Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine podravska do 120000 eur 510 m2" je bilo najdenih 10 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 96 €/m2
Omeji iskanje
14.12.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490321056-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Rančah nad Framom je naprodaj stavbno zemljišče pod naklonom, ki se nahaja ob asfaltirani cesti. Po podatkih Geodetske uprave RS je velikosti 493 m2. Dimenzije parcele -tloris -so v slikovnem materialu-zadnja slika. Iz potrdila....
05.02.2025.,
www.indomio.si
508 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Parcela blizu narave, čeprav le streljaj od Maribora! V mirnem okolišu v Miklavžu, prodajamo stavbno zemljišče v izmeri 508m2. Sončna parcela je na koncu slepe ulice. Kraj nudi vso potrebno infrastrukturo, hkrati pa tudi ogromno sprehajalnih....
Včeraj,
www.indomio.si
507 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja ravnega in sončnega zemljišča v RačahPosredujemo pri prodaji ravnega in sončnega zemljišča v skupni izmeri 507 m2, ki se nahaja na odlični in lahko dostopni lokaciji ob objektu na naslovu Ptujska cesta 42a, 2327 Rače. Parcela obsega 320....
09.05.2026.,
www.indomio.si
501 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR PRODAMO kmetijsko zemljišče: lokacija Destrnik (k. o. 363) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Destrnik 23a Google Maps: https://maps.app.goo.gl/7QEDfFrhjQx9AHZk8 Namembnost: kmetijsko zemljišče Skupna velikost zemljišča:....
05.06.2024.,
www.indomio.si
500 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V naselju Sodinci, na Ptuju, je na prodaj urejana zazidalna parcela, velikosti 500 m². Zemljišče je popolnoma ravno, pravilne pravokotne oblike. Do zemljišča vodi utrjena pot,....
22.03.2026.,
www.indomio.si
496 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, možnost postavitve gozdarskega objekta, kampiranje, začasnega - premičnega objekta, turistična točka, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR Na jasi v zavetju gozda Hočkega Pohorja ob lokalni, trenutno še makadamski cesti (planiran asfalt) prodamo zemljišče....
02.06.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Kontakt: 040 894-020 Iztok .
25.06.2025.,
www.indomio.si
472 m2, zazidljiva, Na Hočkem Pohorju prodamo 7 gradbenih parcel različnih velikosti, prodamo. Cena: 42.480,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora prodamo gradbena zemljišča različnih velikosti (525 m2 - 804 m2), primerna za stanovanjsko gradnjo. Parcele....
25.06.2025.,
www.indomio.si
467 m2, zazidljiva, Gradbena parcela z betonsko ploščo in zidaki v Mariboru, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Na mirni lokaciji pod Piramido (mestna četrt Ivan Cankar) prodamo stavbno zemljišče v velikosti 467 m2. Parcela je locirana med dvema obstoječima hišama. Zgrajena je že betonska....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si