• GoHome Professional
nepremičnine podravska prenovljeno urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska prenovljeno urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska prenovljeno urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska prenovljeno urejeno" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.656 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 280000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PTUJ, 117.000 €, 47,30 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se 2-sobno stanovanje na Ptuju v skoraj neposredni bližini zdravstvenega doma, avtobusne in železniške postaje ter cca 10 minut hoje iz centra mesta. Stanovanje je bilo v celoti prenovljeno leta 2009 - nova okna - MIK Celje, kompletno obnovljena kopalnica (dodatna stropna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma obnovljeno 3 sobno stanovanje na Taboru. Od septembra 2007 pa do januarja 2008 je bilo stanovanje popolnoma prenovljeno vstavljena so bila nova PVC okna z roletami in notranjimi žaluzijami, pokrit je bil nov laminat, oplesk sten, video domofon, vrata, kopalnica in....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 169.900 € na 179.900 € z dne 08.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MARIBOR, Center, 179.900 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 169.900 €
08.04.2026 - 179.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

64,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 179.900,00 EUR Maribor, Kočevarjeva, center: Popolnoma prenovljeno 2-sobno stanovanje z mansardo na Kočevarjevi ulici Izjemna priložnost v središču Maribora. V samem srcu Maribora, na iskani Kočevarjevi....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska prenovljeno urejeno'
340.000 €
395.000 €
280.000 €
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 385.000 €, 250,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1300, adaptirana l. 2015, 7.222 m2 zemljišča, mirno naselje, sončna lokacija, urejen asfaltiran dovoz, restavrirana hiša, odprti prostori, hiter dostop do Slovenske Bistrice, prodamo. Cena: 385.000,00 EUR CEZLAK, SLOVENSKA BISTRICA: Prodamo popolnoma....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 257.000 €, 121,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2010, adaptirano l. 2024, 2/2 nad., Predstavljamo vam izjemno priložnost,za nakup sodobnega, prostornega in skrbno vzdrževanega 4 - sobnega stanovanja, ki se nahaja v prvem nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta, zgrajenega leta 2010, v mirnem....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 225.000 € na 219.900 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PTUJ, 219.900 €, 93,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 225.000 €
05.03.2026 - 219.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Podravska - Ptuj, zgrajeno l. 1977, prenovljeno l. 2022, K+VP/1. nad., neto tlorisna površina 163,60 m2, uporabna površina 93,40 m2, pripadajoče zemljišče 299,00 m2. Cena: 219.900 EUR. Posredujemo pri prodaji lepo urejenega 3-sobnega stanovanja v dvostanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 133.600 €, 37,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

37,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2007, 4/5 nad., takoj vseljivo, južna lega, nizki stroški, prijetno, prodamo. Cena: 133.600,00 EUR MARIBOR, SPODNJE RADVANJE - TABOR, Goriška ulica 20 Na prodaj je svetlo in funkcionalno 1-sobno stanovanje z južno lego, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 186.000 €, 50,00 m2 cca 3720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

50,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2026, P/1 nad., v celoti prenovljeno 2026, pritličje, odlična lokacija, takoj vseljivo, pritličje, posebni vhod, parkiranje za zapornico, bremen prosto, kakovostna oprema po meri, prodamo. Cena: 186.000,00 EUR MARIBOR, CENTER – V CELOTI....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 189.900 €, 49,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 189.900,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 355.000 €, 112,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

112 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1937, 3/3 nad., V središču Maribora, na priljubljeni Slovenski ulici, posredujemo pri prodaji svetlega in prostorno zasnovanega 3-sobnega stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju lepo vzdrževane staromeščanske stavbe in omogoča prijetno bivanje z odlično....

 
 
 
  Hiša, ZLATOLIČJE, 295.000 €, 380,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

380 m2, samostojna, zgrajena l. 1993, 1.012 m2 zemljišča, Odlična priložnost za nakup prenovljene samostojne hiše v Zlatoličju z gostinskim lokalom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Odlična priložnost za nakup samostojne hiše v Zlatoličju, ki ponuja prenovljeno trisobno stanovanje in....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 335.000 €, 97,00 m2 cca 3450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

97,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, 905 m2 zemljišča, P+1, hiša z velikim zemljiščem, dvema garažama in gospodarskim poslopjem na izjemni lokaciji. hiša meri 97,4 m2 neto tlorisne površine in stoji na čudoviti v celoti zazidljivi parceli v velikosti 905 m2. skozi leta je bila redno....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA POHORJU, 260.000 €, 177,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

177,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2016, 316 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Urejena in prostorna hiša v vasi Puščava pri Mokronogu V mirni dolenjski vasi Puščava, v neposredni bližini Mokronoga, zastopamo pri prodaji prostorne, kakovostno grajene in....