• GoHome Professional
nepremičnine podravska najceneje balkon 120 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska najceneje balkon 120 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska najceneje balkon 120 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska najceneje balkon 120 m2" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.964 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manjši)
    • 130 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 150000 eur
    • do 190000 eur (povprečna cena)
    • do 230000 eur
    • do 1900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PTUJSKA GORA, 150.000 €, 110,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-156 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Ptujska Gora, v stanovanjskem zaselku je naprodaj obnovljena stanovanjska hiša, z dodatnim gospodarskim poslopjem, preurejenim v kurilnico, garažo in letno kuhinjo, ki se nadaljuje v drvarnico. Hiška ima svoje začetke....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 134.900 €, 130,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

130,1 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2024, 326 m2 zemljišča, K+P+M, Prodamo stanovanji v dvostanovanjski stavbi s parcelo in teraso z razgledom na Ruše - idealna priložnost za bivanje in oddajanje, prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Prodamo stanovanji v dvostanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 140.000 €, 127,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vecsobno, box v kleti, parkirno mesto, balkon, blizina Drave .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska najceneje balkon 120 m2'
165.000 €
170.000 €
189.000 €
  Hiša, KRČEVINA PRI VURBERGU, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

114,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 2.220 m2 zemljišča, P+1, mirna lokacija, parkiranje pred objektom ali v garaži, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR PRODAMO samostojno hišo; Krčevina pri Vurbergu 149a: Hiša je vzdrževana in se nahaja na mirni lokaciji. Glavne prednosti so funkcionalna....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE GRADIŠČE, 169.000 €, 122,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

122 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 1.680 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V okolici Šentilja se prodaja zanimiva starejša hiša, ki se nahaja v zelenem okolju in v bližini vse potrebne infrastrukture (10-15 min). Hiša ima cca 122 m2, zgrajena leta 1952 in ima 3 etaže.....

 
 
 
  Hiša, SPODNJA VOLIČINA, 199.900 €, 130,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

130,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2025, 11,41 m2 zemljišča, K+P, Hiša z vikendico v prelepi naravi pri Lenartu - mir, zasebnost in čar podeželja, prodamo. Cena: 199.900,00 EUR Hiša z vikendico v prelepi naravi pri Lenartu – mir, zasebnost in čar podeželja! Pozdravljeni,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 233.000 €, 120,60 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-21 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji poslovno - stanovanjskega objekta. Objekt se nahaja v strogem centru Maribora (peš cona - Vetrinjska ulica). Zgradba ima 3 enote, in sicer 2 poslovna lokala v pritličju in stanovanje v 1.....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 257.000 €, 121,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2010, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., Predstavljamo vam izjemno priložnost,za nakup sodobnega, prostornega in skrbno vzdrževanega 4 - sobnega stanovanja, ki se nahaja v prvem nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta, zgrajenega leta 2010, v mirnem....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 272.999 €, 118,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-176 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 3-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju in obsega 118 m2 bruto površine, od tega je 99,5 m2 uporabne površine, 15,32 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 276.379 €, 120,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-179 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 3-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v mansardi in obsega 119,80 m2 bruto površine, od tega je 100,71 m2 uporabne površine, 15,33 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 287.814 €, 128,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-175 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju in obsega 127,5 m2 bruto površine, od tega je 110,7 m2 uporabne površine, 13,6 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Hiša, SLIVNIŠKO POHORJE, 300.000 €, 126,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

126 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.196 m2 zemljišča, Dva objekta na sončni legi Slivniškega Pohorja.Na približno 700 m nadmorske višine je na voljo stanovanjska hiša s samostojnim dodatnim objektom, v katerem se nahajata delavnica in garsonjera. Nepremičnina stoji na parceli....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 319.000 €, 121,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1938, 394 m2 zemljišča, 3/3 nad., Prostorno 3-sobno stanovanje v bližini UKC z balkonom in parkirnim mestom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v Mariboru, ki se nahaja v 3. nadstropju urejenega bloka....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 319.478 €, 115,80 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo 4 nova nadstandardna stanovanja na odlični lokaciji pod Pohorjem v Mariboru. Stanovanja se ponašajo z odlično mirno lokacijo ter kvalitetno in nizkoenergetsko gradnjo. Na voljo sta dva 3 sobna stanovanja (neto tlorisnih površin 110,66m2 in 186,98m2) ter dva 4 sobna stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

Vrstna hiša, Podravska - Pobrežje, P+1, zgrajeno l. 2003, neto tlorisna površina 120,00 m2, garažni parkirni prostor. Cena: 330.000 EUR. V mirnem in urejenem naselju na Pobrežju prodamo prijetno vrstno hišo. Lokacija je izjemno privlačna zaradi hitre povezave do avtoceste ter dobre....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 395.000 €, 110,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

110,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2009, visoko pritličje, Čudovito 3,5-sobno staromeščansko stanovanje z garažo - center Maribora, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR V centru Maribora, v bližini mestnega parka in Lenta, posredujemo pri prodaji čudovitega 3,5-sobnega....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 15)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!