• GoHome Professional
nepremičnine podravska najceneje 320 m2 balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska najceneje 320 m2 balkon - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska najceneje 320 m2 balkon

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska najceneje 320 m2 balkon" je bilo najdenih 6 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.343 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 90000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 130000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, RUŠE, 249.900 €, 318,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-86 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je urejena in obnovljena hiša na vinski poti s pogledom na Ruše in na Pohorje, ki je dovolj prostorna za bivanje dveh družin. Idealna za sobivanje starejše in mlajše generacije, saj imata obe zgornji etaži ločena vhoda,....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 269.000 €, 291,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

291,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2017, 555 m2 zemljišča, Z veseljem vam predstavljamo samostojno hišo v Lenartu v Slovenskih goricah, ki s svojo prostornostjo, premišljeno razporeditvijo in prenovo iz leta 2017 nudi udobno, kakovostno in brezskrbno bivanje v mirnem....

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 365.000 €, 333,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-308 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in iskani lokaciji v Bresternici prodamo samostojno družinsko hišo etažnosti (P+1+M). Hiša se nahaja v zadnji vrsti hiš z lepim pogledom na Dravo, na parceli velikosti 763 m2. z urejenim dostopom....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska najceneje 320 m2 balkon'
345.000 €
549.500 €
699.900 €
  Hiša, PESNICA, 389.000 €, 330,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Opis nepremičnine: - Lokacija: Zgornja Velka, občina Šentilj, ob meji z AT - Velikost zemljišča: 7 hektarjev (vključno z manjšim gozdom) - Bivalna površina: 300 m2 - Letnik gradnje: 1980 - Lastniki: Prvi lastniki Hiša vključuje: - Pritličje: - Prostorna garaža z dvižnimi sekcijskimi....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 460.000 €, 319,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

319,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2022, 524 m2 zemljišča, K+P+1, Velika hiša s 3 stan. v bližini centra Maribora, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Za vse, ki iščete: - veliko vzdrževano in lepo urejeno hišo s tremi ločenimi stanovanji za več družinsko bivanje ali....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-5 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!