna stanovanjska hiša, prodamo. Cena: 168.000,00 EUR V središču Dornave posredujemo pri prodaji dvostanovanjske hiše, zgrajene leta 1963, s skupno površino 345 m², od tega 168 m2 uporabne površine (podatki Gurs-a). Hiši....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKI BREBROVNIK, 30.900 €, 336,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2025.,

www.indomio.si

336 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo zazidljivo parcelo in kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 4492 m2, od tega 336 m2 zazidljive površine. Na parceli je priključek za vodo ter priključek za kabelsko in tel.. Na kmetijskem zemljišču je vinograd, ki ga trenutni lastnik obdeluje.....

 
 
 
  Zemljišče, CIGLENCE, 24.000 €, 351,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

351 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ciglence-parcela s projektom, klet, priključki, HŠ, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel v skupni izmeri 351 m2. Nakup je primeren za tiste: - ki si želijo mirno bivanje stran od mestnega vrveža in biti....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-34 (od skupaj 33)

<< <1> >>