• GoHome Professional
nepremičnine podravska do 250 m2 najceneje do 1200 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine podravska do 250 m2 najceneje do 1200 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska do 250 m2 najceneje do 120000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska do 250 m2 najceneje do 120000 eur" je bilo najdenih 129 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.283 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manjši)
    • 260 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 110000 eur (malo cenejši)
    • 120000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, 93.000 €, 26,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

26 m2, garsonjera, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2018, 4. nad., Ljubljanska ulica, Magdalena, obnovljena streha in fasada leta 2018, menjano okno 2018, balkon, neposredna bližina center Maribor, vhod v UKC, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR Prodamo garsonjero na odlični in iskani lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 93.900 €, 66,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje, ki je obrnjeno na tri strani neba (jug, vzhod in zahod) ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (8,08m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo, spalnico ter sobo. K temu stanovanju pripada še kletna....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 95.000 €, 66,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse informacije na simonavracko@gmail.com .

 
 
 
  Hiša, JARENINSKI DOL, 95.000 €, 173,40 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

Prodamo spodnjo etažo (pritličje) dvostanovanjske hiše, ki predstavlja samostojno stanovanjsko enoto z lastno parcelo, na mirni lokaciji v Jareninskem Dolu. Stanovanje je prostorno in funkcionalno razporejeno, potrebno celovite obnove, kar omogoča ureditev po lastnih željah ali odlično....

 
 
 
  Hiša, VITOMARCI, 99.000 €, 173,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.indomio.si

173 m2, samostojna, zgrajena l. 1917, K+P, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR V mirnem stanovanjskem naselju v Vitomarcih je naprodaj manjša, starejša hiša, letnik 1917. Nepremičnina ponuja odlično priložnost za ureditev doma po lastnih željah. Hiša je opremljena in vseljiva, vendar potrebna....

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ PRI ORMOŽU, 99.000 €, 90,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-147 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Veliki Brebrovnik , na lepi, sonči legi, je naprodaj bivalni vikend. Hiška, grajena leta 1990, je popolnoma opremljena, z veliko teraso, ki jo odlikuje razgled po okoliških hribih. Zemljišče, katero obdaja hiško,....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1033 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje se nahaja v hiši l. izgradnje 1971 z dvema stanovanjskima enotama in je etažirano ter vpisano v zemljiško knjigo. Stanovanje se nahaja v nadstropju in ima 81 m2 skupne in 6o m2 uporabne površine. Vhod v hišo je....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 99.000 €, 96,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

96 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, K+P+M, Idilična hiša z vrtom v mirnem Podložah, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Na prodaj je privlačna hiša v idilični vasici Podlože, pod Ptujsko Goro. Hiška se nahaja v bližini gozda in ponuja veliko zasebnosti. Ta trisobna stanovanjska hiša z ugodno....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 99.000 €, 81,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

81 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, 1/1 nad., naprodaj 2 sobno stanovanje na ptuju, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v hiši l. izgradnje 1971 z dvema stanovanjskima enotama in je etažirano ter vpisano v zemljiško knjigo. Stanovanje se nahaja v nadstropju in ima 81 m2....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

71,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, 1.474 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Naprodaj domačija na sončni lokaciji v Mihovcih pri Veliki Nedelji Na mirni in sončni lokaciji v Mihovcih pri Veliki Nedelji prodamo domačijo z velikim zemljiščem, ki ponuja odlično priložnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORMOŽ, 99.100 €, 98,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

98,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1930, adaptiran l. 1995, 161 m2 zemljišča, Poslovni objekt v centru Ormoža s parkiranjem, prodamo. Cena: 99.100,00 EUR Predstavljamo vam poslovni objekt v centru Ormoža, primeren za storitveno, trgovsko ali pisarniško dejavnost. Razpolaga z....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 99.990 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

33,9 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1976, 7/7 nad., prodamo. Cena: 99.990,00 EUR Udobje in slog na pravem mestu! Predstavljamo vam osupljivo elegantno 1-sobno stanovanje v živahnem, a zelenem naselju Tezno. S skrbno izbrano opremo in čudovitim pogledom na Pohorje je ta dom pravi dragulj....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma obnovljeno 3 sobno stanovanje na Taboru. Od septembra 2007 pa do januarja 2008 je bilo stanovanje popolnoma prenovljeno vstavljena so bila nova PVC okna z roletami in notranjimi žaluzijami, pokrit je bil nov laminat, oplesk sten, video domofon, vrata, kopalnica in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 84,90 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor - Tabor; Prodamo triinpolsobno stanovanje v 3. nadstropju stolpnice v bližini Splošne bolnišnice Maribor. Stanovanje je delno obnovljeno in takoj na voljo. Skupna bivalna površina znaša 84, 90 m2 in obsega: Desno od vhoda je kuhinja in jedilnica ter dnevna soba z balkonom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJŠPERK, 100.000 €, 114,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

114,5 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1910, adaptiran l. 1980, 646 m2 zemljišča, pritličje, Poslovna priložnost v središču Majšperka - objekt z zgodovino in potencialom, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Na prodaj je poslovni prostor v samem središču Majšperka, na frekventni in lahko....

 
 
 
  Hiša, SPODNJI VELOVLEK, 103.000 €, 157,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

157,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1857, 13.736 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 103.000,00 EUR V Spodnjem Velovleku (Mestna občina Ptuj) ob lokalni cesti bolj na samem – razpršeni del naselja, prodamo starejšo butano hišo z letnico 1857, ki meri skupno 157,50 m2 površine, sestavljena....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 104.800 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

42,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1984, 28.466 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 104.800,00 EUR Cirkulane - Pohorje / Samostojna stanovanjsko - počitniška hiša / Gospodarsko poslopje /Garaža V vasi Pohorje (cca. 5 km od centra Cirkulan) v osrčju narave prodamo samostojno....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 104.900 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321054-202 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Lenarta prodamo 2,5 sobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega večstanovanjskega bloka. Stanovanje je bilo 2022 prenovljeno, vključno z novo kuhinjo in kopalnico ter vsemi instalacijami.....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 109.000 €, 90,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-196 Ogled oglasa na strani ponudnika V Krčevini pri Vurbergu posredujemo pri prodaji bivalnega vikenda. Vikend se nahaja na mirni lokaciji, ob gozdu. V letu 1985 zgrajena ter v letu 2005 obnovljena hiša meri 90 m2 skupne površine, od tega 51,4 uporabne površine....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 109.000 €, 91,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-317 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni parceli na Zgornji Velki prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1957, ki po podatkih GURS meri 91,1 m2 neto tlorisne površine, ki je bila v letu 1989 v pretežnem delu prenovljena. Ob hiši je manjše gospodarsko....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 110.000 €, 96,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Povsem na novo urejen prostor, inštalacije, odtoki, pisarna, wc, tuš, vse v kamnu, talno ogrevanje. .

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 101,80 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-5 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja v dvostanovanjski hiši, ki je od centra Maribora oddaljena dobrih 15 min vožnje. Ima 101,8 m2 neto tlorisne površine. Stanovanju priprada približno 600 m2 zemljišča, ki se razprostira....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 110.000 €, 109,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-328 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prikupni lokaciji blizu centra Zgornje Velke prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo ali bivalni vikend, zgrajeno leta 1986. Hiša po podatkih GURS meri 109,0 m2 neto tlorisne površine. Ob hiši je manjša lesena vrtna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

67 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, P/2 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Odlično za investicijo, kakor tudi za prijeten dom!! Predstavljamo vam urejeno 2-sobno stanovanje z ugodno razporeditvijo na zanimivi lokaciji ob reki Dravi. Stanovanje je zelo svetlo, s....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 111.000 €, 90,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

90,2 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1995, 1/1 nad., večnamenski poslovni prostor v marina centru, na taboru, 90,20 m2, prodamo. Cena: 111.000,00 EUR V poslovnem centru na Taboru (MARINA CENTER) prodamo večnamenski poslovni prostor v izmeri 90,20 m2. Prostor je v 1. nadstropju.....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 115.000 €, 270,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanjsko hišo, veliko 270m2, zgrajeno 1973, skoraj v celoti obnovljeno v l.2010 prodam za 115.000,00. Stoji v mirnem delu naselja Spodnje Hoče, zadnja v slepi ulici. Zelo primerna za mlade družine. V spodnji etaži ni predelnih sten, ker je trenutno skladišče. Lahko se preuredi....

 
 
 
  Hiša, DRAGUČOVA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

192,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 5.056 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi hišo z manjšim gospodarskim poslopjem v kraju Dragučova (Pernica). Hiša obsega 192,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na 5056 m2 velikem zemljišču (GURS). Ob hiši je manjše gospodarsko poslopje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

44,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., Prodaja se svetlo 1,5-sobno stanovanje na Cankarjevi ulici v Mariboru, velikosti 44,7 m2. Popolnoma prenovljeno, s parkiriščem za zapornico in opremljeno. Mirna lokacija blizu mestnega parka in Piramide na eni in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, adaptirano l. 2022, 3. nad., Prodamo prenovljeno 1-sobno stanovanje na mirni in zeleni lokaciji na Pobrežju, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Iščete svoj prvi dom ali varno investicijsko priložnost na zanimivi lokaciji v Mariboru? Predstavljamo vam....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 117.000 €, 47,30 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se 2-sobno stanovanje na Ptuju v skoraj neposredni bližini zdravstvenega doma, avtobusne in železniške postaje ter cca 10 minut hoje iz centra mesta. Stanovanje je bilo v celoti prenovljeno leta 2009 - nova okna - MIK Celje, kompletno obnovljena kopalnica (dodatna stropna....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 117.000 €, 85,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

85 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 992 m2 zemljišča, Za Ljubitelje narave, rekreacije izjemna priložnost.Na izjemno zaželeni lokaciji, v Kamnici ( Rospoh del), ter dostopen po občinki asfaltirani cesti, katera je dobro urejena tudi pozimi. Hiška leži v okrožju počitniških hišk in....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 119.000 €, 107,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.re-max.si/Stanovanje-Prodamo-Maribor-Podravje_490211011-195 .

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 119.000 €, 100,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

100,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 1997, 2.544 m2 zemljišča, Naprodaj starejša kmetija v Levanjcih, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Novo na trgu! Ta zanimiva, a trenutno nekoliko zapuščena hiša na podeželju, se nahaja v mirnem naselju Levanjci, Destrnik, Slovenija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 120.000 €, 45,80 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

PRODAMO PODATKOVNI CENTER, VELIK 45,8 m² .

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 120.000 €, 152,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-467 Ogled oglasa na strani ponudnika Išče se nov lastnik čudovite posesti s pritlično hišo, ki se ponaša s sončno elektrarno, je v celoti opremljena, obnovljena in takoj vseljiva. Hiša obsega: -klet, velikosti 44m2, kjer je priročna kuhinja z jedilnim kotom, kurilnica,....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

82,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1880, P/2 nad., V centru Ptuja tik pod gradom je naprodaj staromeščansko stanovanje. Po Gursu obsega 82,2 m2 neto tlorisne površine in se nahaja v pritličju. Obsega kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, kopalnico ter dve prehodni sobi. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA ŠČAVNICA, 125.000 €, 67,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2025.,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 24.427 m2 zemljišča, prelepa sončna lokacija bolj na samem, iščete prav to?, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR PRELEPA SONČNA LOKACIJA BOLJ NA SAMEM – IŠČETE PRAV TO? Na izjemno mirni in sončni lokaciji, obdani z naravo, se nahaja čudovita kmetija,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, garsonjera, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2007, 3/3 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Končno imamo garsonjero, po kateri veliko sprašujete. Vedno nas sprašujete, ali imamo kakšno opremljeno garsonjero na dobri lokaciji. Zdaj jo imamo. Na iskani lokaciji na Taboru prodamo....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 128.000 €, 100,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za vse ostale info.me prosim pokličite na mob. 041 750 560 Robert Hvala! .

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 129.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni sončni lokaciji na Zgornji Velki, v manjšem naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 2.188 m2, na sončni legi, delno ravno in delno pod naklonom, v celoti gradbeno,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-126 (od skupaj 129)

<< <1 2 3 4> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.