• GoHome Professional
nepremičnine podravska do 250 m2 najceneje - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • nepremičnine podravska do 250 m2 najceneje - GoHome vsi mali oglasi za nepremičnine preko gohome.si
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska do 250 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska do 250 m2 najceneje" je bilo najdenih 408 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.769 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manjši)
    • 260 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 180000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PTUJ, 359.820 €, 180,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-527 Ogled oglasa na strani ponudnika Za vas nastaja novogradnja, večja enostanovanjska hiša v blokovskem naselju primestne četrti Ljudski vrt na Ptuju, nasproti trgovine Spar v Rabelčji vasi. Stavbno zemljišče meri 500 m2, na katerem bo okolica hiše urejena z....

 
 
 
  Hiša, APAČE, 364.000 €, 154,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Pomurska - Apače (Segovci), zgrajeno l. 1999, K+P+M, neto tlorisna površina 357,00 m2, uporabna površina 154,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 1.276,00 m2. Cena: 364.000,00 EUR. Predstavljamo vam čudovito in nadpovprečno dobro vzdrževano samostojno stanovanjsko....

 
 
 
  Hiša, ROGOZA, 365.000 €, 250,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

250,84 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, adaptirana l. 2020, 942 m2 zemljišča, -vsa infrastruktura v bližini-avtocestni izvoz 500 m-popolnoma renovirana in opremljena hiša-mirna lokacija-bližina mesta, hkrati pa v naravi, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR PRODAJA SE POPOLNOMA OBNOVLJENA....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 367.500 €, 105,00 m2 cca 3500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lesena hiša je oddaljena 150m od smučišča Jakec - Trije Kralji, na nadmorski višini 1200m. Dostop iz Slovenske Bistrice po asvaltirani cesti 18 km. Cena =3.500,00 EUR/m2 Tel: 00386 41 703 846 - Peter .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 380.000 €, 150,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

150 m2, vrstna, zgrajena l. 1980, 400 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Na izjemno priljubljeni lokaciji v Zgornjem Radvanju, tik pod Pohorjem, se nahaja lepo urejena in vseljiva vrstna hiša, ki ponuja popolno ravnovesje med mestnim udobjem in bližino narave. Lokacija je....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI DUPLEK, 380.000 €, 274,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

274 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2012, 1.176 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR V slikovitem Spodnjem Dupleku, v občini Duplek, se nahaja elegantna trietažna stanovanjska hiša (260m²), zgrajena leta 1991. Z občutkom za kakovost je bila vseskozi, predvsem....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 385.000 €, 250,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1300, adaptirana l. 2015, 7.222 m2 zemljišča, mirno naselje, sončna lokacija, urejen asfaltiran dovoz, restavrirana hiša, odprti prostori, hiter dostop do Slovenske Bistrice, prodamo. Cena: 385.000,00 EUR CEZLAK, SLOVENSKA BISTRICA: Prodamo popolnoma....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 385.000 €, 231,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2024.,

www.indomio.si

231 m2, gostinski lokal, s prehrano, zgrajen l. 1806, adaptiran l. 1995, 1.236 m2 zemljišča, P/M, pizzerija s tradicijo / priložnost, prodamo. Cena: 385.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL – PIZZERIJA KUKI / SLOVENSKA BISTRICA / OPREMLJENO V ODLIČNEM STANJU Posredujemo pri prodaji gostinskega....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 385.000 €, 175,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.12.2024.,

www.indomio.si

175 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 1.236 m2 zemljišča, P+M, Hiša v Cigonci: Prostorno, Tradicionalno, Unikatno, prodamo. Cena: 385.000,00 EUR Na prodaj je stanovanjska hiša, ki se nahaja na mirni lokaciji v Cigonci, Slovenska Bistrica. Ta hiša, zgrajena v letu 1995, ponuja prostorno....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.05.2025.,

www.indomio.si

175 m2, samostojna, zgrajena l. 1806, adaptirana l. 2001, 1.236 m2 zemljišča, PRILOŽNOST, DA ZDRUŽITE POSEL IN DOM.Na privlačni lokaciji le 2 Km iz Slovenske Bistrice, natančneje v naselju Cigonca (smer Rogaška Slatina) se prodaja poslovno - stanovanjski objekt, ki so ga v preteklosti....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 390.000 €, 140,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

140 m2, vrstna, zgrajena l. 1965, 76 m2 zemljišča, K+P+1, Prodamo vrstno hišo na zelo mirni lokaciji na Bezenškovi ulici, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Hiša leži na koncu ulice, zelo blizu sprehajalne poti ob reki Dravi. Ima naslednjo razporeditev: Pritiličje: - dnevni prostor z kuhinjo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 395.000 €, 110,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

110,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2009, visoko pritličje, Čudovito 3,5-sobno staromeščansko stanovanje z garažo - center Maribora, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR V centru Maribora, v bližini mestnega parka in Lenta, posredujemo pri prodaji čudovitega 3,5-sobnega....

 
 
 
  Hiša, PEKRE, 398.000 €, 200,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1835, adaptirana l. 2000, 1.867 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR MARIBOR - PEKRE / Samostojna stanovanjsko - hiša / Gospodarsko poslopje /Zemljišče za stanovanjsko - poslovno gradnjo V Pekrah (cca. 5 km od centra Maribora) v osrčju....

 
 
 
  Hiša, BENEDIKT, 399.000 €, 214,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

214,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, adaptirana l. 2022, 2.270 m2 zemljišča, K+P+M, z veseljem vam predstavljam izjemno samostojno hišo, ki ni le nepremičnina, temveč prostor, kjer se ustvarjajo zgodbe, mir in občutek pravega doma, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Pozdravljeni, z....

 
 
 
  Hiša, BENEDIKT, 399.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.indomio.si

202,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, 2.270 m2 zemljišča, K+P+M, Ekskluzivno na voljo čudovita stanovanjska hiša z ogrevanim bazenom, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR V Benediktu vam predstavljamo izjemno priložnost za nakup prostorne stanovanjske hiše s skupno površino 202,80 m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 425.000 €, 177,80 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

POSLOVNI PROSTOR NA VRHUNSKI LOKACIJI OB DRAVI – SODOBNO OBNOVLJEN ULIČNI LOKAL S PREKRASNIM RAZGLEDOM .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 440.000 €, 165,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

165,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2020, 613 m2 zemljišča, K+P, družinska hiša mb center za kalvarijo, prodamo. Cena: 440.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra....

 
 
 
  Hiša, PESNICA, 445.000 €, 255,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

255,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, adaptirana l. 2014, 27.052 m2 zemljišča, K+P, Eksluzivno prodamo butično posestvo z zgodovinsko hišo, vinsko kletjo s prešo ter obsežnimi zemljišči, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR V zavetju valovite štajerske pokrajine, kjer se tradicija vinogradništva....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 500.000 € na 450.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CERKVENJAK, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.11.2025 - 500.000 €
21.02.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

155 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2014, 12.695 m2 zemljišča, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 455.500 €, 192,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

192,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2005, 4/4 nad., prodamo. Cena: 455.500,00 EUR Ekskluziven PENTHOUSE s teraso 100 m² in odprtim razgledom – Studenci, Maribor Na mirni in zaželeni lokaciji v Mariboru – Studenci, v neposredni bližini Pekrske gorce in Pohorja, vam predstavljamo izjemno....

 
 
 
  Hiša, RAČE, 460.000 €, 191,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

191,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 554 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR VAŠ SANJSKI DOM V RAČAH – SODOBNO, MIRNO, PRESTIŽNO Na izjemno mirni in urejeni lokaciji v Račah, v slepi ulici novejšega naselja, stoji sodobna enostanovanjska hiša, ki že ob vstopu ustvari občutek....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 490.000 €, 136,00 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

136,12 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2020, P/8 nad., Gostinskii lokal, Maribor, Center, Levi breg, Cankarjeva ulica, BR nepremičnine, nepremicnine, BR, trgovina, pisarne, ordinacije, poslovni prostor, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL NA ODLIČNI LOKACIJI....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 539.000 €, 241,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.indomio.si

241,7 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1900, adaptiran l. 2021, 342 m2 zemljišča, 2/2 nad., - povsem na novo urejen in opremljen Hostel-strogi center Maribora-neposredna bližina avtoceste, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Turistična namestitev Roof rooms v središču Maribora Naprodaj....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 539.000 €, 129,00 m2 cca 4180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

129,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, 168 m2 zemljišča, P+1, top lokacija, opremljena, urejena, nadstrešek za 2 avtomobila, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Prodamo izjemno hišo, ki se nahaja na sončni in iskani lokaciji pod vznožjem Pohorja. Hiša je izredno kvalitetno grajena, s sodobno....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 515.000 € na 545.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, PEKRE, 545.000 €, 198,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.07.2025 - 551.000 €
06.09.2025 - 515.000 €
24.02.2026 - 545.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2001, dokončano l. 2003, neto tlorisna površina 198,00 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 648,00 m2. Cena: 545.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne poslovno-stanovanjske hiše, ki se nahaja v mirnem naselju v Pekrah.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 680.000 €, 163,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2018, visoko pritličje, Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu Iščete več kot le stanovanje? Predstavljamo....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 780.000 €, 250,00 m2 cca 3120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1926, adaptirana l. 1990, 670 m2 zemljišča, Vila na elitni lokaciji, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Prodamo čudovito meščansko vilo v Art-deco slogu na Tomšičevem drevoredu, v neposredni bližini mestnega parka in centra mesta. Vila s pripadajočim zemljiščem....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Po dogovoru, 140,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

velikost zemljišča min.950m2 velikost bivalne površine min140m2 .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Po dogovoru, 35,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Maribor Teznu oddamo 1 sobno stanovanje v pretlični hiši že enega oddanega pretličnega Stanovanja v skupni izmeri 32m2 stanovanju pripada tudi drvarnica ter skupno dvorišče v izmeri okrog 500 m2 z samo enim sostanovalcem lokacija je odlična od avtobusne postaje oddaljeni samo 10....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Po dogovoru, 15,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lokacija center mesta,opremljeno. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 379-408 (od skupaj 408)