• GoHome Professional
nepremičnine podravska do 1000 eur/m2 balkon čim m - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska do 1000 eur/m2 balkon čim m - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska do 1000 eur/m2 balkon čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska do 1000 eur/m2 balkon čim manjše" je bilo najdenih 37 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 775 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 220 m2
    • do 270 m2
    • 270 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 270 m2
    • 320 m2
  •  Po ceni
    • 950 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1000 eur/m2 (malo dražje)
    • do 86000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, CIRKULANE, 120.000 €, 152,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-467 Ogled oglasa na strani ponudnika Išče se nov lastnik čudovite posesti s pritlično hišo, ki se ponaša s sončno elektrarno, je v celoti opremljena, obnovljena in takoj vseljiva. Hiša obsega: -klet, velikosti 44m2, kjer je priročna kuhinja z jedilnim kotom, kurilnica,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 55.000 €, 98,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2024.,

www.indomio.si

98,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 4.937 m2 zemljišča, K+P, Nedokončana hiša z zemljiščem, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR V Gruškovcu, na mirni lokaciji je na prodaj nedokončana hiša z uporabno površino 98,6 m ². Hiška je razdeljena na tri etaže. Klet je ometana medtem, ko sta pritličje....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska do 1000 eur/m2 balkon čim manjše'
178.000 €
134.900 €
140.000 €
  Hiša, CIRKULANE, 59.000 €, 99,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-161 Ogled oglasa na strani ponudnika V Gruškovcu, na mirni lokaciji je na prodaj nedokončana hiša z uporabno površino 98,6 m 2. Hiška je razdeljena na tri etaže. Klet je ometana medtem, ko sta pritličje in mansarda neizdelana. Kot je razvidno iz slik tudi inštalacije,....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 55.000 €, 105,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

105 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 1.428 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Bivalni vikend v objemu narave – vaš pobeg iz mestnega vrveža! Iščete kotiček miru, kjer boste zadihali s polnimi pljuči in se zbudili ob ptičjem petju? Ta čudovit bivalni vikend z urejenim....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 199.900 € na 159.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESNICA, 159.000 €, 147,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.03.2026 - 199.900 €
12.05.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

147,55 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 27.976 m2 zemljišča, V občini Pesnica, v naselju Jelenče, s prelepim razgledom na okolico ter južno lego, samo 2,5 km iz centra Pesnice in 6,5 km od Šentilja prodamo stanovanjsko hiši z dvema gospodarskima poslopjema in zemljiščem primernim....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU, 179.000 €, 192,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.930 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na odprti, ravni sončni legi strnjenega dela kraja Lovrenc na Dravskem polju prodamo hišo etažnosti P+N, skupne površine 192,00 m2, zgrajene leta 1990. Hiša z ohišnico stoji na 1.930 m2 delno....

 
 
 
  Hiša, DRAGUČOVA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

192,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 5.056 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi hišo z manjšim gospodarskim poslopjem v kraju Dragučova (Pernica). Hiša obsega 192,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na 5056 m2 velikem zemljišču (GURS). Ob hiši je manjše gospodarsko poslopje....

 
 
 
  Hiša, JURŠINCI, 199.000 €, 224,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-198 Ogled oglasa na strani ponudnika V Sakušaku, na mirni in sončni lokaciji, posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše skupne izmere 224,2, m, od tega 143,7 m2 uporabne površine, zgrajene 1965, obnovljene in dograjene med leti 2000 in 2008 (Gurs podatki), s pripadajočim....

 
 
 
  Hiša, JURŠINCI, 189.000 €, 224,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

224 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1937, adaptirana l. 2008, 1.200 m2 zemljišča, naprodaj urejena in vzdrževana hiša, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR V Sakušaku, na mirni in sončni lokaciji, posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše skupne izmere 224,2, m, od tega 143,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 240.000 €, 243,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-33 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večje družinske hiše (242,5 m2 neto površine, povzeto po GURS) v občini Hoče - Slivnica (naselje Rogoza), ki je bila zgrajena leta 1986 in stoji na 342 m2 velikem zemljišču (povzeto po GURS) na sončni....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 230.000 €, 243,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490151007-522 Ogled oglasa na strani ponudnika V strnjenem spalnem naselju hiš konec slepe ulice v Lenartu v Slovenskih goricah prodamo skrbno, redno vzdrževano in negovano hišo, z letnico izgradnje 1991, nazadnje obnovljeno 2022 (kopalnica),....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 259.000 €, 243,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša ima 243 m2 tlorisne površine, leži na parceli 979m2, v njej je opremljen gostinski lokal (100m2) in dva stanovanja, manjše(60m2) z balkonom je v 1.nad.nad gost.lokalom in ima kuhinjo, kopalnico, dnevno sobo in še 2 sobi, večje(115m2) v pritličju pa ima poleg kuhinje, kopalnice,....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 149.800 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, 2.265 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 149.800,00 EUR Slovenska Bistrica - Zgornja Polskava, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1978. Hiša po podatkih GURS meri 128,5 m2 (bivalni prostor 65,5 m2, garaža 15 m2, klet....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 129.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni sončni lokaciji na Zgornji Velki, v manjšem naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 2.188 m2, na sončni legi, delno ravno in delno pod naklonom, v celoti gradbeno,....

 
 
 
  Hiša, LIMBUŠ, 249.000 €, 258,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-311 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in iskani lokaciji v Pekrah prodamo samostojno družinsko hišo etažnosti (K+P+M). Hiša se nahaja v mirni ulici samostojnih hiš na parceli velikosti 519 m2 z urejenim dostopom. Okolica je lepo vzdrževana....

 
 
 
  Kmetija, ZGORNJA VELKA, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-290 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Tratah, le 1,5 km od mejnega prehoda Cmurek z Avstrijo, prodamo manjšo kmetijo, ki jo sestavljajo stanovanjska hiša, manjše gospodarsko poslopje, pomožni kmetijski objekti in zemljišče. Kmetija je primerna za turistično....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 115.000 €, 270,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanjsko hišo, veliko 270m2, zgrajeno 1973, skoraj v celoti obnovljeno v l.2010 prodam za 115.000,00. Stoji v mirnem delu naselja Spodnje Hoče, zadnja v slepi ulici. Zelo primerna za mlade družine. V spodnji etaži ni predelnih sten, ker je trenutno skladišče. Lahko se preuredi....

 
 
 
  Hiša, SELNICA OB DRAVI, 148.000 €, 271,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-136 Ogled oglasa na strani ponudnika JANŽEVA GORA PROSTORNA HIŠA PRODAMO Na Janževi gori nad Selnico ob Dravi prodamo prostorno družinsko hišo zgrajeno leta 1973. Hiša po podatkih GURS meri 271,0 m2 neto tlorisne površine, od tega je 160,5 m2 bivalne površine.....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 180.000 €, 286,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

286,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 13.657 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR V Gradiščah (občina Cirkulane), sredi enega od številnih haloških gričev, prodamo hišo letnik 2000, skupne površine 286,30 m2, sestavljene iz kleti, pritličja in mansarde. Stoji na skupno....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 269.000 €, 291,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

291,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2017, 555 m2 zemljišča, Z veseljem vam predstavljamo samostojno hišo v Lenartu v Slovenskih goricah, ki s svojo prostornostjo, premišljeno razporeditvijo in prenovo iz leta 2017 nudi udobno, kakovostno in brezskrbno bivanje v mirnem....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 249.900 €, 318,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-86 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je urejena in obnovljena hiša na vinski poti s pogledom na Ruše in na Pohorje, ki je dovolj prostorna za bivanje dveh družin. Idealna za sobivanje starejše in mlajše generacije, saj imata obe zgornji etaži ločena vhoda,....

 
 
 
  Hiša, VURBERK, 345.000 €, 331,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321003-229 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo dobro vzdrževano stanovanjsko hišo, ki je bila dokončana in vseljena leta 2007. Skupna površina hiše je 331 m2, od tega je uporabne površine 223 m2, velikost kleti je 53 m2, balkon meri 19 m2. Hiša je zasnovana kot....

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 365.000 €, 333,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-308 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in iskani lokaciji v Bresternici prodamo samostojno družinsko hišo etažnosti (P+1+M). Hiša se nahaja v zadnji vrsti hiš z lepim pogledom na Dravo, na parceli velikosti 763 m2. z urejenim dostopom....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 289.000 €, 390,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

390 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2019, 578 m2 zemljišča, K+P+M, Prodaja se prostorna samostojna hiša v zelo iskanem centru Lenarta, prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Pozdravljeni; prodaja se prostorna samostojna hiša v zelo iskanem centru Lenarta KJE: Lenart v Slovenskih....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 123.000 €, 394,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

394,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 1.186 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi delež do 1/8 nepremičnine na Zgornji Polskavi. Po Gursu hiša obsega 394m2 neto tlorisne površine in je zgrajena na 1168m2 velikem zemljišču. Etažna lastnina ni urejena. Prostorna hiša je kakovostne....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 215.000 €, 473,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-383 Ogled oglasa na strani ponudnika Po manjših gričih in ravnicah razpršenem naselju Sodinci (Velika Nedelja, občina Ormož), od lokalne ceste pomaknjeno v notranjost, na samem, prodamo večjo, lepo vzdrževano hišo, skupne površine 473 m2, sestavljeno iz pritličja,....

 
 
 
  Hiša, HUM PRI ORMOŽU, 470.000 €, 504,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.09.2024.,

www.indomio.si

504,1 m2, samostojna, zgrajena l. 2005, 13.836 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 470.000,00 EUR Na enkratni lokaciji, na odprtem in samem na Humu pri Ormožu prodamo sijajno, zares prostorno in udobno hišo etažnosti K+VP+N, skupne površine 504,10 m2, zgrajene leta 2005. Hiša z ohišnico....

 
 
 
  Poslovni prostor, SELNICA OB DRAVI, 529.000 €, 575,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

575 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - gostinsko-športni objekt s kavarno, kegljiščem, zunanjim športnim parkom (igrala za otroke, fitnes na prostem, prostor za prireditve), 18 parkirnih mest in arhitekturno zanimiv apartma....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SELNICA OB DRAVI, 529.000 €, 575,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

575 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - uveljavljena blagovna znamka - športno gostinski objekt, popolnoma prenovljen l. 2024, moderniziran, večfunkcijski - kavarna, kegljišče, zunanji športni park + arhitekturno zanimivo....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENART V SLOV. GORICAH, 970.000 €, 1010,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

1.010,8 m2, delavnica, zgrajena l. 1995, 2.186 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 970.000,00 EUR Poslovno stanovanjski objekt. Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup poslovno stanovanjskega objekta v srcu Lenarta v Slovenskih goricah – avtosalona, ki združuje prostorne mehanične delavnice,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENART V SLOV. GORICAH, 960.000 €, 1011,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

1.011 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1995, adaptiran l. 2022, 2.186 m2 zemljišča, Poslovni objekt na dobri lokaciji v Lenartu. Trenutno spodaj avtosalon in delavnice, zgoraj dva velika stanovanja, prodamo. Cena: 970.000,00 EUR Prodamo poslovni objekt, namenjen različnim poslovnim....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, PESNICA PRI MARIBORU, 3.750.000 €, 3500,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

3.500 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2023, 34.593 m2 zemljišča, Na prodaj je večnamenski poslovno-razvojni kompleks na območju občine Pesnica pri Mariboru, ki združuje stabilen denarni tok in izrazit razvojni potencial, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR PRIHODKOVNI....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA PRI MARIBORU, 3.750.000 €, 34593,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

34.593 m2, zazidljiva, Na prodaj je večnamenski poslovno-razvojni kompleks na območju občine Pesnica pri Mariboru, ki združuje stabilen denarni tok in izrazit razvojni potencial, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR PRIHODKOVNI POTENCIAL: Nepremičnina ustvarja stabilen letni denarni tok,....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 190.000 €, 96595,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2024.,

www.indomio.si

96.595 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Idilična kmetija na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Na voljo je unikatna stanovanjska kmetija, v čudovitem Haloškem okolju občine Majšperka, na naslovu Naraplje. Ta velika kmetija, katere stanovanjska stavba je....