• GoHome Professional
nepremičnine podravska najceneje balkon do 130 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine podravska najceneje balkon do 130 m2 - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska najceneje balkon do 130 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska najceneje balkon do 130 m2" je bilo najdenih 96 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.189 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manjši)
    • 140 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 180000 eur
    • do 230000 eur (povprečna cena)
    • do 270000 eur
    • do 2300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 276.379 €, 120,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-179 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 3-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v mansardi in obsega 119,80 m2 bruto površine, od tega je 100,71 m2 uporabne površine, 15,33 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 287.814 €, 128,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-175 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju in obsega 127,5 m2 bruto površine, od tega je 110,7 m2 uporabne površine, 13,6 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 294.459 €, 134,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-178 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v mansardi in obsega 133,5 m2 bruto površine, od tega je 110,65 m2 uporabne površine, 13,61 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Hiša, SLIVNIŠKO POHORJE, 300.000 €, 126,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

126 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.196 m2 zemljišča, Dva objekta na sončni legi Slivniškega Pohorja.Na približno 700 m nadmorske višine je na voljo stanovanjska hiša s samostojnim dodatnim objektom, v katerem se nahajata delavnica in garsonjera. Nepremičnina stoji na parceli....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 316.255 €, 140,00 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju in obsega 140,2 m2 bruto površine, od tega je 121, 23 m2 uporabne površine, 15,68 m2 zavzema....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 317.591 €, 141,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-180 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v mansardi in obsega 141,1 m2 bruto površine, od tega je 121,54 m2 uporabne površine, 15,69 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 319.000 €, 121,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1938, 394 m2 zemljišča, 3/3 nad., Prostorno 3-sobno stanovanje v bližini UKC z balkonom in parkirnim mestom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v Mariboru, ki se nahaja v 3. nadstropju urejenega bloka....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 319.478 €, 115,80 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo 4 nova nadstandardna stanovanja na odlični lokaciji pod Pohorjem v Mariboru. Stanovanja se ponašajo z odlično mirno lokacijo ter kvalitetno in nizkoenergetsko gradnjo. Na voljo sta dva 3 sobna stanovanja (neto tlorisnih površin 110,66m2 in 186,98m2) ter dva 4 sobna stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 330.000 €, 120,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

Vrstna hiša, Podravska - Pobrežje, P+1, zgrajeno l. 2003, neto tlorisna površina 120,00 m2, garažni parkirni prostor. Cena: 330.000 EUR. V mirnem in urejenem naselju na Pobrežju prodamo prijetno vrstno hišo. Lokacija je izjemno privlačna zaradi hitre povezave do avtoceste ter dobre....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 330.000 €, 101,00 m2 cca 3270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

101,4 m2, vrstna, zgrajena l. 2003, 120 m2 zemljišča, P+1, Vrstna hiša na Pobrežju, z vrstno garažo, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na Pobrežju prodamo vrstno hišo, ki je bila zgrajena leta 2003. Hiše je v naselju vrstnih hiš, k hiši spada še vrstna garaža. Hiša je bila zgrajena leta....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 333.000 €, 106,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

106,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1950, adaptirano l. 2002, 4. nad., prodamo. Cena: 333.000,00 EUR Čudovito 3-sobno stanovanje ob mestnem parku – Prešernova ulica, Maribor Če iščete stanovanje, kjer se prepletata utrip mesta in bližina narave, vas bo ta nepremičnina na Prešernovi ulici....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 395.000 €, 110,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

110,5 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2009, visoko pritličje, Čudovito 3,5-sobno staromeščansko stanovanje z garažo - center Maribora, prodamo. Cena: 395.000,00 EUR V centru Maribora, v bližini mestnega parka in Lenta, posredujemo pri prodaji čudovitega 3,5-sobnega....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-96 (od skupaj 96)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!