• GoHome Professional
nepremičnine podravska do 100000 eur 660 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska do 100000 eur 660 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska do 100000 eur 660 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska do 100000 eur 660 m2" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 56 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 630 m2 (malo manjši)
    • 690 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 95000 eur (malo cenejši)
    • 100000 eur (malo dražje)
    • do 52 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PESNICA, 28.820 €, 655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-40 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo edinstveno priložnost za nakup treh zazidljivih parcel na vrhu hriba v Gradiški, ki se ponašajo z izjemnim razgledom med vinogradi. Ta priljubljena lokacija je idealna za gradnjo sanjskega doma ali pa za investicijo....

 
 
 
  Zemljišče, DVORJANE, 27.000 €, 663,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

663 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V Občini Duplek prodamo stavbno zemljišče s čudovitim razgledom. Zemljišče je po podatkih iz GURS-a v celoti zazidljivo (namenska raba je stanovanjske površine) in je v velikosti 663m2. Dostop je po javni asfaktirani cesti. Nahaja se....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA PRI MARIBORU, 28.820 €, 655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 3 zazidljive parcele z razgledi na vinograde, prodamo. Cena: 28.820,00 EUR Ponujamo edinstveno priložnost za nakup treh zazidljivih parcel na vrhu hriba v Gradiški, ki se ponašajo z izjemnim razgledom med vinogradi. Ta priljubljena lokacija je....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska do 100000 eur 660 m2'
45.000 €
24.000 €
20.520 €
  Zemljišče, STARŠE, 34.900 €, 667,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

667 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Parcela na umirjeni lokaciji - Trniče, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča (velikost zemljišča 667 m2 po GURS-u) na prisojni lokaciji v naselju Trniče - Marjeta na Dravskem polju v občini Starše.....

 
 
 
  Zemljišče, VINTAROVCI, 25.000 €, 646,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

646 m2, zazidljiva, Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino. Parcela meri 646,0 m², od tega je 71,3% namenjenih za gradnjo, preostanek pa za kmetijsko rabo, trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 35.000 €, 678,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Vurberku prodamo zazidljivo zemljišče sestavljeno iz 2 parcel. Parceli stojita ena ob drugi,vmes ni meje. Zemljišče je iz vseh strani ograjeno,urejena sta že priključka za vodo in elektriko. Za več informacij in ogled pokličite ali pošljite sporočilo na telefon 040/225-838 (ga.....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 59.900 €, 625,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

625 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, novo naselje, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 59.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v novo nastajajočem naselju, na sončni in mirni....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 47.000 €, 705,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

705 m2, zazidljiva, Pohorje, mirna lokacija, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, v objemu narave, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR HOČKO POHORJE: V bližini hotela Tisa prodamo zemljišče velikosti 705 m2, z gradbenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše. Komunalni prispevek....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 39.990 €, 610,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

610 m2, zazidljiva, Prelepa, ravna na sončni legi delno zazidljiva parcela čaka novega, lastnika, prodamo. Cena: 39.990,00 EUR DELNO ZAZIDLJIVA PARCELA – Biš pri Trnovski vasi Pozdravljeni, v objemu miru in narave, na sončni in popolnoma ravni legi, čaka svojega novega lastnika res....

 
 
 
  Zemljišče, MESTNI VRH, 46.000 €, 714,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

714 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče v mirnem okolju, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR Ponujamo vam izjemno priložnost za nakup zazidljivega zemljišča, novo na trgu, v Mestnem vrhu. V celoti zazidljivo zemljišče se razprostira na skupni površini 714 kvadratnih metrov,....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 15.000 €, 716,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

716 m2, zazidljiva, Zemljišče v območju razpršene gradnje v Spodnjem Slemenu, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR V naselju Spodnji Slemen, ki se nahaja 2,5 km od Selnice ob Dravi, prodamo parcelo v območju stavbnih zemljišč. Parcela je v naravi zasajena z drevesi (oreh) in je pod naklonom.....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Center, 41.072 €, 604,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

604 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 41.072,00 EUR PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO – ZAZIDLJIVE PARCELE V NEBOVI, LE KORAK OD MARIBORA Skupna površina gradbenih parcel: 2.516 m² (4 parcele) – Parcela 1: 640 m² – Parcela 2: 604 m² – Parcela 3: 628 m² (PRODANO!) – Parcela 4: 644 m² + dodatna....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 57.900 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-78 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je zazidljiva parcela z izdanim gradbenim dovoljenjem, velikosti 600 m2. Parcela leži v naselju Gradiška, na mirni lokaciji v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, odlikuje jo sončna lega in lep razgled.....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 65.000 €, 724,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

724 m2, zazidljiva, Zanimivo zazidljivo zemljišče blizu Ruš, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 (na sliki označena z A,B,C). Parcele ležijo ob lokalni cesti v Logu v manjšem....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-15 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!