• GoHome Professional
nepremičnine podravska do 120000 eur 690 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska do 120000 eur 690 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska do 120000 eur 690 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska do 120000 eur 690 m2" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 57 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 660 m2 (malo manjši)
    • 720 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 110000 eur (malo cenejši)
    • 120000 eur (malo dražje)
    • do 52 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LOG, 45.000 €, 687,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-331 Ogled oglasa na strani ponudnika V Logu, le 3 km iz Bistrice ob Dravi in 8 km iz Maribora, prodamo zazidljivo parcelo velikosti 687 m2. Parcela je delno ravna, delno pod naklonom, vendar v celoti zazidljiva in ves dan osončena. Lokacijska informacija glede....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 20.520 €, 684,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo.Ob parceli so vsi priključki! Parcela je popolnoma ravna.ZK urejena. Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo velikosti 684 m2. Ob parceli so vsi priključki!....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 35.000 €, 678,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Vurberku prodamo zazidljivo zemljišče sestavljeno iz 2 parcel. Parceli stojita ena ob drugi,vmes ni meje. Zemljišče je iz vseh strani ograjeno,urejena sta že priključka za vodo in elektriko. Za več informacij in ogled pokličite ali pošljite sporočilo na telefon 040/225-838 (ga.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska do 120000 eur 690 m2'
28.820 €
34.900 €
46.000 €
  Zemljišče, STUDENICE, 24.000 €, 677,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

677 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Studenicah pri Poljčanah v velikosti 677 m2, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Po lokacijski informaciji je navedeno, da je zemljišče stavbno. Ob parceli je tudi elektirka in voda. Priporočamo ogled in nakup! .

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 47.000 €, 705,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

705 m2, zazidljiva, Pohorje, mirna lokacija, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, v objemu narave, prodamo. Cena: 47.000,00 EUR HOČKO POHORJE: V bližini hotela Tisa prodamo zemljišče velikosti 705 m2, z gradbenim dovoljenjem za gradnjo enostanovanjske hiše. Komunalni prispevek....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 15.000 €, 716,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

716 m2, zazidljiva, Zemljišče v območju razpršene gradnje v Spodnjem Slemenu, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR V naselju Spodnji Slemen, ki se nahaja 2,5 km od Selnice ob Dravi, prodamo parcelo v območju stavbnih zemljišč. Parcela je v naravi zasajena z drevesi (oreh) in je pod naklonom.....

 
 
 
  Zemljišče, DVORJANE, 27.000 €, 663,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

663 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR V Občini Duplek prodamo stavbno zemljišče s čudovitim razgledom. Zemljišče je po podatkih iz GURS-a v celoti zazidljivo (namenska raba je stanovanjske površine) in je v velikosti 663m2. Dostop je po javni asfaktirani cesti. Nahaja se....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 65.000 €, 724,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

724 m2, zazidljiva, Zanimivo zazidljivo zemljišče blizu Ruš, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 (na sliki označena z A,B,C). Parcele ležijo ob lokalni cesti v Logu v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA PRI MARIBORU, 28.820 €, 655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 3 zazidljive parcele z razgledi na vinograde, prodamo. Cena: 28.820,00 EUR Ponujamo edinstveno priložnost za nakup treh zazidljivih parcel na vrhu hriba v Gradiški, ki se ponašajo z izjemnim razgledom med vinogradi. Ta priljubljena lokacija je....

 
 
 
  Zemljišče, VINTAROVCI, 25.000 €, 646,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

646 m2, zazidljiva, Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je parcela s čudovitim razgledom na okoliško pokrajino. Parcela meri 646,0 m², od tega je 71,3% namenjenih za gradnjo, preostanek pa za kmetijsko rabo, trenutno....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.100 € na 38.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 38.000 €, 735,00 m2 cca 50 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 44.100 €
08.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

735 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 735 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 96.750 €, 750,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Ob Polanski cesti v Zgornjih Hočah prodamo zazidano stavbno zemljišče z gospodarskim poslopjem.Sama nepremičnina se nahaja v mirni coni stanovanjskih objektov, ob lokalni cesti ter predvsem na izjemni razgledni lokaciji. Povšina zemljišča je 1.519 m2, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 41.250 €, 750,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 750 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za gradnjo enodružinske hiše, na mirni lokaciji in samo 3 km od Lenarta. Elektrika in voda na parceli. Ne zamudite priložnosti, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 49.900 €, 752,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

752 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, čudovit razgled, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR POČEHOVA, MARIBOR: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v mirnem naselju, odmaknjeno od mestnega vrveža, na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 59.900 €, 625,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

625 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, novo naselje, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 59.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v novo nastajajočem naselju, na sončni in mirni....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 15)

<< <1> >>