• GoHome Professional
nepremičnine podravska do 79000 eur 800 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska do 79000 eur 800 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska do 79000 eur 800 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska do 79000 eur 800 m2" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 61 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 760 m2 (malo manjši)
    • 840 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 75000 eur (malo cenejši)
    • 82000 eur (malo dražje)
    • do 51 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SPODNJA VOLIČINA, 32.000 €, 800,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče v prijetnem mirnem naselju, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Priložnost za nakup zazidljivega zemljišča v prijetnem in mirnem naselju Spodnja Voličina. Parcela v velikosti 800 m² in je v rahlem naklonu in je v središču naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 72.360 €, 804,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

804 m2, zazidljiva, Gradbeno zemljišče 804 m2 na Hočkem Pohorju, prodamo. Cena: 72.360,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora, prodamo gradbeno zemljišče 804 m2, primerno za stanovanjsko gradnjo. Parcela je ravna-sončna, razgledna lega. Ob robu zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, KREMBERK, 31.000 €, 796,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

796 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo velikosti 796 m2, ki je na voljo za prodajo in predstavlja odlično priložnost za gradnjo doma v mirnem okolju, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo velikosti 796 m², ki je na voljo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska do 79000 eur 800 m2'
69.500 €
31.000 €
80.000 €
  Zemljišče, ZLATOLIČJE, 54.900 €, 787,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

787 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zlatoličje - ravno stavbno zemljišče 787 m2, mirna lokacija blizu Maribora, prodamo. Cena: 54.900,00 EUR V naselju Zlatoličje posredujemo pri prodaji ravnega stavbnega zemljišča v izmeri 787 m² (Gurs). Parcela je podolgovate pravokotne oblike....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 35.000 €, 835,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.07.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam gradbeno parcelo 500m od centra Šentilja in 2 km do Avstrijske meje. .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI PORČIČ, 34.200 €, 760,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2024.,

www.indomio.si

760 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Spodnji Porčič, Lenart v Slovenskih Goricah: V neposredni bližini Lenarta v Slovenskih Goricah, prodamo tri gradbene parcele v velikosti 698 m2, 760 m2 in 807 m2. Link do video predstavitve: https://youtu.be/I0eFKZ6CFSY LASTNOSTI NEPREMIČNINE:....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 49.900 €, 752,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

752 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, čudovit razgled, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR POČEHOVA, MARIBOR: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v mirnem naselju, odmaknjeno od mestnega vrveža, na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, DORNAVA, 38.000 €, 849,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče v mirnem stanovanjskem naselju, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR V mirnem naselju Dornava, je na prodaj urejena zazidalna parcela, v velikosti 849 m². Zemljišče je ravno, med stanovanjskimi hišami, do njega bo ob prodaji urejena služnostna....

 
 
 
  Zemljišče, KOPIVNIK, 25.500 €, 852,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

852 m2, zazidljiva, Gradbeni parceli v Kopivniku nad Framom, prodamo. Cena: 25.500,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbene parcele različnih velikosti (710 m2 , 852 m2 in 481 m2). Parcele so pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel.....

 
 
 
  Zemljišče, KOPIVNIK, 38.340 €, 852,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

852 m2, zazidljiva, Gradbena parcela 852 m2, Kopivnik nad Framom, prodamo. Cena: 38.340,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbeno parcelo velikosti 852 m2. Parcela je pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel. Dostop je po asfaltni....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 60.000 €, 860,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor, Pesnica, Pekel, 860 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče na obrobju Maribora, zelo sončna lega z lepim pogledom, ima dobre cestne povezave in vso infrastrukturo, prodamo, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.100 € na 38.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 38.000 €, 735,00 m2 cca 50 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 44.100 €
08.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

735 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 735 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 65.000 €, 724,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

724 m2, zazidljiva, Zanimivo zazidljivo zemljišče blizu Ruš, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 (na sliki označena z A,B,C). Parcele ležijo ob lokalni cesti v Logu v manjšem....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!