• GoHome Professional
nepremičnine podravska bazen najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska bazen najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska bazen najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska bazen najdražje" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.905 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 170 m2
    • do 210 m2
    • 210 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 210 m2
    • 260 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 220000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PTUJ, 275.000 €, 163,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-502 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirni ulici, nekoliko odmaknjeni od glavne ceste skozi gosto naselje Žabjak na obrobju Ptuja, samo cca 4 km iz strogega centra prodamo enoto dvojčka, skupne površine 163,11 m2, etažnost P+N, podobe najnovejših trendov gradnje....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 1.899.999 €, 440,00 m2 cca 4320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

440 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 1.336 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.899.999,00 EUR Razkošna vila z izjemnim razgledom na Ptujski grad, Ptujsko jezero in mesto Ptuj Na eni izmed najlepših lokacij na Ptuju je naprodaj brezhibno zasnovana vila, ki združuje arhitekturno dovršenost,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE HOČE, 1.050.000 €, 730,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2023.,

www.indomio.si

730 m2, samostojna, zgrajena l. 2018, 4.654 m2 zemljišča, K+P+1, prodamo. Cena: 1.050.000,00 EUR Vila Hoče je zasnovana za prijetno in udobno bivanje večje družine, lokacija zagotavlja popolno privatnost. Veliko zemljišče se lahko uporablja kot zasebni park ter je primerno za izgradnjo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska bazen najdražje'
241.000 €
549.500 €
545.000 €
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 782.000 €, 289,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

289 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 651 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 782.000,00 EUR Maribor – Koroška vrata – Vrbanski plato Na eni najbolj cenjenih in iskanih lokacij v Mariboru je naprodaj samostojna, svetla in arhitekturno premišljena hiša z bazenom, ki združuje kakovostno gradnjo,....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA POHORJU, 699.900 €, 293,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2024.,

www.indomio.si

293 m2, samostojna, zgrajena l. 1810, adaptirana l. 2007, 6.487 m2 zemljišča, Novega lastnika išče čudovito posestvo s hišo zgrajeno leta 1810 in obnovljeno l. 2007 v aristokratsko podeželskem stilu. Ta edinstvena rezidenca z bogato zgodovino nudi hkrati udobje sodobnega podeželskega....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 415.000 €, 3420,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

3.420 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Gradbena parcela nekaj minut iz centra Maribora, prodamo. Cena: 415.000,00 EUR Na mirni lokaciji nad zadnjimi hišami na pobočjih Piramide je na prodaj veliko, unikatno zemljišče v izmeri 3.470 m2. Sestavlja ga obsežen del za stanovanjsko gradnjo....

 
 
 
  Hiša, BENEDIKT, 399.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.indomio.si

202,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, 2.270 m2 zemljišča, K+P+M, Ekskluzivno na voljo čudovita stanovanjska hiša z ogrevanim bazenom, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR V Benediktu vam predstavljamo izjemno priložnost za nakup prostorne stanovanjske hiše s skupno površino 202,80 m2,....

 
 
 
  Hiša, BENEDIKT, 399.000 €, 214,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

214,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, adaptirana l. 2022, 2.270 m2 zemljišča, K+P+M, z veseljem vam predstavljam izjemno samostojno hišo, ki ni le nepremičnina, temveč prostor, kjer se ustvarjajo zgodbe, mir in občutek pravega doma, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Pozdravljeni, z....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI DUPLEK, 380.000 €, 274,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2012, 1.176 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR V slikovitem Spodnjem Dupleku, v občini Duplek, se nahaja elegantna trietažna stanovanjska hiša (260m²), zgrajena leta 1991. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi, predvsem....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 319.900 €, 189,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

189,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, 623 m2 zemljišča, Večja stanovanjska hiša s pripadajočim objektom - skladišče, pomožni prostor, garaža za 2 avtomobila; Mestna četrt Studenci; 189,8 m2 + 108 m2 + 15,7 m2, J-Z, mirna ulica, vogalno zemljišče, prodamo. Cena: 319.900,00 EUR Spoštovani,....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 230.000 €, 243,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490151007-522 Ogled oglasa na strani ponudnika V strnjenem spalnem naselju hiš konec slepe ulice v Lenartu v Slovenskih goricah prodamo skrbno, redno vzdrževano in negovano hišo, z letnico izgradnje 1991, nazadnje obnovljeno 2022 (kopalnica),....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU, 179.000 €, 192,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.930 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na odprti, ravni sončni legi strnjenega dela kraja Lovrenc na Dravskem polju prodamo hišo etažnosti P+N, skupne površine 192,00 m2, zgrajene leta 1990. Hiša z ohišnico stoji na 1.930 m2 delno....

 
 
 
  Hiša, REPIŠČE, 142.000 €, 54,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

54,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1802, adaptirana l. 2008, 1.926 m2 zemljišča, P+M, Samostojna hiša z bazenom, letno hiško in garažo. Parcela 1.926 m2, delno ograjena. Popolna obnova 2008, fasada 18 cm EPS. Neto površina 54,10 m2 (dejansko cca 90 m2). Ogrevanje toplotna črpalka -....

 
 
 
  Hiša, DORNAVA, 140.000 €, 146,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

146,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1872, 4.034 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR V razvejanem naselju Prlekije na Polenšaku, v samem krajevnem jedru poleg cerkve in gostilne prodamo starejšo hišo K+P+M, potrebno popolne obnove. Ponaša se z letnico izgradnje 1872, skupne....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 13)

<< <1> >>