• GoHome Professional
nepremičnine podravska pritličje Zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska pritličje Zadnjih 7 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska pritličje Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska pritličje zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.671 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 220 m2
    • do 280 m2
    • 280 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 280 m2
    • 340 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eur
    • do 150000 eur (povprečna cena)
    • do 190000 eur
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 990.569 €, 1319,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. Lokacija:....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska pritličje zadnjih 7 dni'
319.900 €
239.000 €
379.000 €
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 649.900 €, 447,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

447,64 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.220 m2 zemljišča, Poslovno-stanovanjskega objekta skupne neto tlorisne površine 447,65 m2 v Mestni četrti Studenci predstavlja odlično priložnost za opravljanje dejavnosti z možnostjo bivanja, prodamo. Cena: 649.900,00 EUR Osnovni objekt....

 
 
 
  Zemljišče, ŠETAROVA, 88.000 €, 138,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

138 m2, kmetija, 950 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljam staromeščansko hišo tipa kmetija, ki se nahaja v kraju Lenart. KJE: Šetarova cca 3 km do mesta Lenart ob vsej potrebni infrastrukturi in cca 1,5km do uvoza na avtocesto OBJEKTIVNI....

 
 
 
  Hiša, CELESTRINA, 590.000 €, 385,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

385,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Če iščete več prostora – ste ga pravkar našli. Le nekaj minut iz Maribora se nahaja res prostorna samostojna hiša, ki ponuja veliko možnosti za bivanje, delo ali kombinacijo obojega. Hiša je odlična....

 
 
 
  Hiša, ROŠPOH, 590.000 €, 284,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

284,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 885 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Maribor, ekskluzivna lokacija v Kamnici ob konjeniškem klubu - samostojna hiša na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Mariboru Top lokacija: 2 minuti iz centra, nasproti hipodroma Kamnica, na....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 269.000 €, 89,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

89 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2024, pritličje, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Maribora prodamo veliko, obnovljeno, staro meščansko 3 sobno stanovanje. Objekt, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen leta 1897 ter sproti redno vzdrževan,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 465.000 €, 280,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

280,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2000, 914 m2 zemljišča, K+P+M, samostojna hiša, Maribor, Tabor, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR Maribor, Tabor: na odlični lokaciji je naprodaj prostorna hiša s samostojno garažo. Skrbno negovano zemljišče je velikosti 914 m2. Površina....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 319.000 €, 121,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

121,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1938, 394 m2 zemljišča, 3/3 nad., Prostorno 3-sobno stanovanje v bližini UKC z balkonom in parkirnim mestom, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v Mariboru, ki se nahaja v 3. nadstropju urejenega bloka....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 11)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!