• GoHome Professional
nepremičnine podravska do 99000 eur vsaj 680 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • nepremičnine podravska do 99000 eur vsaj 680 m2 - GoHome agencije za nepremičnine preiščite na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska do 99000 eur vsaj 680 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska do 99000 eur vsaj 680 m2" je bilo najdenih 144 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 31 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 650 m2 (malo manjši)
    • 710 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 94000 eur (malo cenejši)
    • 100000 eur (malo dražje)
    • do 24 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ZGORNJI DUPLEK, 108.800 €, 4544,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2024.,

www.indomio.si

4.544 m2, zazidljiva, Zemljišče v Zimici, Zgornja Korena, ponuja podeželsko okolje, obdano z naravo in bližino gozda. Skupna velikost je 4.544 m2, od tega 3.170 m2 zazidljivega in 1.374 m2 kmetijskega zemljišča. Zemljišče omogoča delitev na manjša gradbena zemljišča. Lokacija nudi....

 
 
 
  Zemljišče, JASTREBCI, 26.990 €, 3548,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2024.,

www.indomio.si

3.548 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 34.000,00 EUR V Prlekiji, ki je dežela toplih in srčnih ljudi, kjer se razprostirajo širna rodovitna polja z izjemno rodovitno prstjo in intenzivnim kmetijstvom, je v naselju Jastrebci, v občini Ormož, sredi neokrnjene narave....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 36.400 €, 2599,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.599 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, sončna lega, ob reki Muri, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v neposredni bližini, prodamo. Cena: 36.400,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 10.000 €, 2750,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

2.750 m2, nezazidljiva, Gozd + Kmetijsko zemljišče v Rošpohu. Parcela je v naklonu. Dejanska raba vinograd, kmetijska zemljišča in gozd, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR Priložnost za nakup parcele v prekrasnem območju Rošpoha. Po GURSU parcela v celoti meri 2.750 m2 in je sestavljena....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 53.200 €, 16643,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

16.643 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na dostopni in sončni legi, prodamo. Cena: 53.200,00 EUR V Počehovi je naprodaj kmetijsko zemljišče, površine 16.643 m2. Zemljišče se nahaja na sončni legi, dostop je urejen z lokalne ceste, na zgornji strani pa je s kmetijskimi....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA HAJDINA, 60.000 €, 3745,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2024.,

www.indomio.si

3.745 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, delno stavbno, delno kmetijsko, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Na Zgornji Hajdini v strnjenem naselju ob ulični cesti prodamo ravno, sončno, delno stavbno (cca 1.477 m2), delno kmetijsko zemljišče (njiva 2.268 m2). Vsa infrastruktura je v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, LENART V SLOV. GORICAH, 27.000 €, 3079,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2024.,

www.indomio.si

3.079 m2, zazidljiva, Prodamo parcelo, ki je deloma gradbena v Zavrhu, ki jo odlikuje čudovit razgled na dolino, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR Lokacija: Zavrh, v bližini razglednega stolpa Velikost parcele: 3.079 m² Gradbeni del: 489,3 m² Kmetijsko zemljišče: preostali del Lastnosti....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 22.900 € na 20.900 € z dne 20.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PEKEL, 20.900 €, 3804,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.05.2024 - 37.900 €
30.01.2025 - 22.900 €
20.02.2026 - 20.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

3.804 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko na sončni lokaciji nad Mariborom, prodamo. Cena: 20.900,00 EUR V naselju Pekel v Mestni občini Maribor prodamo kmetijsko zemljišče na sončni lokaciji, dostopno z lokalne ceste. Zemljišče velikosti 3.804 m2 je v večji meri ravno, na S in SV....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 35.900 €, 2992,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.992 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 35.900,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2992 m2....

 
 
 
  Zemljišče, MESTNI VRH, 62.000 €, 24001,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

24.001 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj večji vinograd na mestnem vrhu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Novo na trgu! Na voljo je priložnost za nakup obdelanega vinograda na čudoviti lokaciji Mestni vrh, Ptuj v regiji Podravje. Vinograd je zasajen na zemljišču v izmeri 24.000 kvadratnih....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 79.000 € na 69.000 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ORMOŽ, 69.000 €, 21696,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.08.2025 - 79.000 €
12.02.2026 - 69.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

21.696 m2, zazidljiva, "Investirajte v Zemljišče v Ivanjkovcih - Žvab", prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Nepremičninska priložnost: večje, delno zazidljivo, zemljišče v Ivanjkovcih - Žvab Predstavljamo vam večje kmetijsko in delno zazidljivo zemljišče v naselju Žvab, ki obsega....

 
 
 
  Zemljišče, BELSKI VRH, 49.000 €, 38065,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

38.065 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj čudovita posest - Belski in Gorenjski vrh, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Novo na trgu! Priložnost, da postanete lastnik izjemnega, v glavnem kmetijskega zemljišča, v idiličnem podeželskem okolju Slovenije, v občini Zavrč - Belski in Gorenjski....

 
 
 
  Zemljišče, CIRKULANE, 40.000 €, 7719,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

7.719 m2, za investicijo, Na izpostavljeni slemenski lokaciji v Paradižu (Cirkulane) je na voljo zemljišče v skupni izmeri 7.719 m2, ki predstavlja zanimivo priložnost za kupca, ki zna prepoznati potencial lokacije in razume dolgoročni razvoj prostora, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 120.000 € na 105.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 105.000 €, 12324,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.09.2025 - 120.000 €
05.03.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2025.,

www.indomio.si

12.324 m2, kmetijsko zemljišče, "MALI RAJ CURLEK" -urejeno in obdelano kmetijsko zemljišče primerno za samooskrbo in kmetijsko dejavnostNa odlični lokaciji pri Slovenski Bistrici se prodaja 12.324 m2 urejenega kmetijskega zemljišča namenjenega popolni smooskrbi in dovolj....

 
 
 
  Zemljišče, SLADKI VRH, 19.900 €, 16632,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

16.632 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Kmetijsko zemljišče v Sladkem vrhu, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki ga sestavlja 6 parcel v skupni izmeri 16.632 m2. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, je pod naklonom - pretežno mešani gozd, delno....

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 53.744 € na 40.308 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, OPLOTNICA, 40.308 €, 6718,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 58.194 €
13.12.2025 - 53.744 €
12.02.2026 - 40.308 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

6.718 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče na odlični legi in lokaciji - Gorica pri Oplotnici, prodamo. Cena: 6,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri 6.718 m2, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče se nahaja ob lokalni asfaltirani cesti.....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 65.000 €, 3956,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.indomio.si

3.956 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Na prodaj je zemljišče v Počehovi pri Mariboru s čudovitim razgledom na mesto. Skupna površina 3.956 m2 vključuje 789 m2 zazidljivega in 3.167 m2 kmetijskega zemljišča. Parcela leži ob novem naselju, dostop je urejen po občinski cesti.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 127-144 (od skupaj 144)

<< <1 2 3 4> >>