• GoHome Professional
nepremičnine podravska prvo nadstropje terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska prvo nadstropje terasa - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska prvo nadstropje terasa

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska prvo nadstropje terasa" je bilo najdenih 8 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.278 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 250 m2
    • do 310 m2
    • 310 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 310 m2
    • 370 m2
  •  Po ceni
    • do 95000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PTUJ, 140.000 €, 194,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

194,2 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1730, 1/1 nad., Izredna priložnost, na prodaj je celotna etaža v staro meščanski hiši, v Prešernovi ulici, na Ptuju, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Ptuja, na Prešernovi ulici, prodajamo eno etažo v prostorni staro....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENART V SLOV. GORICAH, 960.000 €, 1011,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

1.011 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1995, adaptiran l. 2022, 2.186 m2 zemljišča, Poslovni objekt na dobri lokaciji v Lenartu. Trenutno spodaj avtosalon in delavnice, zgoraj dva velika stanovanja, prodamo. Cena: 970.000,00 EUR Prodamo poslovni objekt, namenjen različnim poslovnim....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 385.000 €, 175,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.12.2024.,

www.indomio.si

175 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 1.236 m2 zemljišča, P+M, Hiša v Cigonci: Prostorno, Tradicionalno, Unikatno, prodamo. Cena: 385.000,00 EUR Na prodaj je stanovanjska hiša, ki se nahaja na mirni lokaciji v Cigonci, Slovenska Bistrica. Ta hiša, zgrajena v letu 1995, ponuja prostorno....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska prvo nadstropje terasa'
365.000 €
155.000 €
229.000 €
  Poslovni prostor, MARIBOR, Nova Vas, 950.000 €, 670,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

670 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2008, 352 m2 zemljišča, Edinstvena priložnost v Mariboru: Poslovno-stanovanjski objekt z delujočo picerijo in prostornim stanovanjem.Na odlični, frekventni lokaciji v Mariboru posredujemo pri prodaji izjemenega poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 640.000 €, 538,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2024.,

www.indomio.si

538,66 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2010, 1.956 m2 zemljišča, K+P+1/2 nad., Predstavljamo vam poslovno stanovanjski objekt v bližini Slovenske Bistrice na frekventni lokaciji, prodamo. Cena: 640.000,00 EUR Investicijska priložnost za vse, ki želijo nadgraditi svojo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 640.000 €, 538,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2024.,

www.indomio.si

538,66 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1990, 1.956 m2 zemljišča, Predstavljamo vam poslovno stanovanjski objekt v bližini Slovenske Bistrice na frekventni lokaciji, prodamo. Cena: 640.000,00 EUR Investicijska priložnost za vse, ki želijo nadgraditi svojo gostinsko dejavnost. Poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-7 (od skupaj 7)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!