• GoHome Professional
nepremičnine podravska prvo nadstropje vsaj 190 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine podravska prvo nadstropje vsaj 190 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska prvo nadstropje vsaj 190 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska prvo nadstropje vsaj 190 m2" je bilo najdenih 37 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.227 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manjši)
    • 200 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 95000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 140000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PACINJE, 319.000 €, 196,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-525 Ogled oglasa na strani ponudnika V Pacinju (stičišče občine Ptuj in Dornava) prodamo odlično vzdrževano in redno adaptirano hišo, z letnico izgradnje 1977, skupne površine 196,4 m2, etažnosti K+VP+N. Hiša stoji na skupno 4.776 m2 v celoti ograjenega stavbnega....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 140.000 €, 194,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

194,2 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1730, 1/1 nad., Izredna priložnost, na prodaj je celotna etaža v staro meščanski hiši, v Prešernovi ulici, na Ptuju, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Ptuja, na Prešernovi ulici, prodajamo eno etažo v prostorni staro....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 319.900 €, 189,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

189,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, 623 m2 zemljišča, Večja stanovanjska hiša s pripadajočim objektom - skladišče, pomožni prostor, garaža za 2 avtomobila; Mestna četrt Studenci; 189,8 m2 + 108 m2 + 15,7 m2, J-Z, mirna ulica, vogalno zemljišče, prodamo. Cena: 319.900,00 EUR Spoštovani,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine podravska prvo nadstropje vsaj 190 m2'
325.000 €
155.000 €
289.000 €
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 350.000 €, 198,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

198 m2, samostojna, zgrajena l. 1928, adaptirana l. 1986, 912 m2 zemljišča, K+P+1+M, 2 stanovanji v stanovanjski hiši in garaža, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Na atraktivni lokaciji na Vrbanski cesti v Mariboru, v večstanovanjski hiši z vrtom, prodajamo polovico objekta z dvema stanovanjema....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 279.000 €, 226,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor, Štajerska Maribor, zgrajeno l. 1995, prenovljeno l.2020, skupna izmera 226,00 m2, 1. nadstropje. Cena: 279.000 EUR. Posredujemo pri prodaji popolnoma prenovljenih pisarn in lokala, ki se nahajajo v neposredni bližini centra Maribora. Lokacija je frekventna in odlična....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 350.000 €, 245,00 m2 cca 1430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dokončana hiša v Kamnici, odprta vašim idejam Čudovita hiša na mirni lokaciji z bližino gozda in panoramskim pogledom. Prodamo čudovito hišo, ki se nahaja na sončni lokaciji v Kamnici. Hiša je še ne vseljena in dokončane gradnje (zaključena 5. gradbena faza). V ceno je zajet položen....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 350.000 €, 245,00 m2 cca 1430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

245,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2005, 778 m2 zemljišča, P+1+M, Na odlični lokaciji v središču Zgornje Polskave se prodaja prostorna in dobro vzdrževana stanovanjska hiša z 245,7 m2 neto tlorisne površine na urejeni parceli velikosti 778 m2. Hiša nudi možnost....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 780.000 €, 250,00 m2 cca 3120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1926, adaptirana l. 1990, 670 m2 zemljišča, Vila na elitni lokaciji, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Prodamo čudovito meščansko vilo v Art-deco slogu na Tomšičevem drevoredu, v neposredni bližini mestnega parka in centra mesta. Vila s pripadajočim zemljiščem....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 178.000 €, 176,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-157 Ogled oglasa na strani ponudnika Na desnem bregu Drave, na Ptuju, v smeri Maribora, je na prodaj lepo ohranjena hiša. Stavba grajena 1976, je lepo vzdrževana ter obdana z vrtom. Stavba stoji na mirni lokaciji, obdana z nekaj sadnega drevja in zelenico. Zemljišče....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 385.000 €, 175,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.12.2024.,

www.indomio.si

175 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 1.236 m2 zemljišča, P+M, Hiša v Cigonci: Prostorno, Tradicionalno, Unikatno, prodamo. Cena: 385.000,00 EUR Na prodaj je stanovanjska hiša, ki se nahaja na mirni lokaciji v Cigonci, Slovenska Bistrica. Ta hiša, zgrajena v letu 1995, ponuja prostorno....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, VELIKA NEDELJA, 380.000 €, 312,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2025.,

www.indomio.si

312,3 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1980, 2.694 m2 zemljišča, Poslovno trgovski objekt v Veliki Nedelji, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Novo na trgu! Večji poslovno-trgovski objekt se nahaja ob prometni cesti, ob vstopu v Veliko Nedeljo. Novejši objekt je bil zgrajen l. 1980,....

 
 
 
  Hiša, PESNICA, 389.000 €, 330,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Opis nepremičnine: - Lokacija: Zgornja Velka, občina Šentilj, ob meji z AT - Velikost zemljišča: 7 hektarjev (vključno z manjšim gozdom) - Bivalna površina: 300 m2 - Letnik gradnje: 1980 - Lastniki: Prvi lastniki Hiša vključuje: - Pritličje: - Prostorna garaža z dvižnimi sekcijskimi....

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 365.000 €, 333,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-308 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in iskani lokaciji v Bresternici prodamo samostojno družinsko hišo etažnosti (P+1+M). Hiša se nahaja v zadnji vrsti hiš z lepim pogledom na Dravo, na parceli velikosti 763 m2. z urejenim dostopom....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 250.000 €, 349,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-123 Ogled oglasa na strani ponudnika V Turnišču, v minem naselju, je na prodaj večja stanovanjska hiša, obdana z zemljiščem v velikosti 1.302 m2. Stanovanjska hiša, grajena konec leta 1993, je bila redno vzdrževana in obnovljena. Delno je spremenjena namembnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tezno, 950.000 €, 354,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

354 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2002, 591 m2 zemljišča, P+1, Na odlični lokaciji v industrijski coni Maribor - Tezno prodamo poslovno stanovanjski objekt. Objektu pripada veliko asfalirano parkirišče v izmeri 391 m2, prodamo. Cena: 950.000,00 EUR Tezno se nahaja v jugovzhodnem....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 485.000 €, 390,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2025.,

www.indomio.si

390,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1905, adaptirano l. 2007, 1. nad., Center mesta, staromeščanski detajli, združeni s sodobnimi elementi, funkcionalen tloris, pohištvo po meri, 2 kopalnici, parkirišče na dvorišču, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Predstavljamo vam izjemno 6-sobno....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Center, 780.000 €, 402,00 m2 cca 1940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

402,9 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1957, adaptiran l. 2022, K+P+1, V centru mesta prodamo nastanitveni kompleks (študentske sobe) in poslovni prostor, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR V centru mesta prodamo nastanitveni kompleks (študentske sobe) in poslovni prostor. Stavba....

 
 
 
  Poslovni prostor, OREHOVA VAS, 595.000 €, 472,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2025.,

www.indomio.si

Poslovno-stanovanjska samostojna stavba, Podravska – Maribor (Orehova vas), zgrajena l. 1890, obnovljena l. 1993, P+1+M, skupna neto površina 472 m2, zemljišče 280,00 m2, parkirna mesta. Cena: 595.000 EUR. V Orehovi vasi, ki je oddaljena 9 km od centra Maribora in le streljaj od Hočkega....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

512 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, K+P+1+M, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno za....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 640.000 €, 538,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2024.,

www.indomio.si

538,66 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2010, 1.956 m2 zemljišča, K+P+1/2 nad., Predstavljamo vam poslovno stanovanjski objekt v bližini Slovenske Bistrice na frekventni lokaciji, prodamo. Cena: 640.000,00 EUR Investicijska priložnost za vse, ki želijo nadgraditi svojo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 640.000 €, 538,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2024.,

www.indomio.si

538,66 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1990, 1.956 m2 zemljišča, Predstavljamo vam poslovno stanovanjski objekt v bližini Slovenske Bistrice na frekventni lokaciji, prodamo. Cena: 640.000,00 EUR Investicijska priložnost za vse, ki želijo nadgraditi svojo gostinsko dejavnost. Poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 495.000 €, 541,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

541 m2, poslovni prostor, hotel, zgrajen l. 1925, 635 m2 zemljišča, posredujemo pri prodaji stanovanjsko-poslovnega objekta v centru slovenske bistrice. objekt predstavlja izjemno priložnost za investitorje. s kombinacijo poslovnih prostorov v pritličju in stanovanjskih enot v nadstropjih....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 495.000 €, 541,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2025.,

www.indomio.si

541 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, 635 m2 zemljišča, P+1+2, posredujemo pri prodaji stanovanjsko-poslovnega objekta v centru slovenske bistrice. objekt predstavlja izjemno priložnost za investitorje. s kombinacijo poslovnih prostorov v pritličju in stanovanjskih enot v nadstropjih....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 990.990 €, 1319,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

1.319 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 990.990,00 EUR NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Lokacija:....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Tezno, 1.300.000 €, 1989,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2023.,

www.indomio.si

1.989 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1942, adaptiran l. 1990, 1.584 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.300.000,00 EUR PREVZEM DELUJOČE RESTAVRACIJE, POSLOVNI ali SEMINARSKI KOMPLEKS Ponujamo vam edinstveno in redko priložnost za nakup večjega uveljavljenega gostinsko poslovnega....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 670.000 €, 708,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

708,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1960, prodamo. Cena: 670.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL S PIVNICO, LEGENDARNO IME, FREKVENTNA LOKACIJA, PRIČETEK DELA TAKOJ Na odlični lokaciji, v osrčju mestnega življenja – tik ob Tehniških fakultetah – je naprodaj večnamenski poslovni objekt z....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 990.569 €, 1319,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. Lokacija:....

 
 
 
  Poslovni prostor, LENART V SLOV. GORICAH, 960.000 €, 1011,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

1.011 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1995, adaptiran l. 2022, 2.186 m2 zemljišča, Poslovni objekt na dobri lokaciji v Lenartu. Trenutno spodaj avtosalon in delavnice, zgoraj dva velika stanovanja, prodamo. Cena: 970.000,00 EUR Prodamo poslovni objekt, namenjen različnim poslovnim....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Lokacija:....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Nova Vas, 950.000 €, 670,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

670 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2008, 352 m2 zemljišča, Edinstvena priložnost v Mariboru: Poslovno-stanovanjski objekt z delujočo picerijo in prostornim stanovanjem.Na odlični, frekventni lokaciji v Mariboru posredujemo pri prodaji izjemenega poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Melje, 690.000 €, 903,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

903 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1960, P/2 nad., industrijska cona Melje, bližina priključka Maribor-Center, dovolj parkirišč, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR POSLOVNI PROSTOR NA ŽELJENI LOKACIJI MARIBOR, Melje: Prodamo poslovni prostor, in sicer na naslovu heroja Šaranoviča....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, Studenci, 399.000 €, 1062,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

1.062 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1959, adaptiran l. 1981, 1.043 m2 zemljišča, P+1+M/P+1+M, Na Studencih prodamo poslovno stavbo, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Na Studencih prodamo poslovno stavbo, ki je bila po podatkih GURS zgrajena leta 1959. V pritličju so skladiščni....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUŠE, 360.000 €, 649,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si