• GoHome Professional
nepremičnine podravska ekskluzivno urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska ekskluzivno urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska ekskluzivno urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska ekskluzivno urejeno" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.603 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 200 m2
    • do 250 m2
    • 250 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 250 m2
    • 300 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 170000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, 233.000 €, 120,60 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-21 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji poslovno - stanovanjskega objekta. Objekt se nahaja v strogem centru Maribora (peš cona - Vetrinjska ulica). Zgradba ima 3 enote, in sicer 2 poslovna lokala v pritličju in stanovanje v 1.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 995.000 €, 720,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

720,5 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1550, 363 m2 zemljišča, Odlična investicijska priložnost v centru Maribora, prodamo. Cena: 995.000,00 EUR V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše.V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 1.150.000 €, 363,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-330 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše. V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti in v neposredni bližini Glavnega trga, ponujamo zanimivo nepremičnino,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska ekskluzivno urejeno'
90.000 €
53.500 €
350.000 €
  Stanovanje, MARIBOR, 241.000 €, 89,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji luksuznega penthouse apartmaja v naselju Bolfenk na Pohorju. LOKACIJA: Zgradba se nahaja v osrednjem delu novejšega hotelsko apartmajskega kompleksa na Pohorju - pred objektom Pohorje village....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 15.348 €, 1279,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-49 Ogled oglasa na strani ponudnika Nepremičnina za tiste, ki želijo v toplejšem delu leta prosti čas preživljati v naravi -si urediti svoj piknik prostor, vrt, manjši nasad, postaviti manjši objekt (do 40m2 površine). Ekskluzivno posredujemo pri prodaji zadnje....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAZVANJE, 215.000 €, 251,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

251,6 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2006, 1/1 nad., MARIBOR - Tržaška cesta 65 Maribor, ekskluzivno v ponudbi večji poslovni prostor, v velikosti 251,60 m2, na odlični, frekventni lokaciji, v 1. nad., trgovsko-poslovnega centra. Prostor je primeren za neživilsko....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 229.065 € na 222.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Koroška Vrata, 222.000 €, 89,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.05.2026 - 229.065 €
08.05.2026 - 222.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

89,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2024, 1/7 nad., prodamo. Cena: 222.000,00 EUR Na Koroški cesti ekskluzivno prodajamo prostorno 3-sobno stanovanje SPLOŠNI OPIS : 3-sobno stanovanje obsega: odprt dnevno bivalni prostor z prehodom v kuhinjo z jedilnico, spalnico z možnostjo....

 
 
 
  Poslovni prostor, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 239.000 €, 89,00 m2 cca 2690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2025.,

www.indomio.si

89,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 1/7 nad., prodamo. Cena: 239.000,00 EUR Na Koroški cesti ekskluzivno prodajamo prostorno 3-sobno stanovanje SPLOŠNI OPIS : 3-sobno stanovanje obsega: odprt dnevno bivalni prostor z prehodom v kuhinjo z jedilnico, spalnico z možnostjo namestitve....

 
 
 
  Hiša, KORENJAK, 340.000 €, 311,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 85.733 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 234.900 €, 83,00 m2 cca 2830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

83,23 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1995, adaptiran l. 2014, P/4 nad., Maribor - center, posredujem pri prodaji uličnega poslovnega prostora, v visokem pritličju poslovno-stanovanjskega objekta. Opremljene pisarne, s čajno kuhinjo, sejno sobo ter z veliko naravne svetlobe, so....

 
 
 
  Hiša, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 233.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-22 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji poslovno - stanovanjskega objekta. Objekt se nahaja v strogem centru Maribora (peš cona - Vetrinjska ulica). Zgradba ima 3 enote, in sicer 2 poslovna lokala v pritličju in stanovanje v 1.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 1.150.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-312 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Maribora, ekskluzivno posredujemo pri prodaji prenovljene poslovno-stanovanjske hiše. V zgodovinskem delu mesta, na Koroški cesti in v neposredni bližini Glavnega trga, ponujamo zanimivo nepremičnino,....