• GoHome Professional
nepremičnine podravska urejeno balkon najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine podravska urejeno balkon najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine podravska urejeno balkon najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine podravska urejeno balkon najdražje" je bilo najdenih 69 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.842 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 130 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 200000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, PTUJ, 195.000 €, 82,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

82,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2015, 4/4 nad., Na odlični lokaciji na Ptuju (Ljudski vrt) prodamo svetlo in funkcionalno 4-sobno dupleks stanovanje z balkonom. Stanovanje v izmeri 82,4 m2 se nahaja v 4. nadstropju in nudi udobno bivanje v bližini vse potrebne infrastrukture,....

 
 
 
  Stanovanje, LIMBUŠ, 195.000 €, 76,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Podravska - Limbuš, zgrajeno l. 2004, neto tlorisna površina 76,60 m2, klet v velikosti 1,40 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 114,00 m2, dve parkirni mesti. Cena: 195.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Posredujemo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 189.000 €, 156,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-163 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju, v bližini Ljudskega vrta, posredujemo pri prodaji večje enostanovanjske hiše, obdane z zelenico, v velikost 597 m2. Nepremičnina se nahaja v naselju stanovanjskih hiš, ki jih odlikuje bližina samega mesta ter mirna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 189.000 €, 127,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

127,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1909, adaptirano l. 2024, 1/1 nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR OBNOVLJENO 4 SOBNO STANOVANJE V Melju prodamo obnovljeno 4 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta brez dvigala, zgrajenega leta 1909. Na objektu....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 182.000 €, 82,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1955, 1/3 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 182.000,00 EUR Na Ptuju (CMD), v urejeni večstanovanjski stavbi (1955) je na prodaj večje, ohranjeno, prostorno 2 sobno stanovanje. Skupna površina tega svetlega stanovanja je 82,8 m². Stanovanje....

 
 
 
  Kmetija, ZGORNJA VELKA, 179.000 €, 270,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-290 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Tratah, le 1,5 km od mejnega prehoda Cmurek z Avstrijo, prodamo manjšo kmetijo, ki jo sestavljajo stanovanjska hiša, manjše gospodarsko poslopje, pomožni kmetijski objekti in zemljišče. Kmetija je primerna za turistično....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU, 179.000 €, 192,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.930 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na odprti, ravni sončni legi strnjenega dela kraja Lovrenc na Dravskem polju prodamo hišo etažnosti P+N, skupne površine 192,00 m2, zgrajene leta 1990. Hiša z ohišnico stoji na 1.930 m2 delno....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 175.000 €, 146,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-140 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju, v naselju Vičava, posredujemo pri prodaji večje enostanovanjske hiše, obdane z vrtom, v velikost 914 m2. Nepremičnina se nahaja v naselju stanovanjskih hiš, ki jih odlikuje bližina samega mesta, Drave ter mirna in....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 175.000 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

77,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, 3/5 nad., Predstavljamo vam prostorno 4-sobno stanovanje, ki se nahaja v urejenem okolju Lenarta. Stanovanje je odlična priložnost za različne profile kupcev, saj je primerno za mlade pare, samske zaposlene, manjše družine ali....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 174.000 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

65 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1990, adaptirano l. 2004, 4/4 nad., prodamo. Cena: 174.000,00 EUR 2,5-sobno stanovanje z balkonom in razgledom na Pohorje – Borštnikova ulica, Maribor Iščete prijeten dom v mirnem okolju, a hkrati blizu vse potrebne infrastrukture? Predstavljamo vam izredno....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE GRADIŠČE, 169.000 €, 122,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

122 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 1.680 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V okolici Šentilja se prodaja zanimiva starejša hiša, ki se nahaja v zelenem okolju in v bližini vse potrebne infrastrukture (10-15 min). Hiša ima cca 122 m2, zgrajena leta 1952 in ima 3 etaže.....

 
 
 
  Hiša, KRČEVINA PRI VURBERGU, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

114,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 2.220 m2 zemljišča, P+1, mirna lokacija, parkiranje pred objektom ali v garaži, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR PRODAMO samostojno hišo; Krčevina pri Vurbergu 149a: Hiša je vzdrževana in se nahaja na mirni lokaciji. Glavne prednosti so funkcionalna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 159.900 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Prodamo 2-sobno stanovanje na Taboru Za nakup je na voljo prostorno, svetlo dvosobno stanovanje na super lokaciji v Mariboru. Stanovanje v skupni izmeri 65,50 m2 nudi 58 m2 bivalne površine, 4 m2 balkona in 3,5 m2 veliko....

 
 
 
  Hiša, CVETKOVCI, 155.000 €, 132,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

132 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 1.715 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V lepo urejenem in mirnem naselju stanovanjskih hiš v naselju Cvetkovci, ki je od mesta Ormož oddaljeno slabih 10 km, Vam v nakup ponujamo urejeno, vseskozi vzdrževano, tri sobno, visoko pritlično,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja, stanovanje: TEZNO, 55 m2 154.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Stanovanje | Regija: Podravska | Upravna enota: Maribor | Občina: Maribor TEZNO, 55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2019, 1/2 nad., Prijetno 2-sobno stanovanje na Teznem s pogledom na Pohorje, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 150.000 €, 110,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-156 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Ptujska Gora, v stanovanjskem zaselku je naprodaj obnovljena stanovanjska hiša, z dodatnim gospodarskim poslopjem, preurejenim v kurilnico, garažo in letno kuhinjo, ki se nadaljuje v drvarnico. Hiška ima svoje začetke....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 143.000 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1983, 4. nad., Prodaja se čudovito, 3.5 sobno stanovanje z dvoriščem ob Osnovni šoli. Stanovanje je enkratno za investicijo, manjšo ali večjo družino, prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Ne zamudite priložnosti za nakup stanovanja v Slovenski Bistrici na....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 123.000 €, 394,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

394,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 1.186 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi delež do 1/8 nepremičnine na Zgornji Polskavi. Po Gursu hiša obsega 394m2 neto tlorisne površine in je zgrajena na 1168m2 velikem zemljišču. Etažna lastnina ni urejena. Prostorna hiša je kakovostne....

 
 
 
  Hiša, DRAGUČOVA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

192,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 5.056 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi hišo z manjšim gospodarskim poslopjem v kraju Dragučova (Pernica). Hiša obsega 192,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na 5056 m2 velikem zemljišču (GURS). Ob hiši je manjše gospodarsko poslopje....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 109.000 €, 90,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151034-196 Ogled oglasa na strani ponudnika V Krčevini pri Vurbergu posredujemo pri prodaji bivalnega vikenda. Vikend se nahaja na mirni lokaciji, ob gozdu. V letu 1985 zgrajena ter v letu 2005 obnovljena hiša meri 90 m2 skupne površine, od tega 51,4 uporabne površine....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 104.800 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

42,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1984, 28.466 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 104.800,00 EUR Cirkulane - Pohorje / Samostojna stanovanjsko - počitniška hiša / Gospodarsko poslopje /Garaža V vasi Pohorje (cca. 5 km od centra Cirkulan) v osrčju narave prodamo samostojno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 84,90 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor - Tabor; Prodamo triinpolsobno stanovanje v 3. nadstropju stolpnice v bližini Splošne bolnišnice Maribor. Stanovanje je delno obnovljeno in takoj na voljo. Skupna bivalna površina znaša 84, 90 m2 in obsega: Desno od vhoda je kuhinja in jedilnica ter dnevna soba z balkonom,....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....